12414
  • SergioAmigo
    #9721
    A hátrahagyottak (2014– )
    "The Leftovers"
  • cooi11
    #9720
    Sziasztok.
    Keresek elgondolkodtató,drámai sorozatot.
    Ha lehet ne legyen Sci-fi,thriller,akció.

  • ldavid
    #9719
    :D
  • Narxis
    #9718
    Nagyon zsír volt a Leftovers e heti része. Sztem nagyon komoly és mély mondanivalója van.
  • eddaniel
    #9717
    megmaradt néhány dvd különböző sorozatokból, akit érdekel írjon : [email protected]
  • Sir Quno Jedi
    #9716
    True Blood-ban nem szaróznak. Uccsó szezon, a szereplők hullanak, mint a legyek! :D
  • Narxis
    #9715
  • Janika114
    #9714
    Kaszák után, új dologba is belekezdtem, bepróbáltam a The 100-at annyian dicsérték már itt is. Első rész tetszett, ahogy olvasom 2.-3. nem olyan jó, de utána nagyon beindul, szóval maradok 4. részig legalább.
  • ForzaInter
    #9713
    Azért a Leftovers minőséget képvisel nem úgy mint a legtöbb sori amit istenítesz.:D
  • Janika114
    #9712
    Úgy látszik ez egy ilyen nap nálam. Last Ship 3. rész után kasza :D
  • Narxis
    #9711
    Akkor most már értem, hogy miért tetszik nekem.
  • Janika114
    #9710
    The Leftlovers, 20 perc után kasza lett részemről is. Nem az én világom ez most, úgy érzem.
  • Narxis
    #9709
  • Herold
    #9708
    The Leftovers kasza részemről.
  • Herold
    #9707
    Még jó, hogy nem a főszereplő, mert akkor tuti kasza lenne a sorozat. Színésznek csapnivaló, és akkor még enyhén fejeztem ki magam.
  • Janika114
    #9706
    Powert nézi itt valaki rajtam kívül? Nem sor eredetiség van a sztoriban, de nem rossz kis sorozat. Aki szereti a gengszteres sorozatokat az próbálja be. 50 Cent az "executive producer" :D
  • Herold
    #9705
    Beszippantott, mint egyszeri junkie-st a Leftovers?
  • cylonflatus
    #9704
    Na most sikerült megnéznem. Engem megvett, kilóra.
  • ForzaInter
    #9703
    Csak felirat kéne hozzá..:D
  • Herold
    #9702
    Hoppá, kezdődik a Ray Donovan 2. évada.
  • stargatelost
    #9701
    Extant elég uncsi volt, plusz baromságokkal megtűzdelve...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dokinő szívességből nem jelenti a terhességet, aha... meg a rejtélyes fickó, "I shouldnt have come here" kliséjével, jéééézusom....de rosszak voltak ezek a húzások, meg még volt pár.


    Igencsak csalódott vagyok, pedig vártam, meg HB-t is bírom meg jó milf, de ha így folytatják, lendül a kasza nálam...
  • ForzaInter
    #9700
    A Penny jó, de lehetne sokkal jobb is.. Egy erős 7/10 volt nálam az első évad.
  • Narxis
    #9699
    Ja tényleg, akkor kijelentem, hogy a horror kategória év újonca, thx. :D
  • Herold
    #9698
    Miért ne lehetne pl. a horror kategória év újonca?
  • Narxis
    #9697
    Tyűűű ez a The Strain... te jó ég! Pontosan ilyen horror sorira vágytam. Nem a vérre koncentrálnak hanem arra, hogy kiráz a hideg egy-egy jelenetnél. SupNat felnőtteknek.

    Neeeem, neeem nevezhetem év újoncának... ki kell bírnom!!! Neeem....

    xD
  • Janika114
    #9696
    Last Ship: Én első részért se voltam oda, második is hasonló volt szerintem,itt járok és én még maradok pár részre. Semmi nagy szám, de nem is vészes.
    Mixology: Én imádtam nagyon, a kritika minden szavával egyetértek. Szerintem megéri bepróbálni. Van egy nagyon jó hangulata.
  • ldavid
    #9695
    a harmadikban szerintem voltak jobb és kevésbé jobb részek.
    végülis rossz nem volt, ha az első kettőn túl vagy akkor már érdemes lehet ezzel lezárni.
  • Calver
    #9694
    milyen lett btw harmadik évad? még nem volt hangulatom nekimenni, kurvára lehúzósnak tűnik.

    amúgy véleményt kérnék:

    - The Last Ship folytatás milyen lett? pilotért mindenki oda-vissza volt, tartani tudták a tempót és minőséget, vagy Under the Dome szindróma áldozatául esett és jobban járok ha bele se kezdek?

    - Penny Dreadful vélemény? szerintem még szó se nagyon esett róla a topicban

    - szintúgy Mixology. sorozatjunkie a seggét is épp h nem tisztára nyalta, de... maradjunk annyiban, h kis kétkedéssel állok még mindig SJ kritikáihoz, az itteniek véleménye sokkal relevánsabb szokott lenni
  • Herold
    #9693
    Ez az Extant nem volt rossz, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
  • cylonflatus
    #9692
    Pont most csorog lefele :)

    Viszont odáig vagyok meg vissza, elkezdődött az Utopia második évada! Jessz.
  • passatgt
    #9691
    szerintem nem volt rossz, bár ez is már eléggé scifi nekem, de a második rész után döntök majd:)
  • passatgt
    #9690
    Strain valaki?
  • ldavid
    #9689
    legjobb hely a kaszálásra
  • Narxis
    #9688
    Homeland-el is végeztem. Nagyon jó sori, azért a 3. évad vége enyhén szólva is ütött.
  • Narxis
    #9687
    Nagyon zsír volt a mai Leftovers de az az autó reklám rohadtul nem illett ebbe a részbe. :D
  • stargatelost
    #9686
    Sullivan Stapleton megsérült a forgatás alatt, így 6 hónapos leállás van. Elvileg 2015-ben jön majd az 5. évad, még majd jönnek forgatni Budapestre.
  • Herold
    #9685
    Strike Backről tudtok valamit? Úgy emlékszem, mintha arról lett volna szó, hogy júniusban kezdik az 5. évadot.
  • Malakai
    #9684
    Szeptember 28.
  • Narxis
    #9683
    Ja azt jó lenne tudni, az egy fain sorozat.
  • grebber
    #9682
    Brooklyn 99: Nemszázas körzet mikor folytatódik majd lehet tudni?