12414
  • LasDen #10001
    10 perc után már azt néztem, hogy mikor lesz már vége. Még amolyan guilty pleasureként nézegetem....
  • Jim Morrison
    #10000
    Ne már, ne vegyétek el a kedvem :(
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2014.09.23. 22:49:31
  • LasDen #9999
    én is néztem és ámultam, hogy mennyire szar. De Penny is hogy néz már ki...
    A 2. rész végén, mikor Sheldonék ott okoskodtak, az egy jó pillanat vold, de kb ennyi :D

    TÉK
  • passatgt
    #9998
    TBBT kasza, rájöttem, hogy nem is vicces.
  • Jim Morrison
    #9997
    pont mostanában gondolkodtam rajta, hogy meg kéne nézni. De valszeg majd csak nyáron...
  • ldavid
    #9996
    remélem legközelett csak újabb 10 év múlva fog előkerülni a sorozat
  • LasDen #9995
  • LasDen #9994
    De lehet, hogy a munka természetéből fakadóan totál ingyen csinálod a melót...ködösek az emlékeim :D
  • Narxis
    #9993

  • LasDen #9992
    Azt hiszem ilyen napi futkosókat mindig felvesznek. Csak oda kell menni egy forgatáson valaki olyanhoz, aki koordinálja ezeket és mondani nekik. :D
  • Narxis
    #9991
    Annyira nagyon nem akarok feljutni, már annak is örülnék ha olyan sorinál lehetnék lótifuti amit nézek is. :D Bár lehet illúzióromboló lenne. Am. meg semmiképp se itthon.
  • LasDen #9990
    itthon nem tudom, de nem egyszerű. Ha nincsenek kapcsolataid, akkor legalulról kell kezdened. Bár ez nem csak sorozatokra, hanem bármilyen hollywoodi forgatásra igaz.

    Napi lótifutiként kezded, aki még csak nem is a forgató csoport tagja. Azt most nem tudom, hogy mennyit fizetnek, de képzelheted. Ha jó vagy, megbízható és menet közben eltudod adni magad, hogy értesz valami tech cuccokhoz, írni vagy akármi, akkor esetleg kaphatsz lehetőséget, hogy az asszisztens asszisztensének asszistense legyél, aki igazából még mindig csak egy lótifuti :D Ha jó vagy, fel tudod küzdeni magad...

    Például Joss Whedon dolgozott a Waterworldön, a Féktelenülön vagy az Alien 4-en is. Persze a végső filmben kicsi v semmi nem látszott rajta mert...
    De ha kitartó vagy, akkor feljuthatsz :D
  • passatgt
    #9989
    :D
  • Narxis
    #9988
    Sorozat készítésben hogyan lehet munkát kapni? :D Pl. ilyen technikus vagy ilyesmi. Klassz lenne.
  • Janika114
    #9987
    Red Band Societyt megnézte valaki? Szerintem nagyon jó, hihetetlen feelgood az egész. Remélem nem lesz hamar kasza.
  • LasDen #9986
    elég sokat dicsérték, talán nem lesz rossz. Egyedül attól tartok, hogy mindenkit bele akarnak préselni (Riddle, Pingvin, Selina, Bruce stb)
  • ForzaInter
    #9985
    Remélem nem basszák el.
  • Herold
    #9984
    A Forever kurva jónak ígérkezik, a pilot ütős volt.
  • LasDen #9983
    Ma-holnap Gotham. Ooh booy
  • passatgt
    #9982
    Köszi! Der letzte Bulle még angolul is érdekes lenne, kicsit Life utánérézés:)
  • ForzaInter
    #9981
    A The Wire pedig a sorozatgyártás csúcsa.
  • LasDen #9980
    List of German series
  • Herold
    #9979
    Rex felügyelő?
  • stargatelost
    #9978
    Hasonlóan voltam én is a pilottal, és... nem tudok biztató szavakat mondani, egy kínszenvedés utána is. Szerintem kaszálni fogod, én végighúztam, később már jobb (bár a második évad még ennél is rosszabb), a negyedik évad a csúcs, az bizony tetszett is, de a többi... na mindegy.
  • passatgt
    #9977
    Tudtok mondani olyan német sorozatot(vagy német nyelvű), ami nem barátok közt szint és van hozzá angol(esetleg magyar) felirat? Nyelvtanuláshoz kéne, angolt is így tanultam meg kb 1 év alatt, most már angol felirat sem kell és megértek mindent:)
  • Jim Morrison
    #9976
    igen (mondom ezt úgy, hogy én még az első részt se láttam. Nem merem elkezdeni, mert sok időt venne el a kevés szabadidőmből :c)
  • red13
    #9975
    Megnéztem a The Wire első részét. Ahhoz képest, hogy mindenki ódákat zeng róla, imdb is 9,4 ponton áll jelenleg, abszolút nem tetszett. Nyilván első részből korai ítélni - bár én sokszor teszem ezt, és általában ritkán adom meg az esélyt, ha nagyon rossz a pilot - de valami eszméletlen semmilyen volt. Szereplők teljes mértékben hidegen hagynak, el nem tudom képzelni merre fog ez az egész elmenni. Nyilván nem véletlen a magas értékelések, de ha nem fog el a gépszíj 3-4 rész után, én ezt kaszálom. Rosszul tenném?
  • davidka003
    #9974
    Turn
    2 nap alatt ledaráltam.
    Jó volt ez. Jelmezek, színészek, elég faszák.
    9.5/10
    Bár lehetett volna nagyobb cliffhanger.
  • tugyiti
    #9973
    Z Nation-t zombi fétissel rendelkező egyéneknek ajánlanám ,ritka elme roggyant
  • ldavid
    #9972
    You're the worst zárója jó volt :D
  • stargatelost
    #9971
    A Cult egy hatalmas kasza lett, a Cw is levette a műsorról tavaly, pedig ő aztán végig szokta adni az alacsony nézettségűeket is. Aztán a maradék részeket nyáron kipörgette kettesével. Ennyi.
  • Sir Quno Jedi
    #9970
    Azé az extant erősen scifi. Persze inkább családi lelkizés, meg uncsi is rohadtul és a szereplők buták mint a szén, de elviekben scifi. Van benne AI, idegen életforma, kibervégtagok, űrkutatás, konspiráció, örök élet vadászata, faxom. Az más kérdés, hogy ebből hogy lehet ilyen uncsiak egyveleget rittyenteni, de ez mindig ment nekik sajna... Tiszta Prometheus... (szarkazmus vót vaze) KÖHHH! :D
  • tugyiti
    #9969
    American horror story 2014.10.08 4x01 Monsters Among Us
    Bitten 2015 TBA
    Helix: Season 2, Episode 1 San Jose (Jan. 2015)
    Black Sails: Season 2, Episode 1 IX. (2015)
    Cult nincs róla még semmi asszem
  • ForzaInter
    #9968
    Nem szar, csak általában 3-4 nap alatt van hozzá felirat. A Justified-nek meg fordítója sincs..:(
  • Narxis
    #9967
    Ez inkább ilyen horror-sci-fi.
  • Herold
    #9966
    Kb. annyira sci-fi, mint az Extant.
  • Narxis
    #9965
    Helix 4ever
  • ldavid
    #9964
    AHS - október 8-án kezd
    Bitten - lesz S2, gondolom jövőre
    Black Sails - lesz S2, jövőre
    Cult - nem hinném

    de ez mind megtalálható wikipédián
  • passatgt
    #9963
    helix lesz és ha jól tudom új helyszínen játszódik
  • grebber
    #9962
    Aki tud infot ezekről a sorozatokról kérem írja le lesz-e köv. évad vagy nincs mert cancelt lett stb

    American Horror Story
    Bitten
    Black Sails
    Cult
    Helix

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.09.18. 16:15:26