12414
  • [HUN]FaTaL
    #9481
    Még csak az első részt láttam, de folytatni fogom :)
  • ForzaInter
    #9480
    jah, kár hogy csak 8 részes az évad
  • passatgt
    #9479
    természetesen, kifejezetten jó, szokásos hbo minőség
  • Herold
    #9478
    A Silicon Valley-t nézi valaki? A 7. rész kurva jó lett.
  • Janika114
    #9477
    Na befejeztem én is HoD-ot. Spoilerba írok, hátha még más se látta.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Doug halálát lehetett már egy ideje érezni, szóval fel voltam rá készülve, de én nagyon sajnáltam, nekem egyik kedvencem volt. Összességében nekem hullámzó volt az évad, első jobban tetszett. Félek nem fog jót tenni a sorozatnak, hogy Frank lett az elnök. Az a buzi csók meg ritka gusztustalan volt.

  • Jim Morrison
    #9476
    jól megcsinálták első nézésre, de azon az autós jeleneten még dolgozzanak :D
  • ProGabe #9475
    Ez vótemá?

  • passatgt
    #9474
    én jót röhögtem rajta:)
  • Calver
    #9473
    Castle finálé... pfff.

    miért nézem én még mindig ezt... pedig ez az évad előzőekhez képest egész vállalható volt, de akkor is... bah.
  • Janika114
    #9472
    Még ne is ha lehet :D Nekem még kellesz pár nap, hogy befejezzem, nem akarok belefutni semmibe :D
  • ForzaInter
    #9471
    Azt a homokos szálat igazán kihagyhatták volna..:D
  • Tikal #9470
    ajaj, de még milyenek.. én most fejeztem be, de nem mondok semmit akkor :)
  • Janika114
    #9469
    Én pont most fejeztem be a 8. részt, ami annyira pont nem tetszett. Nekem első évad jobban adta. De gondolom lesznek még itt meglepetések a maradék 5 részben is.
  • Tikal #9468
    Lassan a House of Cards 2. évad végére érek... hát ez valami elképesztően jó, minden rész, szépen felépített történet...ezek ketten nagyon hideg arcok :D
  • ForzaInter
    #9467
    Én nem mondanám tinisorozatnak, az Arrow sem az pont ezért is volt nekem kellemes csalódás.
  • Narxis
    #9466
    Ja mert annyira sok volt már.
  • Herold
    #9465
    X + 1-edik szuperhősös tinisorozat. Felejtős.
  • LasDen #9464
    én szolid várakozásban vagyok. de az hogy Geoff Johns írja legalább az első részt, nálam bizakodásra ad okot. Az az ember egy isten :D
  • Narxis
    #9463
    AZTAROHADT!!!!!! Ez kibaszott jó lesz!!!! Úristen mekkora királyság! Lehet azért írom, hogy talán jobb mint az Arrow mert abból már lement 2 évad és nem újdonság de ez akkor is überszuper lesz!
  • LasDen #9462
    nagy műdrámázás sok sok részen át scifi környezetben. Nemtudom. Gyanús hogy nem jó :D
  • LasDen #9461
    Run Fo- Barry, Run!
  • Inquisitor
    #9460
    Extant - CBS
    Ez vajon jó sorozat lesz vagy ez is ellaposodik, mint mostanában olyan sok ígéretes darab?
  • ForzaInter
    #9459
    csak a fox kínálata az ahol akad jó pár érdekes, a többié tényleg szar:D

    felírtam vagy 10 sorozatot ami érdekel, de jó ha 5-öt elkezdek majd.. abból meg max 1 lesz ami nem kap tőlem kaszát, majd a csatornától:D
  • ForzaInter
    #9458
    azok az országos sorik amik érdekelnek mindig a midseasonba jönnek:D
  • LasDen #9457
    szerintem minden ABC-s új sorozat szarnak tűnik....
  • Narxis
    #9456
    :DDDDD
  • Herold
    #9455
    Ha a szereplők gondolatait akarod hallani, miért nem nézel brazil szappanoperákat?
  • stargatelost
    #9454
    ABC: Secrets and Lies izgalmasnak és érdekesnek tűnik, Agent Carter alap, Manhattan Love Story előzetese nagyon bejött, jó a koncepció, hogy halljuk a gondolataikat. The Whispers nagy kérdőjel, akármi lehet belőle, majd vélemények alapján meglátom... de hol van még a mideseason?
  • Narxis
    #9453
    Nézettséget? :D
  • Monoton
    #9452
    ABC: Forever, How To Get Away With Murder, Secrets and Lies(?), Agent Carter, The Whispers(?), Black-ish, Selfie(?), Manhattan Love Story(?), Cristela(?), Fresh off the Boat, Galavant(?)

    Ezzel a black, asian, latin komboval mit akar elerni a csatorna? :D
  • ldavid
    #9451
    komolyan... nem elég hogy a PC-k csipognak, csilingelnek, az iphone-ok 25 éves nokia csengőhangon csörögnek, még egy friss LCD TV-nek is képcsöves kikapcsolóhangot kell adni
  • Sir Quno Jedi
    #9450
    Jah, már John McLane sem cigizhetett, sőt már nem is ihatott és káromkodhatott. Így lesznek a modern hősök. Mentateát szürcsölgetnek és szonátákat írnak a főellenfeleknek, kannás fekete erdei oxigént szívva... Brave new world...
  • LasDen #9449
    ez a hieroglyph, hmm. Kicsit olyan cable-light sorozat lesz. De nem tűnik olyan szarnak, mint gondoltam.
  • LasDen #9448
    igen, hozzá tartozik :D de networkön nem fog cigizni sajna...
  • Monoton
    #9447
    NBC: State of Affairs, Marry Me(?), Bad Judge, Constantine, Allegiance(?), Odyssey(?), One Big Happy(?), Mission Control, Mr. Robinson(?), Unbreakable Kimmy Schmidt(?), Aquarius(?), A.D., Emerald City

    FOX: Backstrom, Hieroglyph, Mulaney(?), Weird Loners(?), The Last Man on Earth, Gotham

    (?) egyelőre a trailer nem győzött meg vagy nincs is

  • stargatelost
    #9446
    FOX: The Last Man on Earth mindenképp, kár, hogy a tényleges sorozatot nem kezdték el csinálni, de ez a külön forgatott 'promó' is kecsegtető, érdekes lesz. Aztán Hieroglyph, hááát előzetes nem lett túl meggyőző, pár rész esélyt azért kap.

    A többi nem hozott lázba. Gotham sem, kicsit csömöröm van Batmantől (Nolan filmek, plusz a Arkham játékok mindegyikét végigtoltam), eredetsztori meg pláne nem. Gracepoint meg copy/paste lesz az előzetes alapján, szóval ugyanazt (ugye Broadchurch remake) nem nézem meg még egyszer.
  • Monoton
    #9443
    Közösségi oldalakon már megy a Where's the cigarette? osztás :D
  • Herold
    #9442
    Masters of Sex?
  • sztar007
    #9441
    Sziasztok valami erotikus sorozatot keresek mint pl a Forbidden Science. Régen adtak a Viasat 3-on is egyet, de már nem emlékszem a címére.
  • stargatelost
    #9440
    Ja értem, mire gondoltál :) Há' legalább van munkája :D