12414
  • Jim Morrison
    #9159
    én azon sokat nevettem, igaz az utolsó részt még nem láttam :s
  • Narxis
    #9158
    Ez most lehet, hogy egy kicsit durván fog hangzani de lehet a Teen Wolf hatására megnézem az Alkonyat című filmet. :D
  • Inquisitor
    #9157
    Első két rész alapján az érdekes alapszintű hasonlóságát leszámítva kevés dologban hasonlít. Szerintem teljesen fogyasztható a másik film ismeretében vagy anélkül is. Talán picit tempósabb a Resurrection.
  • Herold
    #9156
    Pl. én is. Nekem tetszik.
  • Narxis
    #9155
    Én nézem de csak a főszereplő csaj miatt. Most az egyszer egyetértünk. :D
  • Inquisitor
    #9154
    Igazából én félbehagytam, de elfogyott az Almost Human és hirtelen nem volt másik sorozat kéznél. :D
    De akkora ziccert hagytak ki, hogy pont az alapötletre nem építenek, pedig megnéznék a főhős fejében kialakult menekülési útvonalat, vagy ellenfél gyenge pont kereső algoritmust, vagy bármit ... mert nem mindig van hackelhető cucc meg műhold ugye.
  • stargatelost
    #9153
    Ki nézi ezt? :D Én már tavaly az upfrontsnál fenntartásokkal kezeltem, mert gagyi szagot árasztott, amikor elkezdődött, meg meg is bizonyosodhattunk róla, hogy újabb foshalmaz veszi el az adásidőt valami értelmesebbtől :)
  • Inquisitor
    #9152
    Intelligence forgatókönyv íróját már valaki hókon nyomhatná, annyira átlagosan gagyi akciófilmet csináltak egy sci-fi alapötletre épülő történetből, hogy na ... a csapatot segítő tudós és fiának idegesítő áltudományos blablája, meg a szereplők logikátlan és stratégiailag gáz lépései nagyon lehúzzák még erről a szintről is az egészet.

    Ki vagyok akadva ilyenektől, hogy "élő vírus", vagy "elpusztul a nanodroid" és egyéb értelmetlen marhaságok. Ep9-ben a főhős meg a GPS-ről beszél ökörségeket ... Meg állandóan kockára teszi a saját épségét és az akciót is, pedig ő a legdrágább fegyver. Meh.
  • Inquisitor
    #9151
    Eddig még nem. (Állítólag ősszel jön a folytatása.) A régi mozi verziót meg nem láttam, de ha jól sejtem annak ott a vége ahol az első szezonnak is.

    Viszont miért kéne magyarázatot adnia? Nem az a lényege, mit kezdenek a különféle karakterek egy nem átlagos helyzettel? Sok filmet pont az nyír ki, hogy beletesznek valami izzadság szagú áltudományos vagy fantasy megoldást magyarázatnak.
  • Malakai
    #9150
    Jópofa. Valamiért egyből a Heroes ugrott be, hogy megnézzem rajta (habár azt hittem nagyobb mélypont lesz)... :)
  • ldavid
    #9149
    nem tudom, mennyit számít az imdb, de ez milyen jó már? http://graphtv.kevinformatics.com/
  • ForzaInter
    #9148
    Annàl eddig jobb sztem, és a kiscsaj tényleg nagyon jó.

    #9145 még nem.
  • passatgt
    #9147
    Ja és szerencsére a gyerek szereplő nem idegesítő, kifejezetten jó
  • passatgt
    #9146
    Belive tényleg jó. Írók sok Touch-ot nézhettek mondjuk:)
  • Herold
    #9145
    A Les Revenantsban adtak magyarázatot a jelenségre?
  • Herold
    #9144
    Idézek az általam belinkelt oldalról:
    "A Resurrection alapja Jason Mott The Returned című könyve, ami viszont eléggé hasonlít a Les Revenants-ra, a hatás nyilvánvaló."
  • ldavid
    #9143
    LR-t nem láttad és mégis azt mondod hogy nem koppintás?
    (én egyiket sem láttam még, csak ez így fura volt)
  • ForzaInter
    #9142
    hát a kommentek alapján ugyanaz kb mint a les revenants így bele se kezdtem:D ilyen sorozatból elég 1 is.
  • Herold
    #9141
    Mit nem értesz?
  • ldavid
    #9140
    "sok besavanyodott fanyalgó idióta lehúzza, mert állítólag Les Revenants koppintás (én azt nem láttam), pedig nem."

    most akkor melyik? :D
  • Herold
    #9139
    A Resurrectiont nézi valaki?
    A sok besavanyodott fanyalgó idióta lehúzza, mert állítólag Les Revenants koppintás (én azt nem láttam), pedig nem. Eddig 2 részt láttam, nekem nagyon bejön.
  • Narxis
    #9138
    Egyszerűen ti vagytok ilyen válogatósok. :D Elmehetnétek kritikusnak is. :D
  • ForzaInter
    #9137
    neee:D ez már tőled is sok:D
  • stargatelost
    #9136
    Tőled nem is várnék mást
  • Narxis
    #9135
    A Helix az nagyon jó sorozat, rengeteg rejtély és túlélés van benne. Legszívesebben találkoznék az írókkal, színészekkel, hogy kezet foghassak velük és gratuláljak nekik a remek munkáért amit végeznek.

    Más:

    Ez a Teen Wolf is nagyon jó és azt mondják a 2. évad még jobb lesz de már így is nagyon jó. Jó kis SupNat helyettesítő!
  • LasDen #9134
    Ha 40/90 min alatt nem képesek semmi értékelhetőt felmutatni, akkor miért veszodjek vele, mikor más sorozatok már az első résszel képesek megalapozni a kesobbieket?
  • Herold
    #9133
    Pont az ilyenek miatt mint te, kaszálnak el jó sorozatokat tucatszámra. Mert senkinek nincs türelme kivárni, mire kialakul a történet.
  • DasIsFuck
    #9132
    Előző héten megnéztem az első részét a star-crossed-nek...
    alap szitu érdekes, de ez nem nekem készítik az már hamar levágtam...
  • DasIsFuck
    #9131
    Hát azért túl is kell élniük a fertőzöttek+illaria profi bérgyilkosok között őrlődve...:D

    Nekem egyébként pont az negatívum benne, hogy a "fertőzöttek" itt is amolyan zombi effektust töltenek be, nekem eléggé elegem van már ezekből.

  • passatgt
    #9130
    Sirens-et még mindig ajánlom, 3. rész s kurvajó :D
  • stargatelost
    #9129
    Na ezzel nem győztél meg, engem pont az ilyenek nem érdekelnek :D Egy hangulatos túlélő sorozat kellett volna, nem ilyen bohóckodás.


    Más...

    Believe két rész után: Nem rossz, nem rossz, voltak bajok, de egyelőre meggyőztek, de mivel több showrunner váltás is volt, meglátjuk.

    Crisis: hát ez eléggé network szarnak néz ki így egy rész után, plusz egy kis gaggyer Following utánérzet, hogy majd mindig lesz valami hülye szülő (aka. follower), akit kényszerítenek majd, hogy csináljon meg valamit. Legalábbis az évad előzetesből erre következtetek, ebből pedig nem kérek :)
  • DasIsFuck
    #9128
    egy rész alatt engem sem győzött meg, az ilyen járványos cuccok nem igazán tudnak érdekelni, pont ezért mondom hogy ahogy halad a történet úgy tudja eggyre jobban bevonni az embert, mert nem a vírus cuccra koncentrál, hanbem elkezdi kibontani a mögöttes dolgokat.
  • LasDen #9127
    Én akkor ezt el se kezdem, pedig még anno a reklámját is láttam channel 5on vagy E4en. Ott még érdekesnek is tűnt, de ha egy rész alatt nem győz meg akkor kuka nálam, és ez gyanúsan olyan...:D
  • DasIsFuck
    #9126
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ugye a kezdő sztori elég sovány, átlagos járványos/zombis cuccnak néz ki, de ahogy halad előre jönnek a titkok meg furcsaságok, közben meg a úgymond fő szereplők is hullanak szal fogynak rendesen...aztán ahogy halad előre elkezdődnek kiderülni a szereplők múltjáról a labor valódi céljáról dolgok, majd jönnek a tulajdonosok elintézni a dolgokat...most érkezett meg az eggyik ezek közül amolyan főboss/badass féleség


    Aki az elején dobta az pont a legnagyobb erősségéről marad le, hogy szép fokozatosan adagolja a sorozat a történéseket, jól van eddig felépítve a története.
  • Tikal #9125
    ennél jobb sorozatoknak van ugyan, de még azokba se irtak többet mint 100 hsz :)
  • stargatelost
    #9124
    Szerintem a többség kukázta pár rész után (én is). Azt én se vágom, miért nincs külön topikja, eléggé várós volt, mielőtt elkezdődött. Aztán akkor még nem tudhattuk, milyen buta szar lesz :D Persze akik maradtak, azok nyilván jó véleménnyel vannak róla. Mi van benne mostanában? Spoilerbe leírhatnál pár gondolatot :D
  • DasIsFuck
    #9123
    pont azon csodálkozom, hogy nem annyira népszerű holott azért ahogy halad a sztori eggyre jobban be tud vonni.

    vikings,black sailnek is van külön topick amiből az utóbbi idei újonc.
  • passatgt
    #9122
    bármilyen sorozatnak felesleges topikot nyitni, azért a 30-40 hozzászólásért(jó esetben), bőven elfér itt
  • DasIsFuck
    #9121
    A helixről érdekes hogy nincs külön topik, pedig az eggyik legérdekesebb sotozattá kezdi kinőni magát.
  • dregnarr1 #9120
    Uhh, mennyire szerettem, rohadt életbe, hogy nem rendelték be a 3. évadot:((