12414
  • Malakai
    #10481
    Nekem nagyon tetszett, de a szín és műfaj mondhatni előre megpecsételte a nézettségét és ezzel — hacsaknem történik valami csoda — a sorsát is.
  • ldavid
    #10480
    Galavant-et nem tudom nézte-e itt valaki, de én most már kinda remélem hogy lesz folytatása jövőre
  • Janika114
    #10479
    Szerintem az 5. évadtól már elkezdődött a javulás ami a 6. évadban teljesedett ki, aztán miután lezárult a főszál kicsit visszaesett de még így is élvezhető. Szerintem aki a negyedik évad körül kaszálta adhat neki még egy esélyt, mert nagy javuláson ment keresztül.
  • ldavid
    #10478
    tényleg jobb idén a castle, elég jól indult.
    tetszett mostanában a PI téma is, de már megint elkezdtek komolykodni, az meg nagyon nem megy nekik.
  • Malakai
    #10477
    CASTLE: Van javulás előző évadhoz, ne nagy váltásra gondolj, de szerintem egyértelműen jobb.
  • passatgt
    #10476
    Én nem adom fel és nézem! :D
  • Calver
    #10475
    negyedik-ötödik évadra nagyon gyengélkedett már és nekem is a "mindenből kifogytam" néznivaló volt, de aztán hatodikra *nagyon* magához tért, és hirtelen azon kaptam magamat hogy hétről hétre várom az újabb részeket. utolsó évad azért annyira nem jó mint előző volt, de... megteszi.

    Castle nézésre viszont új évad óta egyszerűen nem visz rá a lélek, annyira gyenge fos volt legutóbbi. mostani is követi, vagy azért színvonalasabb?
    Utoljára szerkesztette: Calver, 2015.02.13. 07:26:26
  • ldavid
    #10474
    hogy én arra mennyire ráuntam pár évaddal ezelőtt... de már a castle-t is kezdem egyre jobban
  • Janika114
    #10473
    Még nem láttam a heti részt, de az előzőben lévő húzás nagy mocsokság volt az íróktól így 3 résszel a sorozat vége előtt. Máskor merésznek tartanék egy ilyesmi húzást, de most nagyon nem örültem.
  • Calver
    #10472


    viszont Mentalist finálé jövő héten, the fuck.
  • Tikal #10471
    semmi baj, valakinek nézni kell a szuperhősös filmeket is...
  • ForzaInter
    #10470
    Jaja. Baromi jó volt a pilot. Első rész alapján ugyanolyan igenyes, minőségi, profi munka mint a BB volt, de hát Gilligan nem is tud hibázni, egy zseni.
  • LasDen #10469
    van ízlésem
  • ldavid
    #10468
    egyszerre hasonló és más mint a BB.
    nem túl bonyolult a szövege, csak az elején van benne jogi szöveg, meg nyilván később is előfordul - ügyvédről van szó vagy mi..
  • Calver
    #10467
  • Narxis
    #10466
  • LasDen #10465
    Breaking Bad sem érdekelt, ez sem....
  • Jim Morrison
    #10464
    nem, de ha rotten tomatoeson is 100% az első rész akkor tuti nem pocsék. Majd ha lesz felirat nézem :/
  • Tikal #10463
    Better Call Saul

    nincs még fordítója, mert nehéz a szövege állítólag ( J1GG4 szerint), szerintetek? Nézte valaki?
  • ldavid
    #10462
    a fresh off the boat meglepően jó :D
  • Herold
    #10461
    A Banshee topik döglött, én ki is vettem a kedvencekből.
  • Calver
    #10460
    igazad van, sry, nem tudtam hogy van topicja. remélem annyira nem spoiler, már előző részből is látszott, hogy nagyon durci epizód lesz
  • stargatelost
    #10459
    Jó, értjük, de van topikja, amibe mehet ez, és akkor nem kell attól tartani, hogy spoilert ír valaki. Mert én még nem láttam. És így ezzel már máshogy fogok nekiülni a résznek. Szóval a topikjába légyszi, thx :)
  • Narxis
    #10458
    Ennyire csak nem lehetett durva...
  • Calver
    #10457
    úr kibaszott kurva isten Banshee...

    8+ órája néztem a 3x05-öt (Tribal), de... nem tudunk túlesni rajta. AJÓKURVAÉLETBE.
  • SlayR
    #10456
    Az a baj megis összehasonlítjátok a másik sorozattal meg a cikk is, ami itt sg-n megjelent...akkor meg nefájjon már ha valaki benyögi az igazat is, ha te nem is megfelelő szemszögben látod. Nagyon sok mindent Dc-s sztorikból szedtek össze a Marcbeles...olyan sorotat meg nincs amiben ne legyen unalmas rész/reszek aki meg a meg a képregényt követte az is tudja, hogy azzal volt teljes sok sztori a legunalmasabb szereplő külön szálaival...
  • SlayR
    #10455
    Te reagálod túl egyedül. Én egy tényt közöltem ennyi. :)
  • Janika114
    #10454
    Senki se írta, hogy az lesz a legjobb, azért mert páran azt írták a Flash topikba, hogy egy Netflixes Daredevil sorozat, valószínű komolyabb, minőségibb lesz mint egy CW-s sorozat, attól még nem kell ócsárolni egyből.
  • SlayR
    #10453
    Az a baj rosszul értelmezitek, ha valaki őszinteséget ír, és nem akar belelátni valamit.....nekem sem az Arrow a legjobb sorozat,d e a Daredevil is messze áll ettől a szinttől...de azért egy sorozat nem lesz hosszú életű attól, mert "hűűűmennyivérmegakció!" :)
  • Calver
    #10452
    úristen Banshee...
  • Janika114
    #10451
    Ennyire fáj, hogy valakinek nem a Flash meg az Arrow a legjobb sorozat? :D
  • SlayR
    #10450
    A csodás Netflix....,megcsinálja a hibátlan Daredevilt aminek egyetlen trailerétől 80an már eldöntötték, hogy húúúhátezleszazév sorozata most meg egy Zeldás cucc....remélem lesz crossover is :DDDD
  • LasDen #10449
    A Netflix és a Nintendo egy élőszereplős Zelda sorozaton dolgozik. A cél egy Trónok harca féle sorozat az egész családnak...
  • ReszegKoldus
    #10448
    Gyanítom, hogy ez a Fresh off the boat se lesz hosszú életű, de ez az anya karakter nagyon király :D
  • tutituti
    #10447
    most kezdtem el.A filmet szerettem,de ez se rossz eddig
  • ForzaInter
    #10446
    Tuti lesz belőle sorozat. Messze ezt kapta magasan a legjobb értékelést, és a kritikusok is imádták. Ha ezt se rendeli be az Amazon akkor saját magát röhögteti ki..
  • stargatelost
    #10445
    Pontosan ugyanezt gondolom én is, kicseszett szemét módon megszívatták a népet az Afterrel. Hát basszák meg, majd ha lesz belőle sorozat, megnézem a pilotot....
  • cylonflatus
    #10444
    Én nem tudom meg merjem-e nézni. Félek, hogy tetszeni fog, aztán jól megszopatnak, mint a The Afterrel. Ugyanúgy az Amazon gyártotta, és ugyanaz a szisztéma is, nevezetesen csinálnak egy pilotot, aztán lehet szavazni, ha elegendő szavazat összegyűlt majd akkor berendelik és legyártják a többit részt. Komolyan mondom szopjon kutyát aki ezt kitalálta. Ráizgatnak valamire, aztán majd talán egy év múlva (de beláthatatlan időn belül), talán, esetleg majd lesz valami. Arról nem beszélve hogy a The Afterrel már átbasztak egyszer, ha jól emlékszem azt elvileg beszavazták, mégsem lett belőle semmi, és egy csomó ideig csak hitegették az embereket. Csodálom, hogy azután ezt el merik játszani még egyszer. Azért is vagyok pipa, mert ez egy baromi értékes mű, amiből valami zseniálisat is ki lehetne hozni, faszom bánná ha tucat sitcomokat szavaztatnának habira.
  • Inquisitor
    #10443
    The Man in the High Castle
    Húúú, szerintem az egyetlen P.K.D. könyv amit nem olvastam, fogalmam sincs miért. Ha jól tudom ezzel futott be igazán mint író.
    Nekem nagyon bejött a végére, az eleje kicsit lassú és döcögős volt, de ez nem a film hibája, be kell mutatnia a világot amiben játszódik.
    A vége nagyon ütött, pedig semmi extra, csak jól megcsinálták.

    Az csak szerintem van, hogy a fehér színészek mind sokkal rosszabbak az összes többinél?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Konkrétan szinte az összes japán arc sokkal jobb volt, mint a főszereplők, de még Canon City néger büfése is lenyomta őket minőségben.

    Más. A világot szerintem nagyon jól megcsinálták, a plakátok, táblák, feliratok, persze a CGI az alacsony költségvetésű, de legtöbb helyen elmegy. Viszont a Pacific részt túl lőtték, ha csak ennyi ideje nyertek a japánok, miért van ott ilyen sok belőlük? Másfél évtized alatt csak nem lesznek háromszor annyian?

    A pilot vége meg még jobban üt, ha figyelembe veszem a jelenetet a volt amerikai ellenálló, immáron horogkeresztes sheriffel, aki az utolsó szendvicsét is odaadja a srácnak és még a kerekét is kicseréli ... ha tudná amit a néző, szvsz helyben tarkón lövi inkább.


    Remélem berendelik a sorozatot.
  • Tikal #10442
    hatalmas jelenet volt, akciófilmekbe illő megoldásokkal