12414
  • Narxis
    #9319
    Az a baj, hogy inkább akkor ne csinálja. Én pl. megnézem magyar felirat nélkül is HA tudom, hogy sokáig nem lesz, de bizonytalanságban lenni nem jó mert megnézed aztán meg mondjuk 3 nap múlva fent van a magyar felirat.

    KT ugyanezt csinálta a Drop Dead Diva-val, az 5. évad utolsó 3(!!!) része most lett lefordítva, a 6. évad meg ki tudja mikor lesz...
  • Janika114
    #9318
    Örülj neki, hogy legalább megcsinálja, ez hülyeség amit írsz, szerintem, hogy ezért nem nézed a felirataival, van amivel meg időben elkészül, semmi gond nincs vele szerintem. Van olyan fasza kis sorozat ahol annak is örülnék, ha havonta lenne egy felirat.
  • Herold
    #9317
    Áhh, az a csaj egy katasztrófa. A felirataival semmi baj nincs, azt leszámítva, hogy néha heteket késik vele. Tavaly a Nikita 3. évad feliratokkal vagy 2 hónapot késett. Megfogadtam, hogy soha többet nem nézek olyan sorozatot, amit ő fordít.
  • ForzaInter
    #9316
    Mi a baj a felirataival?
  • Herold
    #9315
    Basszus, a Salem feliratát djzsuzska fordítja.
    Pedig megnéztem, volna, de így nem fogom.
  • stargatelost
    #9314
  • stargatelost
    #9313
    Az előzménnyel semmiképp se kezdd, mert spoilerez az 1. évadból, és direkt úgy készült, hogy már ismerjük az 1. évados karaktereket.
  • stargatelost
    #9312
    Így, ahogy írtad. s1, előzmény, aztán s2, s3.
  • Malakai
    #9311
    S1-el kezd, érdemesebb úgy normál nézni.
  • Madi92
    #9310
    El akarom kezdeni a Spartacus-t, de nem tudom, hogy lenne érdemes!? S1 -> Gods of the Arena -> S2 vagy a Gota-val is lehet kezdeni?
  • Tikal #9309
    még...
  • ForzaInter
    #9308
    Ebbe nem vámoírok vannak, csak vmi hasonlóak, de nem róluk szól a sorozat.
  • ForzaInter
    #9307
    Nézem, nem rossz sorozat.
  • Tikal #9306
    remélem figyelted ezt a kis szócskát: rendhagyó :D
  • passatgt
    #9305
    Most kerestem rá, és google jobb oldalt ezt írta, idézem "Az Alkonyattól pirkadatig Quentin Tarantino és Robert Rodríguez emlékezetes, rendhagyó vámpírfilmje" Másra már nem kattintottam utána:d
  • Tikal #9304
    de ismered a filmet, nem? :)
  • passatgt
    #9303
    vámpírostól falra mászok, hasonlóan az űrsorozatoktól
  • Tikal #9302
    From dusk til dawn-t nézitek? Kiváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, mert ugye a film eléggé megszabta a sztori vonalat, amit eddig nagyjából követnek is, de....
  • ProGabe #9301
    Szerintem az egész évad. Remélem lesz következő.
  • ldavid
    #9300
    Community évadzáró de jó volt :D
  • sz4bolcs
    #9299
    Rome *.*

    Az a párbeszéd Cicero és Pullo közt....
  • Monoton
    #9298
    Amiket eddig nem soroltak:
    Anger Management, Da Vincis Demons, Hannibal. A HoC mellé ajánlom én is a Newsroomot, plusz Veep és a Scandal. Kicsit más témában a Ripper Street és a Mr. Selfridge.
  • Janika114
    #9297
    Amik még nem voltak, de jók :Vikings, The Newsroom, Ray Donovan, True Detective (bár ha a GoT lassú neked akkor ez nem biztos h bejön). Sitcomokból pedig Legit, Mixology, Crazy Ones.
  • Jim Morrison
    #9296
    Wrong Mans -t én 1-2 hete néztem meg, kellemesen csalódtam benne, szerintem (is) jó volt.
  • passatgt
    #9295
    Orange is the new black, Person of Interest, a Wrong Mans meg tényleg jó, azt még ma nézd meg:)
  • bakkerman
    #9294
    Chosen meg Banshee jónak tűnik,azokba belenézek még ma,köszi! :)
  • stargatelost
    #9293
    Chosen, Banshee, The Wrong Mans, Utopia például.
  • bakkerman
    #9292
    írjatok már valami új féle,max 1 évad óta tartó sorit amit érdemes elkezdeni nézni :) jelenleg agymenők,brooklyn 99,house of cards,meg trónok harcát nézem,kéne valami olyan ami durván leköt,pörgős a cselekmény,és gondolkodós is. Trónok harca nekem egy picit "lassú",bár nagyon bírom,a HoC-ot meg a politika miatt nézem.
  • ForzaInter
    #9291
    fent van a daralistámon:D már régóta tervezem megnézni:)
  • stargatelost
    #9290
    Akkor a Reapert ki ne hagyd Labine-tól :)
  • ForzaInter
    #9289
    Megnéztem az 1. részt, egész jó volt, a főszereplő szimpatikus.
  • Jim Morrison
    #9288
    Orange is the new black season 2 trailer. Ezzel a zenével szerintem ütős lett ^^
  • Janika114
    #9287
    Pedig sztem írtam is tavaly :D
  • ForzaInter
    #9286
    Nem is tudtam, hogy nézed a HoC-ot.:)
  • Sir Quno Jedi
    #9285
    én még nem tartok ott, de nézzük
  • Herold
    #9284
    A Star Crossedet nézi még valaki? Az 5. résznél abbahagytam, kíváncsi lennék, érdemes-e tovább nézni.
  • Narxis
    #9283
    Chicago Fire mai részét nézzétek meg de közben legyen kéznél 100-as zsepi mert durván meghatóra sikeredett.
  • Janika114
    #9282
    HoC: Engem is riasztott először, de szerintem is fasza, bár a második évad nekem eddig a felénél tartva nem jön be annyira. Másik kettőt nem nézem, ajánlani tudom még a Newsroomot is, a HoC-ról jutott ez eszembe, meg írnám a szokásos Shameless, SoA, Boardwalk Empire, Shield, Sopranos, (sztem) minőségi vonalat. Ezen kívül esetleg Fresh Meat, Misfits, This is England, Skins (1-4 évad főleg) amit ajánlanék, angol sorozatok, és itt a topikban se nagyon jönnek szóba.
  • ForzaInter
    #9281
    HoC minőségi sorozat, a tavalyi év egyik legjobbja. A politika téma elsőnek engem is eltaszított, de Spacey és a kamerába beszélés (ezt rohadtul bírom én is) miatt elkezdtem, és nem bántam meg, simán az egyik legjobb futó sorozat.
  • stargatelost
    #9280
    Chosent nyomhatod is, nagyon fasza akciósorozat. Bár hamar megvan, egy évad egy film hosszúságú :D
    Black Mirror is mehet utána, az első rész ne ijesszen el, mindegyik epizód teljesen másról szól, utána jönnek ütősek is, és elgondolkodtatók.
    HoC-ot majd valaki más ajánlja, én se nézem, mert szintén taszít a politika, valamint az, hogy minden epizódot egy nap kirakásnak se szimpatikus (elvész az epizódok utáni kattogás, kibeszélés). De az biztos, hogy minőségi sorozat. Egy próbát megérhet.