12414
  • passatgt
    #9359
    ez az új csi mekkora gagyi lesz teúristen:D "It's not the perfect crime, it's cyber crime", sírtam:D
  • ldavid
    #9358
    osztom, a hugát sokkal jobban elviselem, bár ő sem kedvenc
  • Tikal #9357
    attól a nőtől kiráz a hideg, annyira ellenszenves...
  • LasDen #9356
    nem, a Bones egy krimi sorozat ahol csontvázak nyomoznak kutyák után, akik illegálisan tulajdonítanak el csontokat....
  • ReszegKoldus
    #9355
    nem ez?
  • Tikal #9354
    az mi?
  • ReszegKoldus
    #9353
    zavarna valakit, ha kaszálnák a Bonest?
  • ldavid
    #9352
    miért nincs credits a release-ek végén?? komolyan meg fogom várni a web-dl-t
  • ldavid
    #9351
    szerintem nem volt annyira rossz.
    a filmet nem láttam (Diazért nem rajongok) de ebből még 1-2 részt lehet megnézek.
  • Narxis
    #9350
    Sztem Cameron Diaz-zal egyszer nézhető. Láttam már sokkal rosszabbakat.

    A sorozattal is az a baj, hogy nem a filmes karaktert vették alapul hanem kitalálták ezt a plázapicsa karaktert így meg a poénok is irtó gyengék lettek.
  • LasDen #9349
    nemtudom milyen a sorozat, de az a film egy kupac szar....
  • Narxis
    #9348
    Ez a Bad Teacher kurva gyenge, az első részt se tudtam végig nézni. A film jobb volt. :D

    Da Vinci démonaiból meg már a 2. évad 2. részénél vok. Kurva jó sori!
  • passatgt
    #9347
    ez?
  • Janika114
    #9346
    sztem piratebayen tuti van fent olyan verzió amihez van felirat. Jó kis sorozat volt az is, amúgy :D
  • Tikal #9345
    srácok, tud valaki Lie to me-t valamelyik kölcsönzőben? Ahol néztem ott két verzio van, egy szinkronos meg egy angol, de ahhoz meg nincs felirat, ráadásul az a barom aki feltöltötte átnevezett minden fájlt, így fogalmad sincs milyen feliratot keress.....
  • ForzaInter
    #9344
    pedig a bb-ben van egy csomó wtf pillanat ami tuti tetszene:D
  • Narxis
    #9343
    Minél realisztikusabb annál kevésbé köt le. Talán így lehet összefoglalni a sorozatízlésemet. Mondjuk ez kicsit sarkítva igaz mert azért voltak olyan sorozatok amik lekötöttek annak ellenére, hogy semmi extra nincs benne, pl. Chicago Fire, Chicago P.D. vagy ott az inkább csajoknak való Drop Dead Diva... :D
  • Tikal #9342
    felsoroltad pont azt a három sorozatot amiből 3 részt birtam megnézni, mert annyira egyszerűek :))

    Amikre meg azt mondod lassú azok nem lassúak, csak szólnak is valamiről.. az ilyen teen wolf meg a többi az ilyen töltelék sorozat amig megeszem a vacsit, háttérzaj.. csodálkozom hogy egy BB se köt le...
  • ldavid
    #9341
    Castle egész jó volt most :D
  • Narxis
    #9340
    Pont ez jutott eszembe. Így nézhet ki egy valódi gettó, valódi nyomozás és talán ezért nem élvezetes sokaknak.
  • ForzaInter
    #9339
    *szociológia
  • ForzaInter
    #9338
    Hát a Wire egy nagyon rétegsorozat, talán a leglassabb sorozat amit láttam, nem csodálom hogy sok emberen kifog. Nekem is kellett pár rész mire ráhangolódtam, de összességében nagyon tetszett. Ahogy a kritikusok mondták a sorozat annyira realista, hogy már elmegy szocióliga tanulmánynak.
  • Narxis
    #9337
    Az pihen, első részt megnéztem az alapján jó csak elcsábítanak a fantasyk, scifik. :D BB-t se fejeztem be, olyan se nem rossz se nem kiváló sorozat, szóval a legyes epizódnál éreztem, hogy ez a tempó nekem túl lassú. Valaki itt írta is egyébként, hogy nekem ez ilyen lesz, lehet te voltál. :D

    Én jobban szeretem az ilyen The 100, Teen Wolf, MARVEL sorozatokat. :p Nagy és lassú drámázás nem az én műfajom.
  • stargatelost
    #9336
    The Shieldet is mintha elkezdted volna, azzal hogy állsz? :) BB? Wire-t nem csodálom, tudtam, hogy menekülni fogsz előle, én is szenvedtem rajta :D
  • Narxis
    #9335
    Megnéztem az első 3 részt a The Blacklist-ből, na ez egy kurva jó sorozat. Ilyen kell nekem. Da Vinci's Demons-ból megnéztem az elsőt és ez is rohadt jó.

    The Wire-ből nem bírtam megnézni az első részt se, nagyon unalmas nekem. :D Amikor 5 percig filozott a nyomozó a halott feka becenevén na már ott fogtam a fejem és az a legeleje... xD
  • Herold
    #9334
    És ha netalán ezt szóvá teszed a fórumon, örülhetsz ha nem bannolnak ki az adminok.
  • ForzaInter
    #9333
    Ha lenne másik fordító akkor átadná neki a fordítást, de nincs..

    Mondjuk érdekes, hogy Etti a Justified-el mindig ilyen csúszásban van, míg a SoA feliratával 1-2 nap alatt mindig elkészül..
  • Tikal #9332
    erről van szó.. lásd Justified, már rég vége az évadnak és csak az első 7 rész van lefordítva, ez mi a tököm már... 6 résszel van elmaradva és lassan egy hónapja vége az évadnak... akkor a francnak kezdte el.

    és akkor ezt írják a fórumon:

    Etti 2014. Április 17 - én ezt írta:
    "A Justified 8. részének felirata jelenleg 50%-on van, azt hittem, ma estig be tudom fejezni, de sajnos megint máshogy alakult.
    Amikor időm engedi, haladok vele."
  • ForzaInter
    #9331
    Ja a végén nagyon badass volt Jacob.:) Sztem simán jobb karakter mint Ian, én jobban bírom. Rose McGowan szála is jó volt, elég komoly ellenfél lesz Jacob számára, de remélem ezen kívül még lesz még a következő évadban valami érdekes főszál. Biztos lesz 4 évad, elvileg elég sikeres a sorozat, és ez a Crackle első és egyelőre egyetlen sorozata.
  • Narxis
    #9330
    Ez lenne a normális.
  • Herold
    #9329
    Ha elvállalta az évadot, akkor csinálja végig, időben. Ha meg nem ér rá, akkor adja át egy másik fordítónak a hátralevő részeket.
  • Janika114
    #9328
    A fordítói hisztizés megint más, azt én se szeretem, nem mondtam, hogy mindig igazuk van. Az igérgetős résszel is egyetértek nagyjából, de itt abból indult ki az egész, hogy szimplán későn készül el, nem azt írták amit te. Mindegy, nem kell tovább ragozni, szerintem örüljünk, hogy megcsinálják nekünk, én meg reménykedek tovább, hogy valaki elvállalja pl a The League 5. évadát :D
  • stargatelost
    #9327
    Chosen s3 fasza volt, bár most nem tudták annyira ütősen zárni. Azért
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jacob ámokfutása elég durva volt, meg a végén a döntése és a kivitelezése is fasza lett. Kár, hogy nem maradt idő összefűzni a szálakat a nővel, de hát ez marad a negyedik évadra. Már ha berendelik (ez még nem történt meg). Az mondjuk tényleg várható volt, ki lesz Jacob fekete dobozában.


    Banshee, Chosen, Strike Back. Aki ütős akciósorozatot keres, ez a három fut jelenleg, és mind jó is :) És ugye jön melléjük a 24 :)
  • Narxis
    #9326
    Végre valaki megértette, pontosan erről van szó.
  • Narxis
    #9325
    Pontosan ezt mondom. NE legyen és akkor nem várom. Vagy az se baj ha kiírja twitterére vagy facebookra, hogy bocs skacok de nem érek rá. Cassone facebookján pontosan tudni lehet, hogy hol tart a felirattal. Aki nem tud várni az megnézi aki tud vagy muszáj az meg tudja mikorra lesz kész.
  • Narxis
    #9324
    Komolyan. Sírás meg CSAK akkor van ha elkezdi valaki aztán szarik rá vagy egyéb fontos teendői vannak amit nem közöl azokkal akik várják!
  • ForzaInter
    #9323
    Chosen 3. évad megvolt már valakinek? Ma néztem meg, egész jó volt ez az évad is, bár néhol már elég kiszámítható volt ismerve az előző 2 évad csavarjait. Kíváncsi vagyok meddig vihető ez a koncepció, ha nem hoznak be valami új dolgot akkor hamar unalomba fulladhat. Az 1 évad még új volt, a másodikban rendesen meglepték a nézőket pár fordulattal, és azzal hogy az egyik főkaraktert kiiktatták és helyére jött egy új szereplő, de ez még egyszer már nem fog működni, és a csavarok se ütöttek már úgy ebben az évadban mint az előző 2 évadban. Elkezdhetnének már azzal foglalkozni kik csinálják ezt az egész dolgot, és azokat szépen lassan levadászni.:D
  • ForzaInter
    #9322
    Azért a feliratra váróknak is sokszor igazuk van. Vannak olyan fordítók akik egy népszerűbb sorozathoz 1-2 nap alatt megcsinálják a feliratot, míg más sorozattal, amit már nem néznek olyan sokan azzal több hetes csúszásban vannak. Persze a saját szabadidejükben csinálják, ezért csak a köszönet jár nekik, de az a hülyítés, hisztizés amit 1-2 fordító csinál néha az már nagyon szánalmas. A másik amit rohadtul utálok az ígérgetés. Nem érdekel ha késik a felirattal, de akkor ne mondjon mindennap egy időpontot, hogy ekkora kész lesz a felirat, aztán semmi és hetekig így megy tovább.. Persze azoknál a sorozatoknál ahol több hónapos a csúszás van nem lehet mást csinálni várni türelmesen, mert más jelentkező nincs rá, ha lenne akkor leadná a fordító.
  • Janika114
    #9321
    Nem hiszem, hogy a Dropért annyira kapkodnának a fordítók, hogy csinálnák, ha ő nem csinálná, akár ilyen lassan is, akkor felirat se lenne lehet. A nagyon népszerű sorozatokra meg nem kell sokat várni általában. Ennyi erővel, amíg vártok lehet tanulni angolul, én se tudok olyan jól, nekem is szükség van a feliratra, de én inkább megbecsülöm, ha valaki ingyen lefordítja nekem... Ilyenkor van az, hogy megérdemelnétek, hogy amire nem bírtok várni, egyáltalán ne legyen hozzá felirat, aztán megnézném a reakciókat.
  • Monoton
    #9320
    Mi? Ezt komolyan írtad?
    Sírás ha nincs felirat, sírás ha van felirat. Fuck logic.