12414
  • Janika114
    #9439
    "Sikeres lett a Blue Mountain State-Kickstarter, elkészülhet a lezáró film."
  • Jim Morrison
    #9438
    az oké, hogy sok évados siker, de ahogy vége az egyiknek, megy a másikba :) most pl ugye vége lesz californicationnek, és már látjuk is egy következő sorozat főszerepében. (előtte meg x-files, bár azt nem tudom, hogy ott hogy volt a váltás (egyből, vagy a vége felé már kezdte az újat, esetleg szünet volt a kettő között (annyira nem érdekel, hogy utána nézzek)))
  • stargatelost
    #9437
    Annak még szereposztása sincs, nem? Daviden kívül. Valszeg semmit nem forgattak még belőle, vagy nemtom, de talán ezért ilyen ergya a promókép. Ja és egyik soriból ugrik a másikba? He? Eddig két sorozatban volt, mindkettő sok évados siker.
  • Jim Morrison
    #9436
    Örülök, hogy felhívtam a figyelmetek a constantine re ^^
    Ajánlom nézzétek meg az aquarious poszterét (vagy inkább promo kép/banner?), szerintem eszméletlen gagyira sikerült, mint amikor egy filmben mutatnak egy kitalált film plakátot, azt az érzést kelti bennem David pózolása/szíjjelfotosoppolása'. Szegény amúgy is egyik soriból ugrik a másikba...
  • stargatelost
    #9435
    NBC: Constantine és A to Z mindenképp bepróbálós, de talán a legvárósabb az Odyssey. Heroes meg alap. Kár, hogy a 2015-ös sorozatoknak nincs előzetese... A többi ősszel induló előzetesét látva több, mint borzasztóan szarok :D
  • ForzaInter
    #9434
    Marha jónak néz ki a Constantine, remélem olyan lesz mint a Supnat fénykorában.
  • Narxis
    #9433
    Tyűűűűűűűű ez brutáljódurvakirály lesz!!!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #9432
    A trailer az jó, kérdés mennyi filler lesz benne és mennyire húzzák.
  • Monoton
    #9431
    Kerestem ott is de nem talaltam, viszont face-re kitettek mar.
  • LasDen #9430
    youtubeon szerintem fenn van mind. constantine legalábbis, szóval a többinek is lennie kell...


    ja, amúgy kár érte, mert pénteken megfog murdelni a sorozat...
  • Monoton
    #9429
    Merre és hogyan lehetne megnézni az előzeteseket? NBC oldala le van tiltva, proxyt meg nem találok.
  • LasDen #9428
    annyira mesterkélt Constantine ruhája. Frissen a mosásból...
    MOTW+sötét titkos átívelő szál, ami majd csak az utolsó 2 részben fog érdekes lenni...
    De mivel szeretem a New52-es Constantinet, így kötelező :D
  • Jim Morrison
    #9427
    Posztereket nezve mar szidni akartam a constantinet, hogy milyen gagyi lesz, de megneztem a trailert es lehet majd ha vege az elso evadnak ledaralom.
  • Janika114
    #9426
    Na most látom ki az egyik szereplője az Odysseynek, a téma nem nagyon érdekel de Adewale Akinnuoye-Agbaje miatt már nagyon várom. OZ óta egyik legnagyobb kedvencem. A Pompeiit is csak miatta néztem meg :D Kár, hogy csak midseasonban jön.
  • ldavid
    #9425
    nekem is ez jutott eszembe, meg gondolom még sokaknak.
    elég gyökérség volt, dehát $$$$
  • passatgt
    #9424
    hát, ez már jobb mit a CW felhozatal:)

    State of Affairs, The Mysteries of Laura, Allegiance, Aquarius, talán Odyssey, Unbreakable Kimmy Schmidt(Ellie Kemper miatt)

    A One Big Happy felállás meg mintha már lett volna egy sorozatban, de megnem mondom melyik:D
  • ForzaInter
    #9423
    Még jóhogy alig nézek országos sorikat, így nem kell izgulnom minden évadnál, hogy berendelik e az új évadot.:D
  • Monoton
    #9422
    NBC 2014/2015
  • stargatelost
    #9421
    Azért elmehet egy kicsit a picsába az NBC, a Parenthoodnak, Parks and Recnek megadja a plusz egy évadot, és úgy kaszálja őket, Communityt meg elnyeste csak úgy... miután még Harmont is visszahozta... és már mióta az a kampány a rajongók részéről, hogy six seasons and a movie... nagyon remélem, hogy átveszi és megmenti valaki :S
  • Narxis
    #9420
    Dracula, Intelligence kasza, nagyon helyes. Oda kerültek ahova valók.
  • Monoton
    #9419
    F#ck, The Crazy Ones cancel. :(
  • [HUN]FaTaL
    #9418
    GA, Scandal, OUAT Castlet nézem, de annyira nem mozgat, hogy kaszálják-e vagy nem.

    A FOX viszont rohadjon meg az AH kasza miatt :D
  • Tikal #9417
    OMG
  • Narxis
    #9416
    Ja akkor csak 4/3, aszittem valami vicces szitkom lesz vagy mi. :D
  • Malakai
    #9415
    Mert a nyelv beállítás programonként megy, egyiknél lenyomod alt+shift-et ott átváltja, átváltasz valami más ablakra ott visszaugrik.
  • LasDen #9414
    lehet, nemtom :D néha van hogy bekapcsolás után nem az alapértelmezettet használja. aztán officeban meg már igen. De majd kikapcsolom akkor...
  • Malakai
    #9413
    folyton változik a gépem bill leosztása
    Nem nyomsz véletlen alt+shift-et gyakran? Win arra váltogatja a beállított beviteli nyelveket. Kikapcsolható Text/Input serviceben.
  • LasDen #9412
    igen az, csak folyton változik a gépem bill leosztása meg másikat is használok, aztán folyton keverem....:D A srácra meg ránézek és valahogy nem bírom. Annyira nem Flash, hiába a ruha meg minden. De kap egy esélyt. :D
  • Monoton
    #9411
    A mai világban a Messenger már annak számít :D

    Narxis ez komolyan érdekel? :D
    Jane the Virgin
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    " A Juana la Virgen című venezuelai telenovella alapján. Egy véletlenül mesterségesen teherbe eső 17 éves, lelkiismeretes, vallásos neveltetésű lányról szólna."
  • Monoton
    #9410
    kepregeny adaptacio
  • Tikal #9409
    izombie, LOL, tényleg lesz egy ilyen sorozat? :DD
  • stargatelost
    #9408
    LOL :D Amúgy valóban elég érdektelen mindegyik... (nincs sci-fi sem :S)
  • Narxis
    #9407
    4/4
  • Monoton
    #9406
    Engem a Flash, IZombie érdekel, a másik kettőről egyelőre semmit nem tudok.
  • passatgt
    #9405
    * unszimpatikus ?:D
  • LasDen #9404
    a Flash érdekelne, de ez a srác annyira unsyimpatikus hogy borzalom :D
  • passatgt
    #9403
    4/0
  • Monoton
    #9402
    CW újoncai posztereken
  • Narxis
    #9401
    Én is reméltem. Mondjuk ez az évad jól indult aztán a nanoszarsággal kicsit felemás lett, meg már a legutóbbi részben Miles is ilyen jedi mester lett egy kicsit ami nekem furi.

    De ha csak ilyen "szar" sorozatok lennének akkor én már boldog lennék.
  • Herold
    #9400
    Crisist elkaszálták??? Nemá!