12414
  • ldavid
    #9961
    feliratok.info normálisabb
  • Tikal #9960
    Boardwalk Empire felirat is hol van már? :) ennyire szar sorozat lenne, hogy már nem foglalkozik vele senki?

    A hosszupuska is olyan fos már egy ideje a sok szemét reklámmal.... na de mára befejeztem a feliratokon mérgelődést :)
  • Tikal #9959
  • Herold
    #9958
    Már elkezdte behozni a lemaradást.
  • karajjj
    #9957
    én örültem volna neki, minimális költségvetésből lehetne olyan sorozatot forgatni, dehát amcsiknál nem divat
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2014.09.18. 10:16:14
  • Tikal #9956
    és persze hogy a felirat fordító már 5 résszel le van maradva, gyűlölöm az ilyet, fasznak kezdte el akkor..vagy intézzen akkor mást, ha nincs rá ideje
  • Tikal #9955
    használ valaki olyan iphone app-ot ami szinkronizál trakt.tv-vel?? teevee3-at használok, de nem igazán szinkronizál, nem minden futó sorozat jelenik meg telefonon amiket felvettem..
  • ldavid
    #9954
    neee..hogy azt én mennyire rühellem... csak Bush jó benne :D
  • stargatelost
    #9953
    lol
  • Monoton
    #9952
    Végre elkezdődött a szezon :P
  • passatgt
    #9951
    A pair of detectives investigate stalkers in Los Angeles.

    szerintem nem:D
  • Herold
    #9950
    Arról a Stalker nevűről (CBS, okt. 1.) lehet tudni, hogy van-e köze a hasonló nevű játékhoz?
  • passatgt
    #9949
    Egyébként a One Tree Hill-t kezdtem el darálni és rohadjak meg, de tetszik:D
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2014.09.17. 17:13:59
  • passatgt
    #9948
  • ForzaInter
    #9947
  • Tikal #9946
    Ray Donovan, első évad

    hát ez nagyon jóó
  • Calver
    #9945
    hát persze.
  • ForzaInter
    #9944
    jó, de manapság annyi sorozat és film jön ki, hogy nincs annyi ideje az embernek, hogy mindenbe belenézzen ami érdekli.. valami alapján szelektálni kell, és az imdb vagy a kritikusok (metacritic, rotten) azért viszonylag jó iránymutatók.
  • Herold
    #9943
    Ja, hát érdekes sztori, de nem rágom le tőle a körmömet az izgalomtól. Még én is várom, mi sül ki belőle.
  • Tikal #9942
    A The Lottery-re írtam, csak nem nyomtam a "válasz"-t az előző hsz-re
  • Herold
    #9941
    Ez mi amúgy? Címe van?
  • Tikal #9940
    psh...

    az esetek többségében az imdb jó iránymutató... de kérlek mesélj miből maradtam ki? ...
  • grebber
    #9939
    Aki ilyenek alapján játszik/néz filmet illetve kihagyja őket az sajnos nagyon sok mindenből kimarad.
    Én mindennel úgy vagyok leszedem megnézem eldöntöm jó-e.Nekem senki más ne mondja meg,hogy nekem mi a jó más véleménye amúgy is minek érdekeljen.

  • Tikal #9938
    imdb 5.9, trakt 70%, metacritic 61% ... belenézzek?
  • Narxis
    #9937
    Megmondtam.
  • xido
    #9936
    The lottery

    ma futottam bele,pedig már 9 rész is van..az előzetesből semmit nem fogtam fel,így meglepetés volt a téma..20.percnél járok és nagyon bejön a hangulata,pedig eddig semmi nem történik,csak szereplőket vázolnak fel
  • Narxis
    #9935
    Ez az AMC ért a drámához.
  • ForzaInter
    #9934
    Amúgy anno 2008-ban úgy volt, hogy az AMC-n indul a Rectify, és Walton Goggins játszotta volna Daniel-t..:) De az AMC végül passzolta a projektet..
  • ldavid
    #9933
    :D
  • ForzaInter
    #9932

    Justified-Rectify crossover:D
  • ForzaInter
    #9931
    hát engem se, majdnem elaludtam rajta vagy kétszer:D
  • red13
    #9930
    The Lost Room: ez ütött, ma egy az egybe lenyomtam a 4,5 órát. 10/10-es ez a minisorozat.
  • Narxis
    #9929
    Engem 1 rész után se tudott... :D
  • Monoton
    #9928
    Outlander még 5 rész után is odaragaszt a képernyőhöz :D
  • cylonflatus
    #9927
    Az első évad elég gyengén kezdett, de a 2. és 3. egész nézhető volt. Aztán most a negyedik meg, háát... úgy mondanám, hogy nagyon következetlen és zavarossá vált.
  • Herold
    #9926
    Jaja, a 3. kicsit uncsi volt. Remélem csak átmeneti.
  • karajjj
    #9925
    Fúú bazz, megnéztem az The 100 első évadát, aztakurva mekkora befejezése van! :D
  • cylonflatus
    #9924
    Intruderst nézi valaki? Elég hangulatosan indult, viszont a kezdeti lelkesedésem alábbhagyott, így a harmadik részre. Iszonyú unalmas, semmi nem történik, nem megy semerre a sztori.
  • Tikal #9923
    Mi a baj a The Leftovers-szel?
  • Herold
    #9922
    Hát nem tudom, akinek a The Leftovers tetszik, annál sose lehet tudni.