12414
  • Monoton
    #9399
    Pedig reméltem, hogy a Revolution kap még évadot.
  • stargatelost
    #9398
    Ez tényleg Fekete Péntek

    Revolution kasza végre, Believe is megérdemelte, Crisis is szar volt.
  • ldavid
    #9397
    hátha kap még egy évadot, örülnék neki én is
  • Janika114
    #9396
    Én a The Crazy Onesban, nem olvastam róla semmit még, de hát 99%, hogy kasza az is.
  • ldavid
    #9395
    akkor mehet a kickstarter a #sixseasonandamovie-ért :(
    még picit bízok a Trophy Wife túlélésében de úgy néz ki, már az is elszállt... :(
  • Janika114
    #9394
    Hannibal marad, Community kasza. :/
  • ForzaInter
    #9393
    Nekem bejön a hibái ellenére is, jók a karakterek. Hátha csoda történik és lesz 2. évad.:D
  • stargatelost
    #9392
    Áhh, jól kezdett, de mostanára tök érdektelen lett, és nevetséges, ahogy beleerőltetik a heti ügyeket. Lát valami a kislány, aztán uccu nekivágnak... Az üldözésük is súlytalanná vált. Az NBC levette a műsorról, szóval esélyes a kasza :)
  • Narxis
    #9391
    Once Upon A Time, Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Modern Family
  • Herold
    #9390
    Resurrection is? Fasza.
  • ForzaInter
    #9389
    Believe maradjon, az egyetlen jó új országos sorozat.

    Hannibal ha nem az NBC-n akkor máshol tuti folytatódik, bár sztem berendeli az NBC, nem a nézettség a döntő..
  • Monoton
    #9388
    Scandal, Castle, Goldbergs, Marvel, Modern Family
  • stargatelost
    #9387
    ABC meg csak berendelt úgy látszik :D

    Once Upon A Time, Resurrection, Scandal, Grey’s Anatomy, Revenge, Castle, The Goldbergs, Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Modern Family.

    Innen csak az utsó kettő érint :)

    Az NBC amiért izgulok :S Hannibal és Community... Ja és egy Believe kaszának is örülnék :D
  • Sir Quno Jedi
    #9386
    Jah meg az almost human is faja volt, nagyon jó a két főszereplő ahogy szívják egymás "vérét".
  • Sir Quno Jedi
    #9385
    Pedig már kezdett beindulni a tomorrow people a végére jól felpörgették, meg a star crossed is egész jó lett, ahhoz képest ahogy indult. Há ez van, lassan SEMMIT sem érdemes frissen elkezdeni nézni, mert jó ha egy szezont életben hagynak a rohadékok...
  • passatgt
    #9384
    fú de nehezen bírom, hogy ne kezdjem el az új 24 évadot:D
  • Narxis
    #9383
    Kasza, de nekem a Tomorrow People kaszája fáj a legjobban. Beauty and the Best és Hart of Dixie megkapta a berendelést. Szeretem ezeket is de azért ez így vicc.
  • Herold
    #9382
    Star Crosseddel mi lett?
  • stargatelost
    #9381
    CW is rendelt/kaszált. Innen csak a The 100 érint, a berendelésének pedig nagyon örülök, fasza a sorozat.
  • ReszegKoldus
    #9380
    Rake neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Narxis
    #9379
    Dads neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • ldavid
    #9378
    dettó. engem most nbc/abc érdekel leginkább.
  • stargatelost
    #9377
    Beindult a kaszaüzem, Fox már alkotott is Szerencsére nem érdekelt egyik sem :D
  • Inquisitor
    #9376
    Nem tudja valaki, hogy az Äkta människor második szezonját nem fordítja most senki? Gondoltam belekezdenék hátha nem lesz olyan nyögvenyelős, mint az első szezon utolsó harmada ... meg hát ugye elmeszelték az Almost Human sorozatot és kell valami androidos téma. :D
  • LasDen #9375
  • Narxis
    #9374
    Mai Warehouse 13 rész kurva jó volt. :D Sztem a színészek is élvezték ezeket a telenovellás jeleneteket. :D
  • Jim Morrison
    #9373
    Lesz Orange is the new black 3. évad
    Egy hannibal 3. évad bejelentésnek már nagyon itt lenne az ideje >.<
  • Sir Quno Jedi
    #9372
    Én mostanság Alfa Holdbázison élek családdal! :DDD
  • Monoton
    #9371
    Én havonta egy részt megnézek belőle, mikor már nincs mit nézni és nagyon unom magam.
  • Narxis
    #9370
    Ezzel erősen vitatkoznék.
  • ldavid
    #9369
    mind a 3 szar
  • Narxis
    #9368
    Ez a baj, hogy nem tom eldönteni, hogy tetszik-e, nagyon határeset. :D Jayma Mays nagyon aranyos benne meg elvétve van 1-2 jó poén és kb. ennyi. Lehet majd akkor nézem ha nincs más. :D
  • Herold
    #9367
    Akkor jó szar lehet, ha már neked se tetszik.
  • Narxis
    #9366
    Megnéztem a The Millers első 4 részét. Nem tom, hogy kaszáljam-e... :D Nem olyan jó mint a Mom vagy a Dads de azért vannak jó pillanatai.
  • Herold
    #9365
    Resurrectiont nézi valaki? Eléggé bedurvult a sztori...
  • Janika114
    #9364
    Szerintem nem rossz, az első évad nekem tetszett, a harmadik vagy a második volt gyengébb számomra, már nem emlékszem, de olyan nagy változások nincsenek. Narxis szerintem neked tetszene.
  • Tikal #9363
    az a hazugságos :) nem rossz, de néha olyan buta, meg túl szájbarágós nekem....
  • Narxis
    #9362
    lol az meg milyen sorozat? xD
  • Tikal #9361
    Lie to me második évada is béna lesz? Oké, hogy nincs főszál, nem az a sorozat, de mikor egy rész valami érdekes eseménnyel ér véget, cliffhanger, a következő úgy kezdődik mintha semmi nem történt volna, sőt gész részben nem lesz róla szó :D
  • LasDen #9360
    Az amerikai Hacktion :D