12414
  • ldavid
    #10201
    tv rage szerint Laura Ramsey
  • passatgt
    #10200
    se az elején, se a végén
  • Herold
    #10199
    Nincs kiírva az elején?
  • passatgt
    #10198
  • passatgt
    #10197
    Nem tudja valaki, hogy White Collar s06e03-ban ki játszotta Amy Harris-t? Ismerős a színésznő, de nem tudom honnan és imdb nem írja:)
  • Narxis
    #10196
    Nagyon jó volt az Atlantis 2. része, remélem Ariadne és Jason majd egybekelnek.
  • repvez
    #10195
    Köszi megnéztem,de azt hittem, hogy nagyobb eresztés lesz 28 perces epizód mi az ?
  • LasDen #10194
    kijött Nightfall? Akkor tudom mit nézek holnap :D
  • ldavid
    #10193
    ezeket keresd:
    Halo: Nightfall S01E01 2014 WEBRip 720p Dual Audio AltPro
    Halo.Nightfall.S01E01.WEBRip.x264-4yEo
    Halo.Nightfall.S01E01.WEBRip.x264-NoGRP
  • repvez
    #10192
    Ezt a sorozatot tudja valaki honnan lehetne letölteni?Mégha magyar felirat is lenne hozzá az maga lenne a tökély :)
  • passatgt
    #10191
    első rész tetszett, második résztől viszont nagyon cringe comedy, szóval én nem folytattam
  • ldavid
    #10190
    Nem egy "nagyonröhögős" sitcom, de egész jó.
    A Better off Ted-es Ted van még mellette.
  • Narxis
    #10189
    jaja de ügyeltek azé, hogy Jason és Herkules jobb legyen, főleg Jason lett brutáljó harcos. :D
  • Calver
    #10188
    Eliza Coupe?

    véleményt kérünk, mert ez már miatta is nézés-gyanús.
    Utoljára szerkesztette: Calver, 2014.11.19. 02:32:50
  • ldavid
    #10187
    OITNB jutott eszembe :D

  • Herold
    #10186
    Az elején én se értettem azt a gyors helyszínváltást.
  • stargatelost
    #10185
    Uramatyám, Atlantis 2x01

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első percekben teleportálás abba a másik városba, aztán visszateleportálás Atlantisba a ládával meg az öreggel. Aztán utána addig tart újra az út a sereg felé, aki már közelít, hogy egyet aludni kell az erdőben. Aztán másnap folytatják útjukat, odaérnek a sereghez, de várnak estig!! Addig mit csináltak, füvet rágcsáltak? És a legnagyobb baromság: leöltek egy rakás katonát, de nem jutna ám eszükbe felvenni a ruhájukat, végül is csak az ellenséges táborba akarnak bejutni.... Ja és a tábori akció valami idő-anomáliát is beindíthatott, mert ugyan nem tarthatott valós sok ideig, mire kijutottak, már megint világos volt!


    Én értem ezt a sorozatot, hogy mit akarnak, nem kell komoly dolgokat várni, de ilyen böszme forgatókönyvet azért nem kéne papírra vetni...
  • Tikal #10184
    kösz.
  • Herold
    #10183
    Állítólag lesz valami hasonló sorozat, a State of Affairs. link
  • Herold
    #10182
    Pitagoraszból micsoda harcost faragtak időközben...
  • cylonflatus
    #10181
    Ehun é! Itt mindent megtalálsz, szerintem ez a legjobb sorozatos oldal. Csak kiválasztod a listából és kész. Én nem találtam olyat, ami ne lett volna fönt.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2014.11.17. 12:12:07
  • Stockbauer33 #10180
    http://www.gamestar.hu/elhunyt-a-battlestar-galactica-es-a-knight-rider-atyja-glen-a-larson.html.
    #10144 Nagyon gyenge ez a második évad.Red vissza a vállán a sorozatot.Ressler nagyon gyenge a gyógyszer függőségével.Liz meg ahogy keményít a pincébe bujtatott láncravert Tom-mal .....
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2014.11.17. 01:44:38
  • Narxis
    #10179
    yeeeeeeeeeeeee!!!!!!
  • Herold
    #10178
    Indul az Atlantis 2. évad!
  • ldavid
    #10177
    :D
  • ForzaInter
    #10176
    4 rész után feladtam.
  • LasDen #10175
    ez a Gotham annyira nem lett nagy király. Közepesen unalmas részek tömkelege. Mikor végre történik valami érdekes (7. rész), akkor azt is elsimítják a rész végére. Mooney meg egyenesen irritálóan egy dimenziós. A Gordon-Barbara szál eröltetett és unalmas...
  • tugyiti
    #10174
    Nekem pl. az -evo rls is okádék ,arról nem is beszélve ,hogy a hangsáv iszonyat halk ,eddig afg jött be legjobban.
  • ldavid
    #10173
    720p release-ek nagyon szar minőségűek mostanában
  • ReszegKoldus
    #10172
    A többi se lesz rosszabb, sőt :D
  • ForzaInter
    #10171
    3 részt néztem meg eddig, és tényleg nagyon jó. full realista az egész, és a színészek mind telitalálat, nagyon jól ábrázolják a lepukkant nápolyt is.
  • ReszegKoldus
    #10170
    Jó ez a Gomorra, nagyon jó. Persze vannak benne (számomra) idegesítő dolgok, de ritka az olyan sorozat, amiben nincs ilyen :D
    Mindenesetre várom a 2. évadot...
  • LasDen #10169
    a 3. rész jobb volt. Legalábbis nekem bejött. Bár elférne egy főszál vagy egy Zatanna...
  • ForzaInter
    #10168
    constantine pilot nem volt rossz, de a 2 rész szar volt.. 3 részt már lehet meg se nézem.
  • tugyiti
    #10167
    Constantine 3 rész után átment langyiba :/ hiányolom a fő történeti szálat.
    Flash nem lesz belőle évtized sorija ,de szórakoztató, cgi sorozathoz képest sztem elég jó ^^
    Gotham számomra hatalmas meglepetés pozitív értelembe ,zseniálisan megírt karakterek (pingvin,maroni -david zayas jó választás volt a főnök szerepre ,bár tuti james gandolfini kapta volna ha élne r.i.p.-) kellően dark és korrupt gotham ,batman nélkül is van vihar a biliben ^^
    The 100 2. évad sztem 3 rész után felülmúlja az első évadot ,beindult a nagyüzemi emberevés ,kiszélesedett a játéktér ,bekerültek új csoportok ,remélem nem baszcsizzák el az évad végére.
    American horror story 4. évad sajnos 3 rész után kaszáltam :( nekem ez messze van a horrortól ,átment sima gore/slasherbe nekem más a horror defcinicója.
    The Originals kezd belaposodni kicsit 5 rész után meg bebuzisodni pedig pont ezért volt jó a tvd spinoffja mert nem nyáltenger volt ,de Davina miatt akkor is nézem XDDDDD

  • LasDen #10166
    Jó ez a Flash, nekem tetszik, de szinte minden rész ugyanazt a formulát követi. Az évad végére eléggé kifulladhat ez a dolog....
  • Tikal #10165
    elég szomorú amúgy..
  • ldavid
    #10164
    kickass, piratebay, stb ilyeneket felesleges magyar oldalakon keresni (főleg hogy a mad men nem walking dead )
  • Tikal #10163
    külföldin? mert én a magon nézném, ott meg senki...de majd megnézem máshol is
  • ldavid
    #10162
    hogy hogy nem tudod nézni? többszáz peer van torrenten