12414
  • Jim Morrison
    #9239
    Én szeretem nézni a trónok harcát, tetszik az atmoszféra meg minden. Egyetlen bajom talán csak annyi, hogy olyan sok szálon fut a történet, hogy 50percekre nem lehet rendesen darabolni.
    Nézem, mert jók a karakterek, a világ is bejövős meg minden, de még így is túlzás minden idők legjobb sorozatának nevezni. Szerintem.
  • Sir Quno Jedi
    #9238
    Nekem nincs problémám. Én nézem. :D
  • precision
    #9237
    minden idők legjobb sorozata? hát nem is tudom :) azért én ezzel nem értek egyet... :P

    ízlés kérdésében amúgy is rohadt felesleges vitázni, nyilván nem lehet mindenkinek ugyanaz a legjobb, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz egyformán

    amúgy meg nem fanyalgok csak leírtam a véleményem... szerintem nem agyatlan troll fikázós stílusban tettem, nem értem mi a problémád
  • Sir Quno Jedi
    #9236
    Minden idők legjobb sorozatának tartják, de nyugodtan fanyalogjál csak. Szerintem ne is nézd, ezután felesleges. :D
  • precision
    #9235
    megnéztem az első részt... háááát :)
    már látom miféle sorozat lesz ez... nem tudom, pár részt még megnézek talán... a fantasy miatt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az mennyire beteges már, hogy a királynét a saját testvére dugja...
  • ForzaInter
    #9234
    Ja, erre én is rácsodálkoztam.:D Bár azt a 6x20 percet nem olyan sok idő leforgatni.
  • ldavid
    #9233
    szerintem csak a szokásos "az IT-sek fogyatékos idióták" sorozat, pár kötelező, nerdnek beskatulyázott színésszel
  • passatgt
    #9232
    Silicon Valley elég jó:)
  • stargatelost
    #9231
    Ja és jövő héten jön a harmadik évad :D :D
  • stargatelost
    #9230
  • ForzaInter
    #9229
    Ez a Chosen 2. évad még jobb volt mint az első.
  • Narxis
    #9228
    Talán nem minden másodpercben de kb. minden percben. :D Szinte minden részben van meztelenkedés.
  • passatgt
    #9227
    én az első részt se tudtam végigszenvedni
  • stargatelost
    #9226
    Pedig én azt mondom, ne kezdje el :D Vagy ha elkezdi, akkor maximum az első évadot, és ha bejön, akkor jöhetnek a könyvek, amik fényévekkel jobbak.
  • DasIsFuck
    #9225
    szerintem a legjobb sorozat minőségbe.
    talán csak a vikings ér fel hozzá:)
  • ForzaInter
    #9224
    Nem hinném, hogy valaki azt fogja mondani, hogy ne kezd el.:D Van benne szex is bőven, de nem azon van a hangsúly, hasonlítani nem nagyon lehet semmihez, talán a Rome-hoz, csak itt vannak fantasy elemek is.
  • precision
    #9223
    a Game of Thrones -t érdemes elkezdeni? nem láttam még belőle semmit :) csak ahogy látom elég népszerű a sorozat...
    ugye nem olyan Rome vagy Spartacus féle minden másodpercben szexelünk hogy menőnek tűnjünk sorozat? :)
  • grebber
    #9222
    Undeniable

    Erről tud valaki valamit micsoda?

    Google-n nem találtam magyar linket ami leírná.
    Meglepő modon sorozatjunkin se ad ki semmit rá a keresője!
  • Sir Quno Jedi
    #9221
    nézd meg az első három részt, ha utána sem érdekel, akkor kukázd
  • Tikal #9220
    micsoda?:)
  • Sir Quno Jedi
    #9219
    vnnak ott érdekesebb dolgok is, mint a hunterek
  • Tikal #9218
    addig lesz érdekes amig meg nem tudjuk kik vadászták le a srácot....amugy jol el vannak, vadásznak tőrrel, meg lándzsával, este lakoma.. ahm...
  • Sir Quno Jedi
    #9217
    A pilotja nem egy nagy eresztés, de aztán bedurvul. :D
  • ldavid
    #9216
    egyszerű: a TBBT mögött van
  • Monoton
    #9215
    A Millers, hogy a jó életbe ilyen sikeres? Én még csak az első pár részt néztem meg, de poénok olyan kínosak, hogy nem tudok rajtuk nevetni.
  • Tikal #9214
    LOL a végén a "kötéllel" átlibbenünk a folyón óriási volt, kap ez a sorozat még pár epizodot tőlem, de eddig gagyi tv-s időhúzó
  • Tikal #9213
    lol, az egyik szereplő a Twilight-ból jött? :D
  • passatgt
    #9212
    Na meg az a dekoltázs
  • Narxis
    #9211
    Ennyi. Ha rám nem hallgattok akkor hallgassatok SQJ-re. :D
  • Tikal #9210
    House of Cards S0201

    aztakurva mit meg nem léptek a készítők, erre nem számítottam ... jó kis évad lesz ez is
  • Sir Quno Jedi
    #9209
    Ez a The 100 nem is rossz. Noé bárkája, csak űrbárkával. A földön meg afféle madmax vs majmokbolygója. :D

    A star crossed meg tiniscifi, de abszolúte nézhető.
  • ldavid
    #9208
    és... tudjátok kire kell szavazni!!
  • ldavid
    #9207
    eheti Community-ből 2 perc volt nézhető
  • Herold
    #9206
    A végefelé nem lesz rossz. Kár hogy elkaszálták.
  • Jakuza1
    #9205
    Tobbet vartam ettol a Terminator The Sarah Connor Chroniclestol, de nagyon lefaraszt az egesz (csak most vettem erot magamon hogy megnezzem).De valami bun pocsek.
  • ldavid
    #9204
    mekkora divat lett már a hashtag a címekben.
    nem baj, legalább bénán néz ki.
  • Narxis
    #9203
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy vírus ami ilyen szupergyors zombiszerűséget csinál az emberekből és vannak benne még örökéletű emberek is.


    Szerintem eléggé sci-fi.
  • LasDen #9202
    Azért sem néztem már, de gondoltam megtisztelem ennyivel. És keretet ad az egésznek...:D
  • Tikal #9201
    az egész az már jó ideje :)
  • DasIsFuck
    #9200
    Hát én nem látom hogy a helix melyik részében van tudományos fantasztikum.

    Egy vírus az alapsztori, ami szerintem nem teszi automatikusan sci-fi-vé.