12414
  • ldavid
    #10441
    végre egy újabb képregényes anyag!
  • stargatelost
    #10440
    Broadchurch, Doctor Who fanoknak :D (van ilyen itt rajtam kívül? :D) David Tennant tök jó arc, hogy ezt így felmondta :D :D
  • SlayR
    #10439
    Kellően fokozódik a helyzet....
    http://www.comingsoon.net/tv/news/403163-fox-is-bringing-x-men-to-television-with-the-producers-of-24
  • Tikal #10438
    ahaaaa, akkor ne is mondj semmit :DD
  • Calver
    #10437
    szerintem még csúszol egy résszel, 3x03-ról beszélünk itt... amiben még előzőnél sokkal durvább a WTF-faktor.
  • Tikal #10436
    kis csaj nagyon bekattant már :D

    Végén ki a frász jött a sherifünkért? :)
  • grebber
    #10435
    Nos azóta darálom a TBBT -t és már a 6.-évad felénél vagyok.Nézeti magát rendesen. Melóba is megnézek 6-8 részt!
  • Herold
    #10434
    Pedig a 2. évad sokkal jobb, mint az 1. volt.
  • Narxis
    #10433
    Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • stargatelost
    #10432
    Atlantis kasza, hmm. Érdekes, igazából elég jó úton haladt a második évad, egymásra épültek a részek is, úgyhogy kicsit sajnálom ezt. Gondolom azért a maradék részek lemennek. De legjobban a gyönyörű Aiysha Hart-ot fogom sajnálni, hogy nem láthatom :( Remélem mihamarabb kap szerepet valamiben.
  • SlayR
    #10431
    Én ezt nem irigylem a Marveltől, de a Marvel világ számomra nem is túl szimpatikus....ha úgy nézzük a DC következő a filmes nagydobása a jövőre bemutatandó Batman vs Superman aminél nem is volna értelme gyúrni rá mivel Batman közeli helyzetként ott a Gotham, ami azért merőben más vonalon halad most. Bár a DC igencsak hajol azért a Justice League effekt felé, ami a film közeledésétől függetlenül megjelenhet a sorozat berkekben is.
  • LasDen #10430
    ellenpéldának ott van a Marvel. A SHIELD már az Inhumans filmre gyúr...
  • SlayR
    #10429
    Szerintem nem is volna értelme.....másra teszi a hangsúlyt a film, és a sorozatok...
  • ForzaInter
    #10428
    Mad Dogs és a The Man in the High Castle pilot marha jó volt, remélem mindkettőt berendeli az Amazon.
  • Calver
    #10427
    az egész... egyszerűen... szent szar.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Burton vs Nola meccs eddig a sorozat egyik legjobb bunyója volt (Meet the New Boss-osat azért nem üti), de a többi is... a kamionból nagy sebességgel kihajításon kb elállt a lélegzetem, iszonyat. aztán a végső pár perc...


    nagyon durci évadnak nézünk elébe.
  • Herold
    #10426
    Burton és Nola?
  • Calver
    #10425
    ez az eheti Banshee, ajókurvaéletbe
  • Calver
    #10424
    whatnext.eu?
  • Monoton
    #10423
    Használja valaki a trakt.tv-t sorozatkövetésre? Kíváncsi lennék, hogy csak nekem átláthatatlan, túlbonyolított az új oldal?
  • DasIsFuck
    #10422
    Megnéztem a 12 majom pilotot, egész jó sorozatnak néz ki.
  • LasDen #10421
    ha az átlagnéző olyan hülye, hogy nem tud ennyi különbséget tenni, akkor megérdemli. Nem balfaszság ez...
    főleg, ha egy kicsi Infinite crisisra játszanak rá

    arrow film meg valsz soha nem lesz
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.01.24. 12:48:01
  • ForzaInter
    #10420
    ja így már más. jó nagy balfaszok a dc-nél, hogy nem egy univerzum a sorik és a filmek.. remélem még lesz egy arrow film is más színésszel, had zavarják össze még jobban az átlagnézőket:D
  • LasDen #10419
    a supergirl sem lez a filmes univerzum része,,,
  • ForzaInter
    #10418
    Meg a cw sorik is, amik meg nem a film univerzum részei?:D
  • passatgt
    #10417
    fú de rossz ez a Backstrom
  • MoRT2195
    #10416
    Jobban örültem volna, ha Claire Holt kerül választásra.
  • LasDen #10415
    Melissa Benoist a Gleeből lesz a CBS Supergirlje. ÉS a hírek szerint Superman is a világ része lesz, csak többnyire off-screen, néha-néha feltűnhet...
  • Tikal #10414
    a főszereplő ( bruce willis karaktere ) egyelőre nem szimpi... csak az első részt láttam eddig, majd pár rész után meglátjuk..
  • Ferenc4
    #10413
    Sziasztok. Egy sorozatot keresek ami kb 1990 ben ment a tv-be,a cimét sajnos nem tudom.
    Egy férfiról szól aki a a rendörség elől van szökésben,és asszem az ötödik leg keresettebb bűnöző. egy tenger parti ház félében lakik és ilyen rossz szellemeket üldöz vissza a pokolba ami a ház udvarában lévő fa alatt van. ennyire emlékszem. aki ismeri a filmet az biztos tudja mi a film cime. vigjáték! nem sci-fi
    Utoljára szerkesztette: Ferenc4, 2015.01.21. 19:15:26
  • DasIsFuck
    #10412
    Nekem annak hallatán merült fel a kétség, hogy megint ugyan az lesz mint az előző évadba csak egy szigeten..
  • Narxis
    #10411
    omg pedig az elején volt egy hosszú összefoglaló. :D
  • ldavid
    #10410
    és nem is hallottad? :)
  • Herold
    #10409
    Basszus, én már arra se emlékszem, ki kinek volt a felesége/szeretője, és hogy menekültek meg a bázisról...
  • cylonflatus
    #10408
    Én a könyvet láttam, csak nem olvastam XD
  • cylonflatus
    #10407
    Persze, nem is mondtam, hogy rossz volt. Csak meglepődtem, annyira máshol veszi föl a fonalat, mint ahol az első évad véget. Régen láttam ilyet. Tuti a Losthoz fogják hasonlítgatni, misztikus sziget, rejtélyek, több idővonal...
  • DasIsFuck
    #10406
    Akár még jól is megoldhatják.
  • passatgt
    #10405
    nekem tetszett, mivel se a filmet, se a könyvet nem láttam:D
  • cylonflatus
    #10404
    Yep. Nem is tudom mit mondjak, de az biztos, hogy valami másra számítottam. Azt hittem, hogy egy különálló sztorira épülő sorozat lesz, ami a 12 Majom univerzumában játszódik, de a történet is ugyanaz, mint a filmé. A könyvet nem ismerem, de gondolom az is ugyanazt a történetet meséli el, mint a kiváló Terry Gilliam mozi. Szóval nem tudom, én személy szerint jobban örültem volna egy másik történetnek.
  • cylonflatus
    #10403
    Jézusom, hogy kötik ezt majd össze az első évaddal....
  • Herold
    #10402
    És már kész is a felirat.