12414
  • Tikal #10161
    belenézek..
  • passatgt
    #10160
    halt and catch fire-t néztem meg ha mar ennyire promózzák itthon, és tényleg fasza:)
  • Tikal #10159
    Akkor dobom.

    The Divide-ot kezdtem el inkább :)

    A Mad Men már nem népszerű? Senki nem osztja...nem tudom nézni a 7. évadot :)
  • Herold
    #10158
    Sajnos sci-fiben nem dúskálunk mostanában...
  • ForzaInter
    #10157
    felesleges ilyen középszerű sorozatokra időt pazarolni
  • Herold
    #10156
    Attól függ, mennyire vagy finnyás. Szerintem nézhető, bár nem egy nagy durranás.
  • Herold
    #10155
    Jó volt ez a halloweenes Stalker epizód.
  • stargatelost
    #10154
    fostalicska
  • Tikal #10153
    extant-ról vélemény??
  • Narxis
    #10152
    Buziság az egész, irtó gyenge lett a 2. évad. Sima lövöldözős sorozat lett. Fel kellett oldani pár titkot de nem tudtak újabbakat létrehozni.
  • LasDen #10151
    Constantine pénteken egy egész tizeddel javított a múltkorin, így 1.0-ás ratinggal zárt. Ami még mindig szar, de a javítás adhat időt neki....
  • Herold
    #10150
    Megnéztem a feliratot, az s01e02-ben van, hogy Dembe dél-szudáni szabadságharcos. Kétlem, hogy Red, miután annyi pénzt és energiát belefektetett, hogy felnevelje, elengedte volna szabadságharcolni.

    Mondjuk én arra se emlékszem, hogy Tomot hogy kapta el a neje...
  • Calver
    #10149
    Bulykin újabban inaktív (egy hete volt utoljára), jelezzek modtopicban, vagy esetleg szavaztassunk meg új hg-t?
  • stargatelost
    #10148
    #7662
    #7666
    #7668
    #7670

    hozzászólásaimban vannak a régi bannerképek, aki illetékes, berakna sokat belőlük? Már unom ezt a kb. ötöt, ami váltakozik :D
  • Narxis
    #10147
    Jah, szerencsétlen kb semmit se csinált csak telefont vette fel Red-nek. :D
  • Herold
    #10146
    Te még ilyenekre emlékszel, hogy Dembéről mit említettek az 1. évadban?
  • Tikal #10145
    na végre, kaszálsz valamit. NCIS-t már 5 éve kaszáltam :DD
  • Narxis
    #10144
    Vajon Dembének mikor volt ideje egyetemre járni, irodalomból diplomázni és 4 nyelven tanulni? 2 szabadságharc között? :D Mert ugye az első évadban még a háttérsztori annyi volt, hogy egy afrikai szabadságharcos, nem tom melyik országban. Itt meg rittyentettek neki most egy olyan sztorit, hogy hirtelen azt se tudtam kiről van szó. Aztán meg még elmondattak vele egy ne öld meg nem ér annyit mondatot is. WTF? A the blacklist-nél is showrunner csere volt vagy úgy gondolták, hogy ezt a karaktert is ideje kibontani csak sikerült valami oltári baromságot kitalálni neki? Nem illik hozzá és csak úgy a semmiből jött ez az egész.

    Az ncis los angeles-nél meg 2 olyan részen vagyok túl, hogy komolyan fontolgatom a kaszát. Olyan logikai baromságok, bénázások vannak benne, hogy fájdalmas. Nem tudok túllépni rajta. S06E04 és 05-ről van szó. Egyszerűen hihetetlen, hogy nem ég lángokban az egész stúdió a felháborodott nézők miatt. Nem zavarja az amcsikat, hogy ennyire hülyének nézik őket? Komolyan fájdalmasan szar részek vannak némelyik sorozatban.
  • Stockbauer33 #10143
  • Narxis
    #10142
    :S
  • tugyiti
    #10141
    :(
  • LasDen #10140
    Constantine veszélyes vizekre érkezett. 3 millió néző és 0.9-es rating. Persze az ünnep nagyot mért rá, de ez már bőven kasza kategória. Remélem jövő héten tud valamit javítani...
  • ldavid
    #10139
    kizárt
  • Narxis
    #10138
    Ennyi.
  • LasDen #10137
    jobban éreznéd magad, ha bejösz a topikba. duh...
  • ldavid
    #10136
    mivel lenne nekünk attól jobb? 0
  • LasDen #10135
    akkor már "Sorozatok, minden nap egy rész" v "Mi atyánk ki vagy a piratebayen, mindennapi sorozatunkat ad meg nékünk ma"
  • Narxis
    #10134
    Eredeti játékaink topik adta az ötletet, hogy ide is be lehetne tenni egy idézetet, csak nem olyan undorítóan nyálasat mint ami ott van.

    Mondjuk pl. ehhez mit szólnátok? "Sorozatok, életünk sava-borsa."
  • ForzaInter
    #10133
    álomnő:D
  • LasDen #10132
    jóvanna. néha lassú vagyok :D
  • Sir Quno Jedi
    #10131
    Ez így 7-8 évad után esett le?!??! :D Penny tipikus vidéki tahó. Ráadásul mivel szépnek hiszi magát (és még van is benne valami), így úgy gondolja, hogy ő királynői kegyet gyakorol, hogy beengedi a bugyijába néha a szerencsétlen kísérleti fizikus dokit. Soha nem vesz ajándékot, önző, nem figyelmes, nem törődik senkivel, nem romantikázik stb., neki elég ha odaadja a testét (aka hagyja hogy Leo rámásszon) és már meg is van oldva minden részéről. Ebben szentül hisz, hogy ő egy főnyeremény, miközben valójában egy tehetségtelen, butus vidéki kislány, aki pincérnősködik már vagy egy évtizede, mert azt hiszi nagy mozisztár lehet a városban (és folyton depresszióba esik, mert semmi sem sikerül). Végtelenül lusta, rendetlen, rossz tanuló... Ja és enyhén szólva is alkoholista, de durván.

    Ettől függetlenül nem rossz (szándékú) ember és még jópofa is tud lenni. Gyakran megsajnálja még Sheldont is. Igyekszik azért valamennyire alkalmazkodni és ő is fejlődik szép lassan (csak nagyon lassan). Még némi szarkasztikus humora is van és van benne életrevalóság és talpraesettség bizonyos téren. Kell is ez oda a tesze-tosza fizikusok mellé. Kiegészíti őket. Szóval jó lány ő, csakhát van mit behoznia...
  • Narxis
    #10130
    de azért dugnád^^
  • LasDen #10129
    most megint belenéztem TBBT-be és arra jöttem rá, hogy Penny tök bunkó barátnő. Soha nem figyel meg cikizi Leonardot :D
  • ForzaInter
    #10128
    ja, fasza volt, bár a kórházas sorozatokat nem szeretem, de ez a kor miatt nagyon érdekes volt.
  • Tikal #10127
    The Knick-et nézte valaki?
  • ForzaInter
    #10126
    Ez a főszereplő már első nézésre ezerszer jobb mint Keanu Reeves, sokkal jobban illik Constantine karakteréhez.
  • tugyiti
    #10125
    Én a kezdést máshogy látom ,sztem 4 percnél nagyjából kap is a néző egy kis ízelítőt ,hogy miről is lesz nagybaszó ,mi a faszommal is foglalkozott ez a pali eddig amiből annyira elege van ,hogy elektrosokknak veti alá magát csak hogy felejtsen.Persze nem egy michael bay féle kezdés amibe szétpukkantunk egy univerzumot csillagszóróként ,csak mer ,hogy lássanak má az epilepsziások is valamit,de pont ez a felvezetés kell sztem azoknak akik úgy ülnek le elé ,hogy fogalmuk nincs miaretekez.A főszereplővel kapcsolatban nem tudom mire érted ,hogy szar volt ,talán túl higgadt kimért volt a játéka én ennyit vettem észre,de bizalmat szavazok neki ,aztán meglátjuk :)))
  • tugyiti
    #10124
    Sajnálnám ,van benne potenciál...
  • stargatelost
    #10123
    Nekem is bejövős volt a film, de ez a pilot egy rakás szar volt... Kezdjük a kezdéssel, semmi látvány, vagy érdekesség, amivel ott foghatják a nézőt, csak valami hülye dumálgat az elmegyogyóban, aztán meg csótányok... (most itt a random nézőkre gondolok, nem azokra, akik ismerik Constantine-t) Még jó, hogy ilyen szar nézettséggel nyitott. Már tavasszal az előzetesben láttam, hogy mekkora miscast volt ez a színész a főszerepre, és a pilot alatt sem változott a véleményem. Kurva szar a színész. Aztán, ez gondolom csak annak tűnt fel, aki követte a casting híreket, annyira béna volt, ahogy kiírták a végén a csajt, akire az egész pilot épült. Látszott, hogy eredetileg hosszú távra terveztek a csajjal, de így nagyon izzadságszagú lett. Aztán, ahogy bemutatták az új főszereplő csajt, LOL, gondolom ő lehet a sorozat marketingese, ahogy rajzolgatta a concept artokat, meg posztereket Constantine-ról (az egyik rajz egy az egyben az egyik promóanyag posztere volt).

    Na, szóval végigszenvedtem, de úgy veszem, hogy majd jövő héten láthatjuk az igazi első részt, mert ezt az összeszabdalt, átirkált szart nem nevezném annak...
  • LasDen #10122
    viszont a nézettség nem volt túl jó. Ott lebeg a kasza felette...