12414
  • ldavid
    #10081
    egyedül őt sajnálom az egyész 'botrány' témában. még a twitterét is törölte :(
  • Jim Morrison
    #10080
    köszi!
  • ForzaInter
    #10079
    Abigail Spencer-ről milyen videok vannak már. Istennő.:D
    Utoljára szerkesztette: ForzaInter, 2014.10.08. 14:15:12
  • LasDen #10078
    Megnéztem a Fapad első részét, de Lengyel Tamás karakterén kívül nem igazán sikerült megkedvelni bárkit is. Hiába van itt Obi-Wan, de az egész totális Office utánérzés. És nekem már az sem tetszett...
  • xido
    #10077
    Elindult a Flash..tudom,volt már prescreen,de valamiért bevártam az indulást..
    aki látta...a vége cliffhanger-beli apróságnak lehet köze egy Smallville alternatív történetnek vajon?
  • ldavid
    #10076
    Monoton tárhelyéről ment ez ami a 'kepek' könyvtáron belül cserélte a képeket (by Malakai)
    képek meg thetvdb.com-ról voltak

    Utoljára szerkesztette: ldavid, 2014.10.08. 00:49:42
  • Jim Morrison
    #10075
    Valaki nem tudja honnan töltődtek be anno a képek bannerba? Helyre akartam hozni, de a scriptet már nem találtam. Bár az se lenne rossz, ha valaki nagyobb bannerokat készítene :)
  • Narxis
    #10074
    yeeeeeeeeeeee

  • LasDen #10073
    csak az amerikaira a kutya sem kíváncsi...
  • ForzaInter
    #10072
    még a helyszín is ugyanúgy néz ki:D
  • ldavid
    #10071
    belenéztem a broadchruch és a gracepoint pilotjába, elég fura volt látni a kettőt egymás mellett :D
  • tugyiti
    #10070
    Nekem sajnos illogikus lépések sora volt az évadzáró :/
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyrészt a Mester elkezd hátrálni mikor betörik az ablakokat aztán a napfényben fürdőzve távozik az épületfalon.Arról nem is beszélve ,hogy mázsákat reptet (koporsója) közbe nem tud lenyomni egy öregembert csak egyszer szájon vágja meg kiüti a kezéből a kardot ,holott simán be kelllene darálni sztem.... talán az ősök serege meg a kis mexikói adhat alapot a későbbiekben egy epikus csatára .... remélhetőleg(
  • karajjj
    #10069
    Tegnap elkezdtem én is, egész jó volt az első rész, kíváncsi leszek, hogy mit hoztak ki belőle.
  • LasDen #10068
    The Strain évadzáró

    Kicsit antiklimatikus volt a befejezés, de ebben a helyzetben nem nagyon lehetett volna máshogy. Ami tetszett, ahogy az egyik szál a végéhez ért, úgy kezdett kibontakozni a másik...
    Nem volt rossz a rész, az évad összességében pozitív.
  • Tikal #10067
    soha nem fog.. Lost szindróma
  • Herold
    #10066
    Gondolod, hogy valaha is kiderül, miért és hova tűntek el az emberek?
  • grebber
    #10065
    Elkezdtem a The Leftovers-et!

    Szeretem a sorozatokat csak az ilyet nem amikor rögtön az első részben annyi kérdés merül fel hogy agyam eldobom.Aztán ki tudja meddig húzzák míg bármi kiderül.
  • Tikal #10064
    hm.. kicsit többet vártam ettől a Gotham-től.. ami most zavar azok a gagyi zenei betétek, néha mintha valami morbid komédiát néznék olyan hatása van, bár lehet ez volt a cél, de ahhoz meg nem elég vicces, szóval nem tudom...
  • LasDen #10063
  • Narxis
    #10062
    Jó ez a Person of Interest, már az első évad 10. részénél vok.
  • LasDen #10061
    nem az ügyvédes témával volt bajom. Hanem minden más...
  • Herold
    #10060
    Akkor ne nézd. Nem mindenkinek jönnek be az ilyen jogászkodós, tárgyalótermes filmek.
  • LasDen #10059
    Igaz, szar tényleg nem volt, de jónak sem mondanám. Bugyuta szereplők és a sztori elég érdektelen...
  • Calver
    #10058


    "YOU'RE NOT MY SUPERVISOR!"
  • Herold
    #10057
    Nem volt az szar.
  • grebber
    #10056
    Semmi baj vele.
  • MoRT2195
    #10055
    Az a baj, hogy az a sorozat nagyon el lett már cseszve. Az első két évadot imádtam, a harmadik még egész jó volt, de a 4. és az 5. messze nem volt olyan jó. Azt nem mondom, hogy rossz volt, de az első két évadtól nagyon távol áll az utolsó két leadott évad. Mindenesetre nézem tovább, ha már belekezdtem, akkor nem hagyom abba, de azért remélem színvonalasabb lesz ismét. Még megnézem a 12. Strain részt, aztán jön a Vámpírnaplók 6. évada. :)
  • LasDen #10054
    How to get away with murder? Omg de szar volt...
  • grebber
    #10053
    Vámpír naplók 6. évad végre
  • ProGabe #10052
    Archer

    Pár éve elkezdtem, úgy-ahogy tetszett, de valamiét a második rész közepén leállítottam és nem indítottam el mindeddig. Most, hogy van Netflix, gondoltam újra nekiállok.

    Hát persze, hogy zseniális!

    Lana! Lana! Lana! Lanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
    Utoljára szerkesztette: ProGabe, 2014.10.03. 23:51:21
  • Jim Morrison
    #10051
    én is nemrég kezdtem el (2 hete), valamiért azt hittem 12. rész volt az évadzáró, kicsit mérges lettem hirtelen mert annak nem volt jó :D aztán nézem 13 részes...^^
  • LasDen #10050
    The Strain évadzáró előtt.

    Manapság nagy szó nálam, ha belekezdek egy sorozatba és ilyen gyorsan haladok. 12 nap alatt 12 rész. Minden este 1 részt néztem meg. És meg kell vallanom, hogy egész jó. Helyenként Del Toro keze nyoma is fel-feltűnik, főleg a jól ismert trope-ok használata. Az első 8 rész teljesen jó volt, kisebb-nagyobb problémákon kívül nem volt igazán kivetni valóm. Aztán a 9. rész volt a totál mélypont. Nehéz szülés volt. Utána a 10. már javított, meg a 11-es is, de még nem teljesen. Végül a mai 12. jutott vissza a kiinduló pontra. Úgyhogy várom mit hoz a záró rész. Hatalmas dolgokat nem várok, elég korlátolt a helyzetük...
  • ForzaInter
    #10049
    Kicsit kilóg ebből a világból eddig..
  • LasDen #10048
    Gotham 2. rész

    Talán jó lesz ez. Sok szereplő, sok ugrálás ide-oda a sztorik között egész jót tesz a sorozatnak. Nincs ideje a történetnek leülni. De Brucet kicsit elsietettettnek (vagy mi) érzem. Két perccel ezelőtt még sírdogált most meg már teszteli magát...
  • ForzaInter
    #10047
    Ja, kellemes meglepetés volt. Pedig szkeptikus voltam, főleg a szereplők miatt, de ők is jók, és a sztori is.
  • ldavid
    #10046
    a castle mennyire béna volt már
  • Jim Morrison
    #10045
    ha 10/10 akkor majd én is megnézem...
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2014.10.01. 14:40:17
  • tugyiti
    #10044
    Jah én néztem ,nekem tetszett főleg a flashback részek amik az előzményekre vonatkoznak ,meg a darálás is egész jó benne ,csaj meg cici 10/10 :D
  • karajjj
    #10043
    az Alkonyattól pirkadatig sorozatot nézte valaki? szakvélemény?
  • Herold
    #10042
    Csak kár, hogy NY-ban brit akcentussal beszélnek.
    Utoljára szerkesztette: Herold, 2014.09.30. 21:11:45