12414
  • tugyiti
    #9881
    7 évad után én azért epicebb lezárást vártam volna nem egy kibaszott vacsorát -.-
  • Calver
    #9880
    korrekt lezárás volt szerintem, bár elég gyér évad, nagyon messze pl az elképesztően jó másodiktól... meg kicsit OCD-s volt ahogy elvarrtak minden kibaszott szálat
  • Herold
    #9879
    Intruders-t nézi valaki? Elég érdekes sztori...
  • davidka003
    #9878
    True Blood-ot senki nem nézi?

    Nem volt ez olyan rossz. Volt 1-2 gyengébb évad de tetszett.
    Tovább nem lehetett volna úgyse húzni.
    Jó hogy lezárták.

    Eric jó volt mikor vezetett és mozgatta a fejét. :D
  • stargatelost
    #9877
    Dehogy indult, ezek az Amazon pilotok, majd kiderül később, lesz-e sorozat belőlük :) A szereposztások nagyon jók egyébként, de leírás alapján egyik se érdekel különösebben. The After mikor jön már baszki???
  • Herold
    #9876
    Ma indult vagy 5 új sorozat.
    (The cosmopolitans, Red Oaks, Really, Hysteria, Hand of god)
    Utoljára szerkesztette: Herold, 2014.08.30. 12:47:34
  • ForzaInter
    #9875
    mi volt? én az 1 részből 20 percet bírtam:D
  • Narxis
    #9873
    Én már kaszáltam, uncsi.
  • Monoton
    #9872
    Manhattanről mik a vélemények? Nagyon vártam a sorozatot a témája miatt, de a pilot nem nagyon fogott meg. :/
  • Monoton
    #9871
    Crossbonesnál az utolsó jelenet aztán nagyon kellett még oda
    Utoljára szerkesztette: Monoton, 2014.08.30. 10:21:30
  • Monoton
    #9870
  • passatgt
    #9869
    remélem a következő részek is a múltban fognak játszódni
  • Monoton
    #9868
    Ez a sorozat valahogy nagyon bejon, magabaszippant. 3. resz is gyorsan elment.
  • stargatelost
    #9867
    Hát a jelenlegi sci-fi kínálat amilyen silány... én nyugodt szívvel az élre emelem ezt a kettőt, animáció, nem animáció. De a figyelmet akartam felkelteni, hogy nézzétek ezt a két sorozatot, mert tényleg zseniálisak :)
  • ldavid
    #9866
    "a két jelenleg futó legjobb sci-fi sorozat"
    de animációk, én azokat külön kezelném
  • stargatelost
    #9865
    A VOX összeállítása, mit érdemes nézni (és darálni) eddig 2014-ből.
    Egész pofás lista, nem az a kommersz fajta. Adventure Time és Rick and Morty külön öröm, hogy szerepel, hiszen ez a két jelenleg futó legjobb sci-fi sorozat. Én kilencet nézek ezek közül.
  • Narxis
    #9864
    Extantot fikázom legjobban mostanság, de Falling Skies se tetszik már annyira és Under the Dome is guilty pleasure. :D
  • ForzaInter
    #9863
    Az lett volna a fura, ha azt írod hogy nem jó.:D
  • Narxis
    #9862
    Jó ez a Forever.
  • Monoton
    #9861
    Nekem a 2. rész is tetszett, a romantikus szál minimális, inkább a történelmi korra helyezik eddig a hangsúlyt.
  • Jim Morrison
    #9860
    szegény :D
  • ldavid
    #9859
    :D
    "A Friends 20. évfordulóját úgy ünneplik meg a gyártók, hogy megnyitják a Central Perk pontos mását, ahol természetesen Gunther szolgálja majd fel az ingyen kávét."
  • grebber
    #9858
    Under The Dome ról van info lesz-e 3. évad vagy a 2.évaddal lezárják?
  • passatgt
    #9857
    2. és 3. Is múltban van, rövid flashback van csak párszor.
    3. rész amúgy nem volt annyira jó szerintem:)
  • ForzaInter
    #9856
    2 és 3 rész milyen volt? aki látta írjon már róla. a múltban fog továbbra is játszodna, vagy lesz még időutazás? és a romantikus szál mennyire lesz hangsúlyos.
  • Monoton
    #9855
    Outlander pilot nem volt rossz, főleg a második fele.

    Fertőtlenítení? Baktérium? Jód? Thiomersal? :D

    Utoljára szerkesztette: Monoton, 2014.08.26. 22:25:04
  • Janika114
    #9854
    Minden szavaddal egyetértek. Rendesen elgondolkodtam a végén, és nagyon sajnálom, hogy vége lett, de ez így lett egy remekmű.
  • stargatelost
    #9853
    Hogy a picsába' ne! Szintén az egyik legjobb futó sorozat (volt). Bár ez az utolsó évad annyira nem jött be, de a dupla finálé kárpótolt mindenért. A Wifred egy zseniális sorozat, tele filozofikus mélységekkel, wtf-okkal, és oltári poénokkal. A zárás tényleg remek lett, végre egy újabb sorozat, aminek nem cseszték el a végét. Ez manapság úgy látszik ritkaság. Hiányozni fog...

  • Janika114
    #9852
    Wilfredet nézte valaki innen? Nagyon eltalálták a lezárást szerintem, és mindenre választ is kaptunk végül.
  • ForzaInter
    #9851
    rectify bizony tényleg kurva jó, kategóriájában a legjobb jelenleg.
  • Tikal #9850
    aah, imádom, Suits-ban is szép volt, de itt még szebb, és jobban is játszik :)
  • Tikal #9849
    neked én bármit nehezen hiszek el, már ami azt illeti mi jó és mi nem, de a leftovers-t még nem láttam, majd elkezdem ha lement az évad..... de szerintem a Rectify nem neked való, ezt elhiheted nekem :)
  • ldavid
    #9848
    és marha jól is játszik szerintem. (a többiek is persze)
    imádom amikor elgondolkodik, és komoly arccal néz maga elé egy kis ideig :)
  • stargatelost
    #9847
    Én csak miatta kezdtem el nézni, és bár olykor geci lassú, de nem bántam meg, az egyik legjobb dráma jelenleg. Abigail Spencer meg egyszerűen lélegzetelállítóan gyönyörű.
  • ldavid
    #9846
    már csak miatta is érdemes belekezdeni

  • Narxis
    #9845
    hmm akkor bele kell néznem
  • passatgt
    #9844
    imdb-n 8.4 vs 7.4, szóval de, jobb:P
  • Narxis
    #9843
    Nehezen hiszem, hogy a Leftovers-nél jobb.
  • Tikal #9842
    Rectify, épp most kezdtem el a második évadot, és az egyik legjobb dráma mostanában
  • cooi11
    #9841
    Köszönöm :)