12414
  • LasDen #9199
    Tudomány fantasztikum. Az is scifi, ha öten másfél órán át ülnek egy szobában és létező eszközökbol idogepet csinálnak, és az is mikor intergalaktikus birodalmak harcolnak.
  • [HUN]FaTaL
    #9198
    Rég nem láttam ilyen elbaszott sorozatzárót.
  • Narxis
    #9197
    Szóval csak ami űrhajós, űrlényes... az azért elég szigorú.
  • DasIsFuck
    #9196
    hivatalosan, de sztem ez nem sci-fi.
    sci-fi az modnjuk a star wars,star trek és hasonlók.
  • Narxis
    #9195
    Hivatalosan Sci-Fi/Thriller.
  • DasIsFuck
    #9194
    inkább misztikus vonalba sorolnám, mintsem scifi-be.

    Falling skies inkább egy átlagos sci-fi.

    Defiance meg egy átlag alatti sci-fi.
  • Narxis
    #9193
    Hát jah, szeretem a Helix-et de egy átlagos scifi sorozat, eléggé zárt térben is játszódik szóval érthetetlen az 1 éves szünet. Persze ma már egy ilyen scifi sorozatnak is örülni kell...
  • DasIsFuck
    #9192
    Ősszel már kezdenie kellene, 1 év az kurvára hosszú egy helix-hez annyira bőven nem jó mint egy got aminél megértem mert eleve szükös az anyag+nagyon drága.
  • LasDen #9191
    Megnéztem azuccso HIMYM részt. Elég béna volt...
  • [HUN]FaTaL
    #9190
    22-24 az a 26 és a kábeles adókon ez 10-13.
  • Herold
    #9189
    Normális esetben egy évad 26 részből áll. A legtöbb sorozatra ez igaz is volt a pár évvel ezelőtti forgatókönyvíró-sztrájk előtt.
  • Narxis
    #9188
    Akkor több rész kell vagy szétosztani vagy nem tom de tuti úgy elfelejtem mint a huzat.
  • ldavid
    #9187
    nem viccből hívják évadnak
  • Narxis
    #9186
    Nagyon komoly volt ez a Helix évadzáró, ezt nevezem évadzárásnak! Az azért hányinger, hogy csak jövőre folytatódik... mocskos SyFy.
  • DasIsFuck
    #9185
    Terra novának?
  • Herold
    #9184
    Mármint a The100-nak, ha arra utaltál.
  • Herold
    #9183
    Az vicces lenne, mivel ma jött ki a 2. része.
  • stargatelost
    #9182
    Meg :D Szokásos CW tini cucc, de a körítéssel talán nézhető lesz :) TN a legrosszabb sorozat volt, annál csak jobb lehet :D
  • DasIsFuck
    #9181
    Én azt pár rész alapján kaszáltam, túl gagyi volt.
  • Narxis
    #9180
    Gondoltam, hogy ráharapsz. :DD Megnézted már az első részt?
  • stargatelost
    #9179
    lol :D
  • Narxis
    #9178
    Ez a The 100 nagyon jó kis sorozat, olyan Terra Nova feelingje van. Szal nézős.
  • precision
    #9177
  • ForzaInter
    #9176
    folytasd a Banshee-t, az első rész tényleg nem volt nagy szám, na de a folytatás..
  • Monoton
    #9175
    A legutóbbi TWD rész nagyon adta, lapozom, hogy mit nézzek most de folyton azon pörög az agyam.
  • Narxis
    #9174
    Hát jah, fenéken kellene billenteni őket. Na jó nem de tényleg dühítő.
  • ldavid
    #9173
    amúgy kurva monoton és fárasztó egy korrekt subot összerakni, de a legdühítőbb mikor a sokszáz sornyi szövegben akad kb 3-4 szó amit nem értel és emiatt kell vele tökölni, hogy hátha a 69. hallásra sikerül megérteni, és még utána jön a javítgatás
  • Jim Morrison
    #9172
    vagy ennyire nincs már idejük a hobbijukra :/
  • dregnarr1 #9171
    Mi a franc történik a feliratfordítókkal világszerte?
    Szinte egy teljes napot kell várni Parenthood meg Parks&Rec angol feliratokra, mikor ezek általában már reggel kint szoktak lenni... ennyire megunta volna hirtelen mindenki a hobbiját?
  • passatgt
    #9170
    Person of Interest megintcsak kurvajó volt, lassan ez lesz a kedvenc sorozatom az utóbbi pár évből...
  • Monoton
    #9169
    Az nem űrhajó, hanem űrállomás
  • passatgt
    #9168
    nekem meg túl scifi, azt hittem, hogy leesnek a földre és ott fog folytatódni a történet, de ezektől az idióta űrhajóktól a falra mászok
  • Monoton
    #9167
    Az alapkoncepció tetszik, csak ez a tini központúság ami elveszi kicsit tőle a kedvem.
  • Janika114
    #9166
    Áá van még lejjebb? :DDD Legalább valami csajjal nézd, azok beindulnak rá :D
  • passatgt
    #9165
    a The 100-hez mit szóltok?:D
  • Narxis
    #9164
    Ajaj, félek, hogy tetszeni fog és akkor végleg ki leszek innen átkozva. :S :D
  • Narxis
    #9163
    Ennyi.
  • paly90
    #9162
    amúgy a teen wolf mérföldekkel jobb mint a twilight féle baromságok
    nagyon sokan azért szidják, mert h "teen"... pedig megkéne nézni pár részt
    igaz, hogy az első évadd még langyosabb volt, de mostanra nagyon kinőtte magát, egyik legjobb ilyen témájú sori
  • stargatelost
    #9161
    Ja most látom, hogy nem múlt időben írtad :D Akkor csak nyugodtan, de nehogy tetsszen!! :P
  • stargatelost
    #9160
    Azzal nincs gond ha megnézted, én láttam mindegyiket. Akkor van gond, ha tetszett is :D Nálam hatewatching volt természetesen :D Az utolsó két rész már rettentően szánalmas baromság volt :D