12414
  • Herold
    #9760
    Falling Skies...
  • Liszi
    #9759
    köszi! egyiket se láttam még, rápróbálok a pilotokra!
  • ldavid
    #9758
    Friday night dinner? vagy az túl sok?
    meg a You're the Worst is elég jó most, vagy a Deadbeat ha nem láttad még +Orange Is The New Black
  • Liszi
    #9757
    Tudnátok valami olyan sorozatot ajánlani amin lehet nevetni? Vagy legalább a Shameless-hez hasonló, megmosolyogtató témát szívesen fogadok. :) Utopia, Killing, Leftovers pörög most. Ezek mellé szeretnék valamit! Köszi előre is.
  • Herold
    #9756
    És ezzel vége is.
  • Metalmilitiakid
    #9755
    Köszi a tippeket, mazsolázok köztük.
  • david8803
    #9754
    A Netflix készítette a 4. évadot, ők meg egyszerre teszik ki az egész évadot.
  • grebber
    #9753
    Kiszivárgott a The Killing hogy egyből 6 rész van fent a neten?
  • Herold
    #9752
    Line of Duty, Inside No. 9, illetve asszem még a Strike Back-ban is többnyire angol akcentussal beszélnek.
  • Janika114
    #9751
    Skins, Misfits hirtelen ez a kettő ugrott be.
  • Metalmilitiakid
    #9750
    Hello! Tudna nekem valaki ajánlani olyan sorozatot amiben angol szinkronnal jó fajta angliai akcentus van ? Mintaként, vmi ilyesmit keresek.
    Superman Vs. The Elite - Manchester Black mandate

    Szeretnék felszedni egy kis angol akcentust, azért kellene.
    Előre is köszi!
  • precision
    #9749
    nem csak az USA csinál sorozatokat... sőt... rengeteg kiváló sorozat van a Britektől is
  • cooi11
    #9748
    Ezt nem lehet elmondani hogy milyen, ez inkább beállítottság.
    Kit miért ragad magával a film.
    Ehhez szó-szerint partner kell, film után hagyni időt míg megemésztitek,
    majd egy mélyenszántó elbeszélgetés....
    Louis maga éppen olyan szentimentális mint én.
    Ami még megfogott filmalkotás a: A kopár sziget (Hadaka no shina)
  • LasDen #9747
    soha nem találkoztam még olyannal, aki látta a sátántangót. milyen volt? :D
  • Herold
    #9746
    Az ilyen sorozatok nemigen szokták megérni a 2. évadot, mert az USA-beli nézettség dönt, és az amerikaiak nem szeretnek gondolkodni.
  • cooi11
    #9745
    Sziasztok.
    Tudnátok ajánlani sorozatot ami elgondolkodtató,
    film ami tetszett a The Sunset Limited, Sátántangó, Dogville, Synecdoche, New York,
    szóval sorozatban valami ezekhez hasonlot keresnék!
    Köszönettel
    András
  • passatgt
    #9744
    ha valaki keres egy aranyos, egyszerű, jó történetű sorozatot, annak a Chasing Life-ot tudom ajánlani:)
  • Narxis
    #9743
    Mondjuk félre van rakva, egyiket se töröltem csak mindig találtam más nézni valót. :/
  • Narxis
    #9742
    Igaz. :D
  • tugyiti
    #9741
    Sajnos a Maffiozók és a BB miatt egy virtuális pofonnal kell sújtsalak :(
  • LasDen #9740
    inkább network, mintsem kábel...
  • Janika114
    #9739
    Azért az az "amcsi tömeg ízlés" elég magas nézettséget hozott a Breaking Badnek vagy a Maffiozóknak is :D Inkább az amcsi tinikéhez hasonlít az ízlésed :D Ezt tényleg nem bántásból írtam, csak neked főleg az ilyen laza, tini cuccok jönnek be nagy százalékban.
  • Narxis
    #9738
    Mert csak olyanokat nézek ami nagyon tetszik. Ezért maradtak ki olyanok mint a Maffiózók, The Shield(megnéztem az első részt de csak előrébb vettem egy csomó mást) vagy a Breaking Bad(megnéztem a 3. évad közepéig asszem de csak félbehagytam). Ami tetszett de számomra de később elrontották nem sok van, talán a Continuum. De pl. kaszáltam a Spartacus-t is.

    Így nagyjából már látod, hogy az én ízlésem nagyon közelít az amcsi tömeg ízléséhez. Szégyen nem szégyen de ez van.
  • LasDen #9737
    az a baj, hogy szinte kivétel nélkül mindenre azt mondod, hogy 'kurva jó' vagy csak szimplán 'jó'. Így a véleményedet én speciel nem tudod komolyan venni.
  • Narxis
    #9736
    Nem, épp az, hogy jó. Nem tudjátok miről maradtok le. :P

    Ez a Da Vinci démonai évadzáró is brutáljó lett, elképesztően jó sori!
  • stargatelost
    #9735
    durva=szar? akkor ne nézzük :D
  • ForzaInter
    #9734
    :D:DD:D:
  • Narxis
    #9733
    Kegyetlen durva ez a Dominion, nézzétek!
  • passatgt
    #9732
    tetszik
  • Tikal #9731
    4-5 rész után kaszáltam, annyira gagyi volt, én sem értem miért lett népszerű, hisz csak egy tinifos..
  • Janika114
    #9730
    Igen, de nagyon valószínű, hogy berendelnek még hozzá vagy 6-ot, ahogy olvasom, vagyis ez lenne a papírforma. Ezért írtam így. De szerintem rövidebb évadokkal jobban működne.
  • Sir Quno Jedi
    #9729
    Te, még anyámnak is tetszik. Pedig tényleg szarocska kicsinység, én csak az öregek miatt nézem.

    Amúgy meg reális, ha egy csapat deviáns tinit lebaszol egy erdőbe, pláne ha azelőtt meg be voltak zárva egy börtönbe az űrben, akkor bizony a sok unszimpi kis kecseg nekiáll mindent szét- és elbaszni (vezetés és felnőttek híján, olyan ez mint egy középsulis kolesz, ahol bármit lehet, nincs kontroll). Ami idegesítő, hogy túl is élnek sok mindent, pedig nagyon csúnyán kéne megdegleniük. Pl. fertőzésektől, betegségektől, mivel zárt környezetben ugye, a száz év alatt, eléggé steril körülmények között, igencsak lehal az immunrendszer. Egy nátha is el kéne vigye az egész bandát. Nomeg az élelmiszer baszod?! Sorolhatnám...
  • stargatelost
    #9728
    16 részes lesz, és ősszel indul.
  • Janika114
    #9727
    Ahogy olvasom, nagyon népszerű, és őszintén szólva szerintem se volt rossz. Így nyáron simán ledarálható az a 13 rész, az más kérdés, hogy fog működni jövőre 22 részben.
  • passatgt
    #9726
    The Lottery valaki? Most fogom megnézni első részt, a történet érdekesnek tűnik olvasva.
  • cylonflatus
    #9725
    A The 100 az ilyen népszerű? Jézusom, az nálam a legirritálóbb hulladék, de nem is a dramaturg meg a sztori miatt, az a szokásos semmilyen, hanem azok a karakterek... a szereplők - legyen negatív, pozitív (van olyan?) - olyan szinten ellenszenvesek hogy ha megszakadok se érzek empátiát egyik iránt se, sőt. Remélem a földiek megzabálják az összeset, hogy egy kupac szarrá váljon mindegyik. De az is aki az ilyen young adult foshalmazt még erőlteti.
  • ForzaInter
    #9725
    Ebből a Lottery-ből 15 percet bírtam, vérgagyi.
  • SergioAmigo
    #9724
    Backpackershez de jó lenne felirat.
  • ldavid
    #9723
    nem tudom mennyire illenek bele, de talán Rectify, vagy Mad Men?
  • LasDen #9722
    őőő Sleeper Cell??