12414
  • Jim Morrison
    #10361
    Fargo
    El se hiszem, hogy igaz történeten alapul. Meg azt sem, hogy csak most néztem meg :)
  • Narxis
    #10360
    Ez a MARVEL Agent Carter sori nem is rossz bár bűzlik a feminizmustól. Szinte a pofánkba tolják, hogy akkoriban mennyire lekezelték a nőket.
  • Calver
    #10359
  • Jim Morrison
    #10358
    Meglestem a Fargo első részét.
    A többit még a héten meg fogom :)
  • Jim Morrison
    #10357
    ja jó, arra gondoltam, de így is utána kellett néznem, nem kötekedésnek szántam, nem tudtam melyik soriról van szó :)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.01.06. 11:00:18
  • ldavid
    #10356
    B99 - ha tudnék írni.. :)
  • Jim Morrison
    #10355
    az mi?
  • Narxis
    #10354
    :DDDD
  • ReszegKoldus
    #10353
  • ldavid
    #10352
    BB9 jó volt most :)
  • ForzaInter
    #10351
    kurva anyjukat, akkor minek rendelték be, ha már bemutatás előtt lelövik..
  • stargatelost
    #10350
    Na az Amazonnak a jó büdös k*rva anyját. Lelőtték a The Aftert (ugye tavaly be lett rendelve sorozatnak a pilot után), pedig ezt vártam kb. a legjobban. Hát beszarok ezeken, Zombieland, aztán meg ez... értem, hogy valószínűleg a kritikus-siker drámákra/dramedykre mennek inkább rá, pl. most a Mozart in the Jungle (ami engem hidegen hagy), de ezek simán hozták volna a nézettséget is... eszem faszom megáll.
  • DasIsFuck
    #10349
    Most tavasszal akkor jön a Vikings 3.évad,trónok harca,az a vírusos bizbasz 2.évadja(?),walking dead 5.évad 2.fele,flash/arrow..
    kb ennyi sorozatot nézek:D

    Érdekelnének milyen újoncok lesznek most tavasszal.
  • Narxis
    #10348
    Ez nekem annyira nem város viszont kezdett a Musketeers 2. évad és baromi jó lett!
  • Grove4
    #10347
    Ez is várós. Kérdés, hogy mikor jön. Elvileg augusztusban a HBO berendelt egy pilot-szkriptet.
  • Tikal #10346
    Ez eddig a legjobb lista :)

    Még kiegészíteném: Hannibal, Rectify, Justified :)
  • tugyiti
    #10345
    1. Game of Thrones
    1. The Walking Dead (igen nem tudtam dönteni zseniális dráma ,szereplők ,de Martin agymenése mellett nem lehet elmenni)
    2. Californication (ugyan júniusban vége lett ,de a breaking bad után nálam minden idők legjobbjai között van )
    3. The Originals (Joseph Morgan kúrvára ószom szinész )
    4. Under the Dome (S.K. elfogultság miatt nálam kötelező minden ami tőle van :D )
    5. The Strain (Guillermo munkásságára a Pan's Labyrinth-nál lettem figyelmes,azóta imádom ahogy megcsinálja a szörnyeket)
    6. Gotham (legjobb newcomer nálam)
    7. The Flash (ide írhattam volna a The 100 is)
    8. Constantine
    9.From Dusk till Dawn (néha csöcsök is kellenek)
    10. Penny Dreadful, The Last Ship

    Ennyi az enyém ,lehet anyázni.
  • tugyiti
    #10344
  • LasDen #10343
    1. Trónok harca
    2. Flash
    3. Constantine
    4. The Strain
    5. Gotham
    6. New Girl (3. évad végéig)

    és akkor kb kifogytam a sorozatokból, amiket végig v az aktuális részig néztem. Egyrészt borzasztó keményen szortírozom őket, másrészt meg feléig sem jutok el, hogy megnézzem. Elolvasom szinopszist, nem érdekel és akkor soha többé nem foglalkozom vele. Törvény nevében fél óra után elég volt, Selfie 1 rész és elfeledtem, Hogyan ússzunk meg gyilkosságot szintén 1 rész, Londoni rémtörténetek HBO-n hébe-hóba részleteket látok, Fekete vitorlák 1 rész, CTRL nélkül szintén tv-be néha... és nagyjából ennyi az egész....
  • ForzaInter
    #10342
    1. True Detective
    2. Ray Donovan
    3. Gomorra
    4. Fargo
    5. Shameless
    6. Game of Thrones
    7. Boardwalk Empire
    8. Sons of Aanarchy
    9. The Leftovers
    10. Vikings

    Honorable mention: Hannibal, Justified, SIlicon Valley, Banshee, Kingdom
    Rectify, The Killing.
  • ForzaInter
    #10341
    az 1 részt se bírtam végignézni:D
  • Lord Mortanius
    #10340
    1. Sons of Anarchy
    2. Fargo
    3. Trónok Harca
    4. True Detective
    5. The Leftovers
    6. Homeland
    7. Banshee
    8. The Fall
    9. The Killing
    10. Vikings
  • tugyiti
    #10339
    Én is várnék azért tőled legalább 10 konkrétat.
  • LasDen #10338
    ja meg a Flash és Gotham, meg COnstantine. Azért csak akad :D
  • Jim Morrison
    #10337
    jaa, ez rém lett csak azt hittem poénból mondtad, de visszaolvastam és passatgt írt be poénból :D
  • Narxis
    #10336
    top5

    Majd lehet kiegészítem 6-10-ig de az első 5 most is ugyanaz.
  • Herold
    #10335
    Gondolom az első 5 helyen szuperhősös tinisorozatok lesznek...
  • Jim Morrison
    #10334
    hol a te listád?: D
  • Narxis
    #10333
    Ez nem sok. :O
  • LasDen #10332
    1. Trónok harca
    2. mondjuk a The Strain
    3. New Girl
    4. nincs, más sorozatot idén szerintem nem néztem....
  • passatgt
    #10331
    1. Person of Interest
    2. Silicon Valley
    3. Halt and Catch Fire
    4. Chasing Life
    5. White Collar
    6. Outlander
    7. Orange is the new black
    8. Modern Family
    9. Homeland
    10. The Bridge
  • Narxis
    #10330
    Én meg az itt felsoroltak 90%-át listára se tenném, lol.
  • Tikal #10329
    baszki én nem értem...mindenkinél ott a the100. nekem három rész után már kínos volt nézni, olyan ócska tini drámának tűnt...
  • Herold
    #10328
    1. Ray Donovan
    2. The100
    3. Intruders
    4. Silicon Valley
    5. Line of Duty
    6. Legends
    7. The Blacklist
    8. Resurrection
    9. Fargo
    10. Forever
    +1: Hostages
    (A Banshee-t nem tudom besorolni, csak most kezdtem az 1. évadot.)


    Utoljára szerkesztette: Herold, 2014.12.30. 12:44:12
  • Narxis
    #10327
    Rájuk kerestem, nem tetszenek. :D
  • stargatelost
    #10326
    Milyenek? Talán láttad őket? :D
  • Janika114
    #10325
    Én külön venném a drámákat a sitcomoktól, animációktól. Kizárólag a 2014-es évadokat nézve az én listám:

    Drámák:
    1. Shameless
    2. SoA (Itt kicsit lehet elfogult vagyok, az évad nem volt a legjobb, de az utolsó 3 rész felhúzta rendesen)
    3. Orange is the new black
    4. Boardwalk Empire
    5. Fargo
    6. Person of Interest
    7. Kingdom
    8. Banshee
    9. Red Band Society
    10. Survivor ( bár reality de itt a helye nálam)

    20 percesekből pedig:

    1. Wilfred
    2. Silicon Valley
    3. Brooklyn 99
    4. Hello Ladies
    5. You are the worst
    6. Legit
    7. Louie
    8. South Park
    9. Mixology
    10. Modern Family

    Itt amúgy a The League lenne nálam az első, csak felirat hiányában nem sok részt láttam idén sajnos. Sok mindennek utolsó évada volt idén ezekből.
  • Narxis
    #10324
    Leftovers-t megelőzik ilyen rajzfilmek, lal. :D
  • stargatelost
    #10323
    Év végi toplistázás?

    Nálam így nézett ki az év:

    1. The 100
    2. Rick and Morty
    3. Shameless US
    4. Adventure Time
    5. Utopia
    6. The Leftovers
    7. Hannibal
    8. Banshee
    9. The Killing
    10. Community

    Szokásosan írok egy-egy mondatot mindegyikhez, akit érdekel, nyissa le a spoilert :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The 100: Bizony, megtettem elsőnek, mert az első évaddal teljesen felülmúlták a várakozásomat, és egy izgalmas, fordulatos sorozatot raktak le elénk, amit a második évaddal még fokozni tudtak. Üdvözöllek, Lost (light) utód!
    Rick and Morty: A jelenleg futó legjobb sci-fi sorozat, ami elképesztően zseniális történetekkel operált. Harmon újra megcsinálta.
    Shameless Us: ez volt talán az eddigi leglehúzósabb évad, de ennél fogva durva gyomrosokat tudtak kiosztani Gallagherék dráma fronton.
    Adventure Time: A másik zseniális sci-fi sorozat, most is olyat műveltek az ötödik évad végén, és a hatodik elején, hogy az államat kerestem. Még mindig nem nézitek? :O
    Utopia: A britek egyik legjobb sorozata is visszatért a nyáron az ütős zenéjével, elképesztő kamerabeállításaival és képi világával, valamint a briliáns sztorijával.
    The Leftovers: Az HBO drámája nekem nehezen indult be, de az évad második felére durván elkapott, a zenéje a fülembe mászott, és az évadzáró után nem egyhamar álltam fel a székemből.
    Hannibal: beteg, morbid, ütős, zseniális továbbra is. És az évadzáró, atyaég!!!
    Banshee: A ponyva tovább pörög, magasabb fordulatszámba kapcsoltak, és kurva jól állt neki.
    The Killing: Jó kis záróévadot kaptunk, remekül továbbvitték a harmadik évadot, és a katonai suli is jó helyszín volt.
    Community: Harmon visszatért, és vele a zseniális epizódok is. Bár volt legalább ennyi gyenge rész is, de előbbik miatt a listán a helye.


    Azért még két sorozatot megemlítek, amit szerettem volna berakni a top 10-be, de kiszorultak: Silicon Valley, jó kis komédia az HBO-tól; Person of Interest, országos adóhoz képest abszolút korrekt sorozat.


  • Narxis
    #10322
    Letöltöttem de még nem kezdtem el.