12414
  • ReszegKoldus
    #10763
    Nem volt olyan rossz ez a Narcos. Várom az utolsó részt :)
  • grebber
    #10762
    Fasza szerintem.Csak kar hogy az új évadhoz nem készül felirat :(
  • cobol
    #10760
    Ballers. Nagyon jó sorozat,kár hogy rövid.

    De ajánlom mindenkinek,frankó! :)
  • ldavid
    #10759
    az megvan hogy a Forever-ös hapsi egy Forever című filmben is szerepet kapott? lol
  • LasDen #10758
    de. Az egyik felszabadított prekog még mindig látja a jövőté s segít neki egy nyomozó. Best story ever....
  • stargatelost
    #10757
    Nem a film folytatása? Vagyis, hogy utána játszódik x évvel?
  • passatgt
    #10756
    jól
  • karajjj
    #10755
    Ott jól értem, hogy csináltak egy sorozatot, ami feldolgozza a film/könyv sztoriját újra?
  • passatgt
    #10754
    Minority Report hú de rossz:D Nem bírtam végig az első részt...
  • grebber
    #10753
    Jó volt ez a 7. rész.
    A rendőr faszi a gyilkos teóriám meg is dőlt. Most kb ugyanúgy a fa**tudja ki a gyilkos kategóriába zuhantam vissza :(
  • Tikal #10752
    legjobb sorozat. a főcímek rohadt jók mindig :)
  • Jim Morrison
    #10751
    Mr. Robot e08
    Damnit, kezdenek mindent bedobni, hogy egy elég kemény évadzárót majd össze tudjanak dobni :D
  • grebber
    #10750
    Az indíték - sorozattal mi van?

    Azt látom már 3 évad lement az első szinkronos is feliratot a kutya se csinál hozzá :(
    Le fogják vetíteni nálunk többi évadot is? Mert ha nem akkor el sem kezdem ezt a sorozatot.
  • grebber
    #10749
    Péntek 13 sorozat készül
  • ldavid
    #10748
    lol devious maids-ben szó szerint robbant az f-bomb
  • LasDen #10747
    Matt Ryan visszatér John Constantineként az Arrow új szezonjában.
  • Tikal #10746
    TeeVee app (trakt.tv-ről szedi az infot, illetve az ottani regisztrációddal tudsz belépni, szerintem a legjobb app sorozatkövetésre)
  • Jim Morrison
    #10745
  • Jim Morrison
    #10744
    ja, ma regisztráltam trakt.tv re (régebben szerintem használtam whatnext et), pont ezért mert már nem tudom követni miket nézek/néztem.
  • ldavid
    #10743
    használj whatnextet vagy hasonlót
  • Jim Morrison
    #10742
    Senki se szól hogy már megy a strain s02?? :(már 5 rész lement.
  • stargatelost
    #10741
    Én is a negyedik résznél kaszáltam, foshalmaz. Unanalmas tini-tangli, a gyilkolászás se érdekes, a screames kibeszélés meg nagyon kevés, azért nem éri meg. A gyilkosra azért majd kíváncsi leszek ki lesz.
  • Zsoxx
    #10740
    Boscorelli?
    Én 3 vagy 4 rész után abbahagytam, szánalmas tinidráma...
  • grebber
    #10739
    Scream. Nekem nagyon tetszik. (Szerintem a gyilkos a rendőr faszi lesz......eddig kb mindenkire ráterelődött a gyanú,de ő még nem volt meg amúgy is ) Kíváncsi vagyok meddig húzzák mikor derül ki.(Vajon minden évadba új killer lesz vagy ezer évig huzzák majd ezzel az 1-el?)
  • LasDen #10738
    Sense8 2. évad berendelve. FUck yea :D
  • Caliph
    #10737
    hatodik részig van felirat
  • Zsoxx
    #10736
    Még a 4.-hez sincs, én is arra várok. PhilKessel alapos elmaradásban van ezzel, meg az Allegiance-al is.
  • Caliph
    #10735
    tudtok esetleg a Dark Matterhez magyar feliratot?7-8-9 részhez. Köszi
  • Tikal #10734
  • Jim Morrison
    #10733
    Mr.Robot
    Annyi jót írtatok róla... most már értem miért :)
  • UUUU
    #10732
    Ez a House of Cards, hatalmas egy sorozat.
  • LasDen #10731
    Abszolút megértem. Nagyon megosztó lett a dolog, néhol olyan jelenetekkel, amiket nem bírtam nézni. Az első 4 rész egyike sem volt olyan, hogy egy pillanatnak érezted és már vége is volt, de nekem volt benne érdekesség. Főleg ezen részek utolsó 5-10 perce. Valami olyat találtak ki mindig, ami kurvára bejött és egyből néztem volna a következő részt. Az izgalom kb az utolsó 2 részre maradt úgy 80%-ban, míg az érdekesség szubjektív. A 8 karakter útjában, életében vagy találsz valamit magadnak vagy nem. De például a mennyiségük miatt egyik sem olyan eredeti vagy nagyon kidolgozott, de pont elég volt nekem...

    Azzal én is egyet értek, hogy sok volt. Minden sztereotípia v diszkrimináció v akármi nélkül szerintem azokban a jelenetekben Lana Wachowski élte ki magát....
  • Zsoxx
    #10730
    Narxisról semmi hír azóta se?
  • Tikal #10729
    nekem ez a sorozat egy

    nem tartottam érdekesnek se, izgalmasnak se... helyszínek tényleg szépek voltak, látszott hogy erre költöttek...egyébként olyan semmilyen, talán az 5. részig bírtam..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja, és túúúlságosan sok buzulás volt benne, céltalanul...
  • LasDen #10728
    Sense8

    Oké. Waddafakwasdat....
    Egyértelműen egy jó sorozat és nagyon remélem, hogy kap 2. évadot. Van hova tovább vinni a storyt. Sőt, olyan kurva lassan történt minden, hogy bőven van még benne anyag. Vitathatatlanul nem az év sorozata és satöbbi, viszont a potenciál ott van benne. Ami nekem se jött be az a lassúság volt. Kb csak az évad végére ért össze a csapat, addig mindenki ment a maga dolgára és néha ide-oda csapongtak. De ebből a helyzetből a 2. évad csak jobb lehet.
  • Tikal #10727
    rohadt jó sorozat, nekem a legjobb újonc idén :) Legutóbbi rész nagyon odabaszott, kb csak néztem ki a fejemből percekig, mint Elliot
  • stargatelost
    #10726
    Atyaég, Mr. Robot (6. rész) Lehet elkiabálom, de ebből lehet az új BB.
  • ldavid
    #10725
    720p már van, én még pár napot várok hátha..
  • Tikal #10724
    ne márr, remélem mire sorra kerül nálam márt lesz jó release...

    Hannibalból sincs már csak 720p, wtf
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.08.02. 16:44:14
  • ldavid
    #10723
    de ennél megéri, mert marha jól néz ki a sorozat