12414
  • ldavid
    #9561
    link
  • Herold
    #9560
    Arra én is rájöttem.
    De nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt képtelenek megcsinálni.
  • LasDen #9559
    én arra tippelek, hogy nem megy.
  • Herold
    #9558
    Tudja valaki, mi a frász van a feliratok.info-val?
  • Jim Morrison
    #9557
    Végignéztem az OITNB új évadát.
    Nekem ez is tetszett, talán több mélypontja volt, de egynek szerintem tök jó. Felüdülés a többi sorozat mellett amiket nézek (nem azért mert a többi rossz, hanem mert más) :) És ami a legjobb, hogy nem kell heteket várni az új részekre^^
  • Jim Morrison
    #9556
    Oitnb s02e11
    Utolso 10 perc nem tetszett :(
    Azert remelem jo vege lesz az evadnak, nem birnam ki ha elrontanak :d
  • ForzaInter
    #9555
    Azért 2014-ben nem hd-ben sugározni valamit..
  • Tikal #9554
    house of cards-ot egyszer majd? :) azonnal, most.
  • stargatelost
    #9553
    Szerintem ez a Crackle sara, valamiért csak így nyomatják a sorozataikat... Mást nem tudok elképzelni, de ha eddig nem volt, ezután se lesz 720p...
  • ForzaInter
    #9552
    ja, én se találok sose:(
  • Jim Morrison
    #9551
    valóban jobb lett. Ötödik részben a barkóbán nem tudom miért nevettem fel D: :D
  • stargatelost
    #9550
    Chosen teljesen összefüggő végig. Azt nem tudom miért nincs belőle 720p release...
  • Herold
    #9549
    Line of Duty megvolt?
  • LasDen #9548
    Sleeper Cell
  • Calver
    #9547
    no, Black Mirror lassan letudva, Fargo-nak és Orphan Black-nek is lassan vége, jöhetne pár ajánlás

    Chosen le van szedve és be van készítve (btw ebből mindegyik évad teljesen különálló sztori? és miért nincs belőle 720p?), Inside No. 9 felé is pislogok, meg *talán* majd egyszer House of Cards-t is megnézzük, de ezen kívül nagyon szívesen veszek bölcs ötleteket... horrorok és sötét, lehúzós krimik általában kiesnek, azon kívül nagyjából minden jöhet.
  • Janika114
    #9546
    Én is még csak az egyet láttam, nekem se adta annyira, de azért nem volt rossz, de ahogy olvasom a második rész már olyan, mint az első évad volt.
  • Jim Morrison
    #9545
    OITNB s02e01:
    Annyira nem jött be :( remélem jobb lesz.
  • Monoton
    #9544
    A zsenialis 3. evad es annak finaleja utan a Lost Girl 4. szezonja valami elkepesztoen nagy baromsag lett. :/
  • LasDen #9543

    Ez nagyon kurva jó lesz (nagyon remélem). ÉS esélyes hogy más DC karakterek is feltűnnek....
  • Janika114
    #9542
    Vki Beaver Falls pdtv verzióhoz vmi torrent vagy bármilyen letöltő linket nem tud adni? Nem találok csak hdtv-t, azt meg laptop nem bírja. Valahol lennie kellene ha felirat is van hozzá :D
  • LasDen #9541
    de :P
    viszont mindegy. Deathstroke miatt néztem, nem érdekel annyira. De ha később lesz benne Harley Quinn, akkor visszatérek...:D
  • Narxis
    #9540
    ejnyeee
  • LasDen #9539
    űristen. ez az Arrow még jó is lenne, ha nem lenne tele ezzel a sok nyálas szarral. egyik "szeretlek" scene a másik után.
    Na meg Deathstroke. Elég szánalmas volt a végén, pedig ő soha nem szánalmas. Elrontotta a sok köcsög író :(
  • Jakuza1
    #9538
    Nem.
    Azt meg elnezne barki, hogy egy inuit no helyett valami latina a szereplo,ez nem erdekel.
    De amikor olyan ellentmondasok vannak a sorozatban, hogy beallitanak valakit zseninek, kozben meg olyan sik hulye, hogy meg olyan kezenfekvo dolgokat sem vesz eszre, amiket egy kreten is megtenne, az mar fajdalmas.
  • Herold
    #9537
    Nem olyan rossz az a Helix, én végignéztem az 1. évadot. Csak nehogy valami szuperhősös sorozat legyen belőle.
  • Narxis
    #9536
    Szomorú, nem vagytok ínyencek... :D
  • ForzaInter
    #9535
    én 4 részt bírtam belőle..
  • Narxis
    #9534
    Naaaaa azé csak jó volt összeségében, nem? :)
  • Jakuza1
    #9533
    Megneztem a Helix elso evadjat. Amilyen jol indult, szvszugy laposodik el a 6.-7. reszektol. Pontosabban, mar annyi ellentmondast es logikai bukfencet tartalmaz, hogy csak megmosolyogtatja a nezot.
  • Monoton
    #9532
    Nagy kar a Surviving Jackert es a Growing up Fisherert. :(
  • LasDen #9531
    ez a New Girl 3. évad valami nagyon gyatra volt....
  • Monoton
    #9530
    júli 6.
  • Narxis
    #9529
  • passatgt
    #9528
    Ha esetleg valaki nem nézi a Silicon Valleyt, egy spoilermentes ajánló:)

  • Narxis
    #9527
    Witches of East End már jön? Mert az nekem is várós.
  • LasDen #9526
    Én már le is tudtam a "nyári" darám felét...
    TBBT 7. évad. Bár szakítva a "hagyományokkal" mostanra csak 6 rész maradt...:D
  • ForzaInter
    #9525
    Nincs mit nézni mondatot elfelejthetjük.:D
  • Monoton
    #9524
    Igen, szerintem a felét sem fogom tudni megnézni :D Most is van rengeteg sorozat amivel el vagyok maradva, ráadásul elkezdtem nézni a szezonos animeket is. Elmúltak azok az idők, amikor egy Csillagkapu évadot 2 nap alatt megnéztem :)
  • ForzaInter
    #9523
    Te se fogsz unatkozni.:D

    Kemény mennyi új sori jön nyáron, régen ilyenkor alig volt valami. Nem is tudom, hogy lesz időm darálni.:D
  • Monoton
    #9522
    Nálam ezek az újak: Power, Legends, Outlander, Manhattan, Married*, Matador*, Welcome to Sweden, Extant, Taxi Brooklyn*, Tyrant, The Last Ship, Dominion, Murder in the First, Halt and Catch Fire, Crossbones
    *=pilottól függ

    Visszatérő: Orange Is The New Black, Defiance, Witches of East End, Hemlock Grove, Ray Donovan, Utopia