12414
  • Calver
    #9279
    wow, de szép szó- és majdhogynem mondatismétlés.
  • Calver
    #9278
    véleményeket és ajánlást kérek következő áldozathoz, mert lassan megint kezdek kifutni kaja mellé néznivalókból, és lassan vége a sorozatos évnek... aszondja hogy, eddig ami felkerült a radaromra:
    - Chosen
    - House of Cards (pol. téma kicsit elijeszt, kamerabeszélés meg instant beránt, eh)
    - Black Mirror

    vélemények előbb felsoroltaktól, esetleg valami más bölcs ajánlás? horrorok és sötét, lehúzós krimik általában felejtősek (bár True Detective bejött, de az inkább csak azért, mert jó), azon kívül nagyjából minden jöhet.
  • ForzaInter
    #9277
    hát kb ennyi a pozitívum:D

    mikor ilyen maffia virágnyelven beszéltek a sorozatban azt imádtam, de az a szinkronban teljesen le van butítva hogy mindenki értse..
  • Herold
    #9276
    2-3 részt láttam a Sopranosból a tv-ben, szerintem a szinkronos annyiban jobb, hogy a káromkodások magyarul vannak benne. (pl. "ki védi meg a szájbabaszott családodat?"
  • ForzaInter
    #9275
    Én láttam szinkronosan is és eredeti nyelven is, persze angolul jobb. Sok a szinkronba a félrefordítás, ami az élményből rengeteget levon.
  • Janika114
    #9274
    Sopranost azonnal kezdjétek el, annál még a szinkron se rossz amúgy :D De eredeti az igazi. Nálam is az a csúcs.
  • Rockynhooo
    #9273
    Ja és angolul szedtem, gondolom úgy az igazi. Bár én szinte minden sorozatot eredeti nyelven szeretek.
  • Rockynhooo
    #9272
    Mivel a Breaking Bad eddig nekem is a top. Plusz anno mikor itt tanácsot kértem a SOA-t ajánlottad, ami szintén favorittá vált. Na meg a maffia téma az egyik kedvencem. Idáig halogattam a Sopranost, de már pörögnek az első részek :D majd évad vége fele jövök véleményt alkotni. Addig is tenksz
  • [HUN]FaTaL
    #9271
    Még én sem láttam a Sopranost, de ezekszerint ajánlott megnézni, úgyhogy már szedem is le. :D
  • ForzaInter
    #9270
    Úristen, ez végzetes hiba, azonnal kezd el.:D A Sopranos a valaha készült legjobb sorozat, a sorozatgyártás csúcsa, a Breaking Bad-el együtt.
  • Rockynhooo
    #9269
    Köszi és neked is T0mmy. Elraktam a listámra. Közben rájöttem, hogy kb 3-4 éve halogatom a Sopranost. Most már muszáj elkezdenem. A Vikings meg felkerült watchlistre :)
  • ForzaInter
    #9268
    The Red Road c. sorozatot nézi valaki? Egész jó volt az 1. évad, a végére rendesen felpörgött, remélem lesz 2 évad.
  • grebber
    #9267
    Warehouse S5 elkezdődött ,navégre!!!! Ennyit várni már a hajam kihullott!
  • ForzaInter
    #9266
    Tavalyi év egyik legjobb újonca, az idei évadja alapján pedig az egyik legjobb futó sorozat. Jó karakterek, jó sztori és akciók, a viking kultúrát pedig nagyon jól mutatja be. Pedig engem nem is érdekelt a sorozat az előzetesek alapján anno..
  • DaemoonHunter
    #9265
    Korrekt sorozat lett. Jól felépített karakterek, meglepően ügyesen adagolt fordulatok(history chanel hez képest, bár ez író/rendező függő) Vannak benne hülyeségek, de a lazább bevezetős első évad után(nálam az egy erős 7es) a 2. igazi csemege. Akit érdekelnek a történelmi sorozatok annak kifejezetten tetszetős lehet.
  • Rockynhooo
    #9264
    Vikings-ről vélemények? Agyalok rajta, hogy elkezdjem...
  • ldavid
    #9263
    igen, már tölthető az egész.
  • passatgt
    #9262
    Ötletek, hogy ezt honnan tudnám beszerezni? Eztv-n megtaláltam, de nincs seed...
  • ForzaInter
    #9261
    érdekesnek tűnik. a hulu is egyszerre adja ki az összes részt? ha igen, akkor már elvileg kint van mind.
  • ldavid
    #9260
    a Deadbeat egész jónak tűnik
  • ForzaInter
    #9259
    sztem a sorozatban is megmutatkozik:)

    ha valakinek a sorozat sem jön be egyáltalán, akkor nem valószínű hogy a könyv tetszeni fog számára..
  • stargatelost
    #9258
    A könyvekbe vágj bele, ha szeretsz olvasni :) Ott mutatkozik meg, miért is zseniális ez a történet és a karakterek.
  • precision
    #9257
    Game of Thrones

    4 rész után sem látom, hogy miért is annyira jó ez a sorozat... nekem csalódás... lehet, hogy túl nagyok voltak az elvárások
    ha már tényleg nem lesz más szép lassan megnézem az első évadot... de engem nem fogott meg annyira
  • xido
    #9256
    scifit kerestem,most futottam bele,hátha érdekel valakit,4.résznél tart,feliratozzák folyamatosan...

    The 100

  • Janika114
    #9255
    Nagyából egyetértek, Deadwoodot még nem láttam, de fel van írva, újabbak közül még ki emelném, a SoA-t,Shamelesst, Boardwalk Empiret is. Meg nálam Skins 1-4 évad is top 10-es lenne, akármennyire is tinikről szól.
  • ForzaInter
    #9254
    Ezek mind minőségi sorozatuk, bár a Spartacus utolsó 2 évadja már nem volt az igazi, nem ért fel az 1 évadhoz és az előzménysorozathoz, azok nálam 10/10-es évadok voltak.
  • Jakuza1
    #9253
    Lost elmegy, de kozel nem a legjobb.
    Game of Thrones, Spartacus 1-2, Justified, Deadwood, The Wire ? Ezek nalam a top10ben vannak.
  • precision
    #9252
    számomra is csalódás volt a vége... ezzel együtt jó sorozat persze, de nálam közel sem a legjobb :)
  • stargatelost
    #9251
    Sejtem, mit spoilerezhettek el, de az kvázi csak az utolsó évad felének a "vége'. Nem is vége a lényeg, hanem a rejtélyek, a bunker, az időutazás, a karakterek...
  • Janika114
    #9250
    A Lost sztem is alap sorozat, de nálam sem a legjobb, The Sopranos nálam is a N1,na meg a The Shield is ott van valahol a lista elején. De pl nálam a Breaking Bad se top 3-as :D
  • ForzaInter
    #9249
    Az a baj a végét már sok helyen elspoilerezték nekem, így meg már végképp nem érdekel.:D
  • Herold
    #9248
    Pl. Hostages.
  • stargatelost
    #9247
    NEM LÁTTAD??? hát örök harag :DDD

    (Mellesleg a gyűlölők elenyészők, és akik rossz véleménnyel vannak róla, azok inkább a befejezés miatt. ((Amivel szerintem nem volt különösebb gond, főleg másodszor újranézve)))

    A Lostot látni kell emberek, a legalapabb alapsorozat. Még Narxis is megnézte (a nyüstölésemre :D), és milyen jól tette, ugye? :D
  • Madi92
    #9246
    Sziasztok, olyan sorozatokat tudnátok ajánlani, amik már be vannak fejezve?
    Ami megvolt:
    Lost, Dexter, BBad, és nem sokára a The Sopranos-nak is a végére érek. (más nem jut eszembe)
  • ForzaInter
    #9245
    Lost mint legjobb sorozat? Sok rajongója van, de ahogy olvastam elég sok gyűlölője is.:D Mondjuk én nem láttam és nem is érdekel, szóval akàr a legjobb is lehet. Bár sztem a sorozatgyártás abszolút csúcsai a The Sopranos és a Breaking Bad, ha minden szempontot figyelembe veszek.
  • passatgt
    #9244
    Belive +1
  • Sir Quno Jedi
    #9243
    Believe, Resurrection? Bepróbálom.
  • stargatelost
    #9242
    Lost, biza' így van. Aztán meg a Breaking Bad. Aki meg olvasta a könyveket, jót röhög azon, hogy a GoT jó/top lenne :D
  • LasDen #9241
    minden idők legjobb sorozata a LOST.
    innentől kezdve értelmetlen a vita. :D szép fantasy sorozat meg minden, de ennyi. Amúgy meg Martin előbb patkol el, minthogy befejezné a könyvet, szóval nem lehet minden idők legjobbja...:D
  • ForzaInter
    #9240
    minden idők egyik legjobb sorozata inkább:D