12414
  • Herold
    #10401
    Hát a Helixet én fenntartásokkal fogadnám, majd kisül, mi lesz belőle...
  • Narxis
    #10400
    Unalmas trailer alapján.

    Más:

    Kezdett a Helix 2. évad, hiányzott már mint egy falat kenyér. Hart of Dixie 4. évad 2. része is oltári lett, nagyon jó záró évadot hoztak össze.
  • passatgt
    #10399
    12 Monkeys-t valaki nézte?
  • Malakai
    #10398
    Erre chuck van épp a bannerban. ;)
  • ldavid
    #10397
    wat
    "Zachary Levi lesz a Heroes Reborn főszereplője."
  • MoRT2195
    #10396
    Mit hiszek el? Mondom remélem... értelmezz már!
  • Herold
    #10395
    Én se gondolom, hogy reális esély lenne egy 7. évadra.
  • grebber
    #10394
    Mom, TBBT már jön lefelé kezdésnek egyelőre ennyi elég aztán meglátjuk tetszenek-e!

    Köszönöm a többi címet majd később azoknak is utána nézek.
  • ldavid
    #10393
    ha hasonlókat keresel, akkor az alábbiakból ajánlott Mike and Molly, The Big Bang Theory, Mom, de ott van még a The Millers, Last Man Standing,
    2 Broke Girls vagy az It's Always Sunny in Philadelphia is bejöhet (esetleg még New Girl, The Goldbergs).

    régebbiekből: That '70s Show', Dharma & Greg, Worst Week (US)
    Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.01.15. 20:05:02
  • grebber
    #10392
    Egyedül a South Park-ról halottam ,de az rakás szar (nekem)

    A többire ránézek mik azok.
  • Narxis
    #10391
    Mom, Parks and Rec, Modern Family, South Park, Mike and Molly, TBBT

    Ezek 100-szor jobbak mint ez a 2 és fél hülye meg az anger managment vagy mi.
  • grebber
    #10390
    :(

    Two and a Half Men is utolsó évad. Milyen vígjátékot fogok így nézni :(
  • ldavid
    #10389
    ja, kasza lett
  • grebber
    #10388
    Anger Management végleg game over?
  • stargatelost
    #10387
    Micsoda egy marhaság ez. #10386 meg el is hiszi, lol
  • MoRT2195
    #10386
    Jó lenne még pár évad hozzá, remélem igaz, és tényleg lesz is. :) Mondjuk évadról-évadra egyre rosszabb volt a sorozat, de talán átgondolják rendesen, és ismét az első két évadhoz hasonló élményt kapunk.
  • Herold
    #10385
    Ezt eddig is sejtettük.
  • Narxis
    #10384
    Megnéztem, sztem nézhető de ez még nagyon az eleje. Fel kell építeni a főszálat meg ilyenek. 2 részből még lehetetlen megítélni.
  • MoRT2195
    #10383
    Az agent shield-nél is az volt, hogy elég gyenge volt az eleje, de aztán szép lassan beindult a sorozat.
  • cylonflatus
    #10382
    Köszi srácok!
  • Herold
    #10381
    A pilotot nem bírtam végignézni.
    Azért még egyszer megpróbálom majd.
  • MoRT2195
    #10380
    szerintem ugyan olyan jó lehet mint a másik...
  • Tikal #10379
    szerintem ugyanolyan szar lehet mint a másik...
  • cylonflatus
    #10378
    Ezt a Marvel Agent Cartert elkezdte nézni valaki? Egy-két szóban, milyen?
  • LasDen #10377
    Brandon Routh és Atomanti lehet a CW 3. nagy képregényes sorozata (iZombiet nem számítva, az amúgy is Vertigo)
  • Jim Morrison
    #10376
    Szüleim is ledarálták a héten a Fargot, nekik is tetszett
    Persze ők látták már a Fargo-t így a környezet ismerős volt, én meg sajnálom hogy én azt csak most fogom megnézni :(
  • ldavid
    #10375
    az Episodes is olyan mintha 5perces részekből állna
  • Narxis
    #10374
    Arrow, Supernatural, The 100, The Flash
  • tugyiti
    #10373
    all
  • stargatelost
    #10372
    Jaja, én is annak örülök a legjobban :D
  • Herold
    #10371
    the100
  • stargatelost
    #10370
    CW-nél kicsit elgurult a gyógyszer, de szerintem örülhetünk, ki-ki aminek :D

    Arrow, Jane the Virgin, Reign, Supernatural, The 100, The Flash, The Originals, The Vampire Diaries új évadok berendelve.
  • lemongrass
    #10369
    kint van a Szégyentelenek évadkezdő epizódja!

    shameless-us-s05e01-hdtv-x264-killers/
  • Jim Morrison
    #10368
    Á akkor engem is becsaptak :(azért a sorozat értékéből ez nem vesz el semmit.
  • Calver
    #10367
    Fargo is supposedly based on a true story. It isn't. The Coen Brothers (eventually) tried to weasel their way out of this by saying that everything in the movie was meant to be interpreted as fiction, including the blurb at the beginning that claimed it was based on a true story. Another lie they fed the media was that there was a news report in 1987 about a businessman who planned on having his wife fake-kidnapped for ransom money, but the police caught him before he could make his plan come to fruition, and the Coens asked themselves "what if he had succeeded?" On the special features on the 'Fargo' DVD, the Coens claim they were afraid nobody would have believed the crazy plot they came up with any other way.

    The 2014 TV remake/spinoff/reinterpretation Fargo also claimed to be a true story, despite the two stories being set in the same place in different decades, with such a similar-but-markedly-different plot that they can't both have happened without someone mentioning it.

    Utoljára szerkesztette: Calver, 2015.01.08. 03:48:38
  • Tikal #10366
    Semmi sem igaz. Coen tesók csak kitalálták, hogy ez majd milyen jól feldobja a filmet :)
  • Tikal #10365
    mert nem is igaz :)
  • Herold
    #10364
    Az alapsztori se igaz, úgy hallottam.
  • Jim Morrison
    #10363
    based on true story. Gondolom az alapsztori igaz, a többi (pl minden gyerek hülye meg kb mindenki :D), csak körítés.
  • Herold
    #10362
    Nem kell mindent elhinni, amit olvasol.