12414
  • Inquisitor
    #10803
    Érdekes minap filóztam rajta, hogy milyen jó film lehetett VOLNA az Arany iránytűből, ha nem köpnek a levesbe cenzorok, viszont a bukta után senki nem fogja felvállalni. Hát de:
    The BBC wants to right Hollywood's 'Golden Compass' wrongs
    Remélem eléri vagy meghaladja a Jonathan Strange színvonalát.
    Ja és azt is nem cenzúrázzák ki azt a sok mindent, amit a moziban is.
  • LasDen #10802
    Szerintem nem lenne vele baj. Még a szereplő gárda sem vagy a gyenge cg sem lenne nagy baj, de a script egy kupac szar.....
  • ldavid
    #10801
    a csajnak amúgy baromi buta feje van, nem tudom ki, hogy gondolta ezt
  • LasDen #10800
    supergirl 2. rész. uh, kösz, de részemről ennyi volt....
  • DasIsFuck
    #10799
    Megnéztem a Leftovers első évadát és ez valami lenyűgöző volt:)
    Én legvadabb álmaimban sem hittem volna, hogy ilyen jó lehet ez:D

    Ugyanakkor a második évada már érezhetően gyengébb összképet ad, na meg azt a baromi jó intrót is lecserélték...:(

    Most ráakadtam erre a Knick-re.
    Hát ez sem rossz, finoman szólva:D

    Ennyi jó sorozat után nekem aztán végképp nem lesz gyomrom flash meg arrowok elé leülni:D
  • DasIsFuck
    #10798
    Hát igen, annyira az érzelmekről és érzésekről szólt ez az egész, hogy csak a karaktereket nem sikerült érdekesség vagy szerethetővé tenni.
    Egy percig nem bírt semelyik érdekelni, nem lehetett egyik karakterért sem izgulni, mert nem volt miért és minek.
    A legszimpatikusabb még a homokos színész volt, de az is csak azért, mert a legviccesebb jelenetek hozzá voltak köthetőek.
    Egy borzalmas giccstenger az egész, én nem emlékszem találkoztam-e volna ilyen sorozattal, ami ennyire leépíti a végére történetben magát.
    Az arrow szintű érdektelenséget idézi az egész sorozat, csak igényesebb küllemben...
  • cylonflatus
    #10797
    Én a Walking Deaddel vagyok úgy, hogy elvesztettem az érdeklődésem iránta. A FearTWD-ből pl még mindig nem néztem meg az ucsó kettőt, a WD új évadából az elsőt megnéztem, és bár nem rossz, egyszerűen nincs már kedvem nézni. A Flashel egyetértek, az első részt nem bírtam végignézni. Az Arrow meg nem is érdekelt. Viszont bevallom, nekem a Sense8 kurvára tetszett. Igaz, hogy tényleg nagyon lassan halad a cselekmény, de itt nem zavar, mert érzelmileg nagyon mély élményt nyújt és roskadozik az egész a szimbólumoktól. Még a homoszexuális kapcsolatok se zavarnak benne, pedig heteró lévén azért általában zavarban vagyok ha ilyet kell néznem, de valamiért itt nem. Ez a sorozat nem csak egy történetet mesél el, hanem érzéseket, érzelmeket. Nekem a Sense8 baromi nagy élmény volt. Viszont azt is értem sokan miért nem szeretik. Amúgy érdekes, ennyire megosztó alkotást nem is tudom mikor láttam utoljára. Általában akinek tetszik az nagyon szereti, akinek nem, az meg utálja. Ilyen véleményeket, hogy egynek elment, meg korrekt, de semmi különös nem igazán olvastam. Nagyon karakteres, kivételes alkotásokról szoktak ennyire végletes véleménnyel lenni.
  • Tikal #10796
  • DasIsFuck
    #10795
    Befejeztem a Fortitude-ot.
    Nálam 10/10 az első évad.

    A hangulata piszkosul ott volt.
    A zenei aláfestés nagyon kegyetlen volt:D
    A története is jó volt és nem esett túlzásba a végére sem, pedig sokáig afelé haladt, bár ezt nem nevezném negatívumnak.
    Karakterekből is elég jól állt a sorozat, nekem a két rendőpr csaj volt a kedvencem:)
    Azt sem néztem ki az elején belőle, hogy bizonyos karakterek nem fogják megélni a végét.

    Következőnek a leftoversbe kezdek bele, a last ship van még a listámon, de az hbo miatt lehet jobban járok azzal:)

    A jelenleg futók közül valahogy a twd kivételével az összes iránt elvesztettem az érdeklődésem.
    Az arrowot még el sem kezdtem, flash-ből is csak az első részt láttam még, de már az is nagyon léc alatti volt számomra.
    A gotham 3. része után meg kicsit elegem lett a sorozatból, pedig összességébe nagyon jó 3 rész volt csak ahogy lezárták azt történet ívet az számomra kukába vágta mindezt.
  • Zsoxx
    #10794
    A 0201-en majdnem elaludtam. Még megnézek 2 epizódot aztán eldöntöm, folytatom-e.
    Az (is) a baj, hogy hót ronda nők vannak benne (egy kivétellel). A The Returnedben legalább jó nők voltak.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.10.08. 14:53:09
  • grebber
    #10793
    Arrow, American Horror Story, Supernatural új évadok elstartoltak
  • Calver
    #10792
    milyen lett?
  • Zsoxx
    #10791
    Nem tudom, de jelenleg is több domainen is elérhető, pl. .it, .ch, .ag, meg van egy proxy is. Gondoltam hátha van olyan, ami működik.
    De már helyreállt.
  • Inquisitor
    #10790
    Nem úgy volt, hogy az EZTV saját magát fejbe lőtte csak mert mások terjesztették a munkáikat? Mondjuk elég hülye húzás volt annyi munka után szerintem, de miért lenne ezek után alternatív verzió?
  • Zsoxx
    #10789
    Nincs. Van helyette Les Revenants 2. évad.
  • DasIsFuck
    #10788
    Na két nap alatt kivégeztem a Returneded.

    Nem kicsit volt élmény így a sense8 maraton után...

    Nagyon jó volt az első évad, ennek lesz folytatása?
  • Tikal #10787
  • DasIsFuck
    #10786
    No, befejeztem a Sense8-et végre valahára...

    Ilyet többet ne, pls.
    Wachowskiék meg több sorozatba ne nagyon akarják kiélni magukat, mert ez a legalja.

    Az a legszánalmasabb, hogy az alap feltevésében volt potenciál és ritkán még jó pillanatai is voltak a sorozatnak.
    De minden más olyan szinten volt szar, hogy azt elmondani nem lehet...

    A fősztori egy érdektelen szar volt.
    Nem mozdult semerre, az egyéni történetek többségében hasonlóak voltak, de mindenféleképpen érdektelenek.
    Istentelen időhúzás a sok giccsel,túlerőltetett buziság és szexualitás...

    és ez 12 részes, részenkénti 50+ játékidővel..nonszensz.
  • passatgt
    #10785
    Quantico elég butának indult, de teljesen korrekt lett a végére:)
  • ldavid
    #10784
    a scream queens szörnyűséges
  • Zsoxx
    #10783
    Az eztv semmilyen alternatív domainen sem érhető el jelenleg?
  • Zsoxx
    #10782
    Már elkezdődött? Az fasza, remélem lesz magyar felirat.
  • ldavid
    #10781
    Limitless egész jó, bár részben mintha újranézné az ember a filmet, de a folytatás érdekelni fog.
  • LasDen #10780
    Monster house?
  • McEachran3
    #10779
    Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
    Régebb (4-5 évvel ezelőtt) még ment a Discovery-n egy olyan sorozat, amiben, Amerikában követhettük végig, ahogy néhány vállalkozó szellemű ember megvesz lepusztult házakat, aztán lakhatóvá teszik őket, egy kicsit csinosítanak rajtuk aztán profittal eladják a házakat. Valaki nem tudja, mi volt a magyar, vagy az angol címe a sorozatnak? Előre is köszönöm.
  • Zsoxx
    #10778
    Jó ez a Glitch, bár ez már a sokadik lehúzott bőr a témáról (az ausztrál Les Revenants). De ebbe legalább valami látványt is próbáltak belevinni (pl. az éjszakai jelenet a hídon).
    Tudom, hogy már lement az 1. évad, de az 1. részhez most készült el a magyar felirat.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.09.19. 00:55:30
  • ldavid
    #10777
    helyenként iszonyat béna az Impastor, de végül csak maradtam a végéig
  • grebber
    #10776
    Elkezdtem a The Strain-t .Egész jó
  • cylonflatus
    #10775
    Hát pont ez az, hogy még csak nem is említik, pedig ilyen szituban nem hiszem, hogy csak úgy ülne a seggén. Bár most a második évad eleje felé -SPOILER- amikor Michael egyedül bandukol, és eljut egy faluba, ahova nem tudnak bejutni a fekete szeműek, mert ha túl közel mennek meggyulladnak, na ott nem győztek meg 100%-ra, hogy a jelenségnek Istenhez van köze. Vagy most a legutóbbi részben a feka figura, -aki megmentette a menekülő Nomáékat- aki azt mondta (vagy csak sugallta?), hogy Kelet felé tartsanak, na ő lehet, hogy más urat szolgál.
  • cylonflatus
    #10774
    Abszolút értelek, én is pont a 3.-nál dobtam majdnem. Sőt, végül is dobtam, társaságban, a haveromnál volt szerencsém a többihez (szokott tartani ilyen sorozatnézős szeánszokat, közben sörözünk, sheesát szívunk, no meg egy kevés gyep, és sok rágcsálnivaló), a második fél szezonra valahogy összerázódik. Sokat nem kell tőle várni persze. Elsősorban a csapat egymás közti interakciók ami engem szórakoztatott. A Mass Effect párhuzam nálam is bejött, bár nem az android végett (azzal azonban egyetértek, hogy EDI nyomába se érhet, EDI igazi badass a másikhoz képest). Nálam ezek a vállalatok kavarásai ugrasztották be a párhuzamot. A cégek neveinek hangzása, tisztára mint ha a ME univerzumából szalajtották volna őket. Sőt annyira, hogy ha kimondom, pl "Ferrous Corp", vagy "Mikkei Combine", nem is Dark Matter ugrik be először, hanem a Mass Effectre asszociálok :)
  • Zsoxx
    #10773
    Luciferről nem emlékszem, hogy valaha is megemlítették volna.
    Mondjuk azt sem értem, hogy ha megölnek egy arkangyalt, az miért akkora veszteség. Hisz ugyanúgy csak egy testet birtokol, mint az angyalok. Kereshet magának másikat.
  • ldavid
    #10772
    én 3-ig bírtam. buta. nagyon kanadai (ez engem zavar, mikor érezni rajta), és az android nőt bármelyik másodpercben meg tudtam volna "folytani"
    végig úgy éreztem hogy akartak egy Mass Effect-féle EDI-t, de kurvára nem volt meg a hozzáértés senkinél, hogy össze is jöjjön
  • cylonflatus
    #10771
    A Dominiont nézi valaki? Van valami, amire nagyon kíváncsi vagyok. Nevezetesen, hogy hol van Lucifer? Nehéz elhinni, hogy miközben Isten eltűnt, és az angyalok megkergültek, addig Lucifer malmozik? A követői is? Mi van a démonokkal, és a sötétség egyéb képviselőivel? Már az első évadban is ezen töprengtem, de hogy a másodikban se még csak meg sem említik... fura, és kihagyott ziccernek tartom.
  • cylonflatus
    #10770
    Ha szereted a sci-fit szerintem érdemes egy próbát tenni a DM-el. Egy egyszerű, könnyed kis limonádé, de szórakoztató, főleg ha adsz neki egy kis időt és nem dobod az első 1-2 epizód után, később meghálálja.
  • stargatelost
    #10769


    Érdemes.
  • Lacc 88
    #10768
    Sziasztok.
    Régebben elkezdtem nézni a Búr alatt című sorozatot. A második évadnál kaszáltam annyira nem kötött már le és bosszantott a sok idétlen szereplő. Viszont érdekelne a főszál története, hogy mi ez a búra és mi miért van és hova fognak kilyukadni. Van valami rövid spoileres összefoglaló valahol?
    A másik kérdésem az lenne, hogy a Dark Matter sorozat első évada most ért véget. Érdemes megnézni, mit tudnátok róla mondani?
  • Palinko
    #10767
    megnéztem a The Brink pilotját, egész ígéretes. kár hogy úgy látom nem nagyon ismert, pl magyar felirat is csak az első részhez van, szerencsére megy angolul is.
  • grebber
    #10766
    Basszus ha nem lesz felkötöm magam!
  • ldavid
    #10765
    még nem tudni
  • grebber
    #10764
    A The Whispers-nek lesz 2. évada?