12414
  • Isti005
    #10561
    [szerk]: Közben megtaláltam a topicját :D
  • Isti005
    #10560
    Better Call Saul 1x09
    Nem nézi senki? Oltári jó sorozat, nagyon imádom. Tisztességes utód a BB után, ez eheti rész megint padlóra küldött.
    Utoljára szerkesztette: Isti005, 2015.03.31. 13:15:51
  • LasDen #10559
    nagy jövő előtt álló sebész volt, de aztán zombi lett. Így váltott a hullaházra, ahol a hullák agyát eszi. Cserébe látomásai vannak az éppen megevett agyból és egy zsaruval mennek és jól megoldják őket. A zsaru látnoknak hiszi. Szóval bármelyik zsarus dráma az alapja, csak ő zombi. Meg azért lazábbra van véve a hangulat, ami miatt nézhetőbb.
  • passatgt
    #10558
    pontosan miről szól ez? Megöl valakit minden részben és megeszi az agyát? Vagy már halottaknak eszi meg? És mitől lesz epizódikus?
  • LasDen #10557
    iZombie

    meh. nem volt rossz, nézhető. Az alap sémát követi a felépítése, de a zombizás pöppet érdekessé teszi. Minimál átívelés a végére, aztán ennyi...
  • Jakuza1
    #10556
    Viszont ez a Black Sails, eleg hulladek.
  • Narxis
    #10555
    jajajajaja:D
  • tugyiti
    #10554
    Lézerfegyverropogás :DDDDD tityontityongtityong-piu-piu-piu??? :DXDDDD
  • Narxis
    #10553
    Legyen fantasy vagy scifi, sok cselszövés, lézerfegyverropogás és/vagy nyilazás, azt cső. :D
  • ForzaInter
    #10552
    hát akkor nincsenek nagy igényeid, ha ilyen tiniszappanokra vágysz:D
  • Narxis
    #10551
    Pedig így néz ki a jó sorozat számomra.
  • passatgt
    #10550
    Nézem én is, de max guilty pleasure és eye-candy, mint jó sorozat:D
  • stargatelost
    #10549
    Hagyjuk már, a második évadban szinte semmi ilyen nem volt, és olyan dolgokat húznak meg, amikről más sorozat álmodni se merne.
  • Narxis
    #10548
    lol gondolom te is az első pár részt láttad
  • passatgt
    #10547
    tiniszappan-akció
  • stargatelost
    #10546
    kurvára nem az :D
  • Tikal #10545
    rendkivül idegesítő tinidráma..
  • Jakuza1
    #10544
    2 nap alatt elfogyasztottam a 2 evadot. Marpedig en vagy megnezem oket egyben, ha jok, vagy hamar otthagyom par resz megtekintese utan.
  • MoRT2195
    #10543
    Remélem is, most szedtem le az első évadot, sok jót hallottam róla, szóval gondoltam én is belekukkantok. :)
  • Jakuza1
    #10542
    Ez a The 100 cimu sorozat ,nem is olyan rossz.
  • stargatelost
    #10541
    De jó neked, hogy a jövőbe látsz, és egy eddig egy epizóddal rendelkező sorozatot pár rész után elkaszáltál... Nyilván a Resurrectionre gondolsz, ami nem remake volt, csak hasonló alapkoncepció, azért volt ugyanaz. A Les Revenantsnak pedig idén ősszel jön a második évada, a most indult The Returned pedig a tényleges remakeje, de elvileg pár rész után el fog térni.
  • Inquisitor
    #10540
    Szerintem a sztori fő vonalai annyira nem hasonlítanak, de a The Returned pár epizód után érdektelenségbe fulladt nálam. A Les Revenants-nak viszont 2014 őszén nem volt egy második szezonja?
  • ldavid
    #10539
    de annak nem walking rick a címe.
    amúgy nyilván tisztában vagyok vele hogy előfordulnak ilyen epizódok, csak nem vagyok nagy rajongójuk.
  • Herold
    #10538
    Ezt nem hiszem el, az amcsik képesek voltak leforgatni a Les Revenants-ot újra. (The Returned).
    Legalább akkor kezdték volna a 2. évaddal. Ez tök ugyanaz, csak angolul beszélnek, nem franciául.
  • ForzaInter
    #10537
    Ez egy speciális rész volt. A twd-be is volt olyan rész amibe nem volt benne Rick, sőt több is.
  • Narxis
    #10536
    Izgalmat.
  • Jim Morrison
    #10535
    herpeszt
  • LasDen #10534
    és mit adott olyan nagyon? o_O
  • ToCsEk
    #10533
    the 100 évadzáró adta nagyon
  • Isti005
    #10532
    Jogos, hogy nem kellett volna a BCS cím alatt annyira kiadni egy részt másik karakternek. De mint BB rajongó simán megbocsájtom nekik :D De tényleg eltért eléggé az eddigi Saulos részektől.
  • ldavid
    #10531
    powers tényleg elég gagyi.
    kimmy schmidt viszont egész jópofa :D

    #10530 Mike jó, de nekem most túl sok volt egy teljes részben, a címszereplő meg alig volt.
  • Isti005
    #10530
    Better Call Saul 1x06
    Az eheti rész engem padlóra küldött. Kb. Mike Origins. Eleve szeretem az ilyen rendőrsztorikat, de az, hogy évek után egy eleve kedvelt BB-s karakternek ilyen mélységet tudnak adni ez brutáljó!!!
  • ForzaInter
    #10529
    amerikai sorozat:D
  • Narxis
    #10528
    Ja akkor nézzék csak a japók.
  • ldavid
    #10527
    a playstation networkre készítette a sony, ami ugye japán
  • Narxis
    #10526
    Nekem olyan japánosnak tűnik. Furcsa.
  • ForzaInter
    #10525
    sztem az arrow és társai ratyibb:D

    képregény/szuperhősős sori ez is, de ez már csak a színészek alapján jobbnak tűnik, aztán persze lehet hogy szar.
  • Narxis
    #10524
    omg mi ez a ratyiság?
  • ldavid
    #10523
    itt a powers első része
  • ReszegKoldus
    #10522
    Engem pingvinmuter és a lakótárs idegesít :)