12414
  • Monoton
    #9521
    A Veep idei szezonja valami brutálisan jó :D
  • Narxis
    #9520
    Én nem használom azt de a többi Revolution rajongó nevében nem beszélhetek... :D
  • ForzaInter
    #9519
    na most biztos beszedtem pár minuszt:D
  • Narxis
    #9518
  • stargatelost
    #9517
  • ForzaInter
    #9516
    Ja inkább lőtték volna 1 szezon után, vagy inkább be se kellett volna rendelni azt a hulladékot.:D
  • grebber
    #9515
    Most komolyan így lőtték le a Revolutiont?

    Basszus akkor legalább valami nyomoronc szarral zrták volna le de ez így ÁÁÁÁÁÁÁ
  • ForzaInter
    #9514
    Ugyanez van a filmeknek is, éljenek az eredeti ötletek.:D
  • Monoton
    #9513
    Most, hogy veszem fel trakt.tv-n a következő évad sorozatait a listára, érdekes látni, hogy az "újoncok" közel fele valamilyen képregény, könyvadaptáció vagy csak simán egy remake. Nem sok eredeti ötlet van.
  • ForzaInter
    #9512
    :D

    Hát ja már vagy 2 éve tervezem elkezdeni.:D De idén tuti lenyomom, csak a Millenniumal elég lassan haladok, plusz ott vannak még a heti nézős sorik és a filmek is.
  • Janika114
    #9511
    Mindig azt mondod, hogy elkezded a Shieldet, aztán sose vágsz bele :D
  • Narxis
    #9510
    Részemről: Crossbones, Defiance S2, Last Ship, Falling Skies S4, Under The Dome S2, Doctor Who S8

    Elvileg lesz Hell on Wheels is? Arra se emlékszem már nagyon...
  • ForzaInter
    #9509
    Visszatérők közül: Orange Is The New Black, Rectify, Falling Skies, Hemlock Grove, Ray Donovan, The Bridge, The Killing, Dallas

    Újak: Crossbones, Power, Last Ship, Dominion, Tyrant, The Leftovers, Extant, The Strain, Manhattan, Outlander, Legends

    A Penny Dreadful és a Halt and Catch Fire már nézős, a Gang Related meg 1 rész utan kasza nálam.

    Most a Millennium sorozatot darálom, már kb 2 éve elkezdtem, ideje lenne befejezni. A The Shield-et akarom még mindenképp ledarálni a nyáron, régi elmaradásom.

    Lesz mit nézni nyáron is.:D
  • stargatelost
    #9508
    Jah, okés :D Szóval Killing jön augusztus elsején :) Utopia is végre folytatódik
  • Malakai
    #9507
    Azt láttam, de a sorozatoknak nem néztem utána.
  • stargatelost
    #9506
    Itt össze vannak szedve a nyári sorozatok. Komolyan, még hír szintjén se olvastok junkiet? :D

    Részemről: Rectify S2, Defiance S2, Last Ship, Falling Skies S4, Wilfred S4, Under The Dome S2, Extant, The Strain, Utopia S2, The Killing S4, Doctor Who S8, Strike Back S5.

    Meg amit majd még dicsérnek. Gang Related pilot kasza volt nálam. Dara hááát, az most necces, lehet semmit... :( Évközben szinten voltam mindennel, amúgy meg filmeket kéne nézni, meg olvasni...
  • Herold
    #9505
    Penészvirág lesz belőled a nyár végére, ha ennyit fogsz a gép előtt ülni.
  • Malakai
    #9504
    Ki mit néz a nyáron?
    Nyári sorozatokból mit? Év közben felhalmozott darák? Régi sorozat darák?

    Magam részéről énnekem lesz minden a fentiekből.
    Nyáriakból most kicsit szét vagyok csúszva, nem követtem kellőképpen a híreket mi lesz idén, szóval elég random fognak beesni a dolgok. 24 valószinílűeg gyors dara lesz amint vége az évadnak. Azért lesz True Blood záróévad is, Longmire, Orange is the New Black, Falling Skies, Ray Donovan és The Killing. The Newsroom pletykált, de szerintem tuti csak ősz lesz az, meg HBO szerintem már nem titkolná, ha még nyáron menne (nem tudom mikor kezdték forgatni). Úgy tűnik talán maradok Gang Relatednél és Crossbonesnál, ami már megy. Tyrant is esélyes lesz, többi újoncnak utána kéne nézzek. Defiance és Under the Dome talán-talán.
    Amit az évközbeni lemaradásból valószínűleg darálok majd: American Horror Story, 2 Broke Girls, Grimm, Hawaii Five-0. Talán-talán Revolution, The Following, meg Marvel's Agents of SHIELD.
    Régi sorozat dara nincs különösebben betervezve, Fireflyra valószínűleg megint sort kerítek, mostmár hagyomány nálam a nyáron. :) Meg jelenleg is újranézem a Houset, napi egy résszel még kitart egy darabig.
  • Herold
    #9503
    Jól sejtettem, hogy bajok lesznek djzsuzskával a Salem felirat kapcsán. A 2 hete kijött 4. epizódhoz csak most készült el a fordítás...
  • Tikal #9502
    ja ok :)
  • passatgt
    #9501
    nem a filmre épül != nincs köze a filmhez

    szerintem:D
  • Tikal #9500
    kaptál rá választ csak nem fogadtad el :)
  • Herold
    #9499
    A #9489-re egy egyszerű igen/nem is megfelelt volna, kötözködés nélkül.
  • Tikal #9498
    Egyébként meg DE, Harold mondta, hogy nincs köze, de lehet félreértem amit állít:

    "Ki mondta, hogy a filmre épül a sorozat? Teljesen más a cselekménye."
  • Tikal #9497
    mint ahogy a valósághoz sem :)
  • passatgt
    #9496
    senki nem írta, hogy nincs köze a filmhez
  • Tikal #9495
    OMG

    Fargo is an American dark comedy-crime drama television series created and written by Noah Hawley. It is a continuation of the 1996 film of the same name written and directed by the Coen brothers, who serve as executive producers on the series. It premiered on April 15, 2014, on FX.[1]


    áá, semmi köze a filmhez.... biztos a Miami Vice ihlette őket...
  • ForzaInter
    #9494
    Elég sok köze van a filmhez, az 5 részben jól összekapcsolták a kettőt, és a mostani részben is volt pár utalás a filmre. Amúgy természetesen fikcio a sorozat sztorija is.:)
  • Herold
    #9493
    Ki mondta, hogy a filmre épül a sorozat? Teljesen más a cselekménye.
  • Tikal #9492
    gondolod ha a film csak fikció, akkor a sorozat ami a filmre épül az valós történeten alapszik? hm,, it makes sense...
  • Herold
    #9491
    Ezt a filmre írták, én a sorozatra kérdeztem rá.
  • passatgt
    #9490
    "realisztikus dráma, melyet bár a film elején igaz történetnek állítanak be, a stáblista végén kiderül, hogy az egész mű csupán a képzelet szüleménye."
  • Herold
    #9489
    Ez a Fargo amúgy tényleg megtörtént? Vagy ennél is csak a végén fog kiderülni, hogy kitaláció az egész?
  • ForzaInter
    #9488
    Ok, tudom , de nehéz megemészteni, hogy valakinek ilyen jó sorozatok nem tetszenek.:D
  • ldavid
    #9487
    de attól hogy valami jó, nem fog mindenkinek tetszeni.
    én is hányok pl. a GoT-tól, sokmillióan meg istenítik.
  • ForzaInter
    #9486
    True Detective, Fargo, Justified? Legjobb sorozatok közé tartoznak. A többi az tényleg szar vagy középszer.
  • Narxis
    #9485
    omg...
  • Tikal #9484
    ezeket kaszáltad???
  • Herold
    #9483
    Elvileg hamarosan kezdődik a Strike Back és a Falling Skies új évada.
  • passatgt
    #9482
    kaszáltam én is:

    Elementary, Belive, Crisis, Fargo, Helix, True Detective, Justified, Sirens, úgyhogy remélem lesz pár jó új sorozat, mert kezdek kifogyni