12414
  • Calver
    #10722
  • ldavid
    #10721
    1080p web-dl alá nem adom
  • stargatelost
    #10720
    Jah, én is várom a 720p-t :(
  • ldavid
    #10719
    nem igaz, milyen szopás van minidg a Rectify release-ekkel. 2 napja kijött két SD és annyi
  • ldavid
    #10718
    kanadában a citytv már csütörtökön leadja, de az nbc-n csak szombat este megy
  • Tikal #10717
    trakt.tv szerint vasárnap vetítik a Hannibalt. ez már múlt héten is így volt, aztán persze jött szokás szerint csütörtökön... hm
  • Tikal #10716
    Mr. Robot egyre jobb :)
  • Tikal #10715
    szexi az anyuci :)
  • ldavid
    #10714
    nem viccből fényeztem én. Fresh as hell! :)
  • passatgt
    #10713
    Fresh off the boat zseniális, ajánlom mindenkinek aki sitcomot keres:) Raising hope / modern family stílus
  • Tikal #10712
    egyre jobb ez a téma :DD Nem rég valaki a fej kinézete alapján döntötte el hogy hacker e vagy sem a főszereplő, most meg te az alapján döntöd el hogy "komoly" hogy milyen magas :D


    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.07.26. 15:40:07
  • Zsoxx
    #10711
    Attól lesz valaki komolyabb karakter, hogy magas?
    Vajon ehhez Hitler meg Napóleon mit szólna?
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.07.26. 14:23:49
  • passatgt
    #10710
    csak kicsit komolytalanná teszi a karaktert
  • Tikal #10709
    na jo de ez most mit is számít? :) olyan mintha megjegyezted volna, hogy két füle is van.
  • LasDen #10708
    nekem fel se tűnt. De eltaláltad. 170 magas :D
  • passatgt
    #10707
    mindenkinél alacsonyabb a sorozatban kb:D lehet, hogy direkt így állítják be, de nem lehet több 165-170cm-nél, ami kicsit alacsony azért szerintem:D
  • LasDen #10706
    ???
  • passatgt
    #10705
    nagyon alacsony...
  • LasDen #10704
    nekem nem tűnik zseninek. Többet tud a többieknél, de én nem mondanám zseninek...
  • Inquisitor
    #10703
    Paranoid skizó, egyben zseni, de még narkós is. Pont illik hozzá EZ a fej. És végre nem valami fotómodell fejű fazon. :)
  • Palinko
    #10702
    Ballers-t nézitek? nem tudom van egy érdekes hangulata. aki szereti az amerikai focit, meg a Rock-ot mint színészt annak ajánlatos
  • Tikal #10701
    ja értem, a fej kinézete határozza meg az értelmet :)
  • Zsoxx
    #10700
    Hát mondjuk ennél értelmesebb feje van, úgy gondolom.
  • Tikal #10699
    Melyikre mondanád hogy hacker ha találkoznál velük az utcán?
  • Tikal #10698
    LOL, hogy néz ki egy hacker?
  • Zsoxx
    #10697
    Mondjuk elég bárgyú feje van, az tény. Abszolút nem tűnik hackernek.
    Remélem Slaternek több szerepet adnak később a sorozatban.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.07.22. 09:19:13
  • karajjj
    #10696
    Éjszaka a múzeumban
  • ldavid
    #10695
    engem a srác feje messze távol tart tőle
  • Zsoxx
    #10694
    Jaja!
  • Tikal #10693
    Mr. Robot





    ez baszott jó :)
  • LasDen #10692
    az
  • grebber
    #10691
    Hm ez a Dragon Ball Super már az új sorozat?
  • ldavid
    #10690
    áhh ez még végén jó lesz!

  • xido
    #10689
    Megint beleakadtam a 12 majomba...darálás lett belőle...Alig emlékszem már a fimre-szerencsére,annyi megvan,hogy fele ennyire se volt pörgős és ennyi ugrás okozta csavar meg izgalom,piszokul bejön ez a változat,kár lett volna ilyen történetet csak 2 órában összekapkodni..
    Na jó,rég ki voltam megint éhezve jó kis időutazgatásra :)
  • grebber
    #10688
    Hm ez a sikoly sorozat nem is rossz!
  • Inquisitor
    #10687
    Ha jól megnézzük, akkor nem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A zenedobozban lévő bombáról nem tudni mekkora. A falnál lévőt látni, de az akkor lenne hatékony, ha a falba fúrva robbantanák fel, erre meg nincs idejük. Azt én érteni vélem miért nem hisz senki a főszereplőnek, azt nem értem meg, miért nem tűnik fel a feleségének, hogy a pár hete eltűnt konkurencia 12 éve ott él és többször el is mondja ezt neki? Ennyire hülyék, ennyire nem figyelnek, vagy az ember ennyire nem akarja észrevenni?

    Terry Pratchet korongvilág könyvében merül fel, hogy az ember agyának 90%-a azzal van elfoglalva, hogy ne vegye észre ha valami nem stimmel, nem illik a világképébe. Persze ez ott csak egy poén ...
    Utoljára szerkesztette: Inquisitor, 2015.07.05. 19:49:05
  • Tikal #10686
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na igen, ez meg a másik, hogy ezek a párbeszédek, miért nem bírja elmagyarázni normálisan a feleségének hogy mi bánat van? Volt az a jelenet az elején, hogy a konyhában magyarázza mi van, a csaj annyit mond neked elmentek otthonról, VÁGÁS, és már ülnek be az autóba mert viszik a gyereket suliba, LOL.
  • Tikal #10685
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a bombával kapcsolatban lehet igazad van, habár a másik bomba se volt sokkal nagyobb...
  • Inquisitor
    #10684
    Az első csapatnál teljesen igazad is van, de a teherautós résznél ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Maga a bomba kinézete alapján tök egyértelműen egy személy kinyírására készítették, gondolom ki fog derülni kinek a kinyírására, mi a francnak építették volna zenedobozba különben? Ebből adódóan kicsit pukkant, nem falbontásra készült. A furgon hátsó ajtaja nyitva volt, a srácok meg pont a raktér egyetlen szilárdabb dolga mögött fetrengtek, csak ezért nem lett belőlük vagdalt hús.
  • stargatelost
    #10683
    Az engem is felbaszott, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Burke nem volt képes normálisan elmagyarázni se a feleségének, se a szeretőjének :D Pedig csak értelmesen összerakott mondatoknak kellett volna elhagynia a száját... Az a kapukinyitás tényleg jó ötlet lett volna :D A végén a robbanás meg, jah... ehh...