12414
  • Inquisitor
    #10923
    Mr. Robot Season 2

    We buy worthless things. We attend overpriced schools. We suffocate in debt.

    season_2.0. Mr. Robot. 7.13.16


    Hmmm. Még sem kell várni 2017 elejére? Yeah!
  • Jim Morrison
    #10922
    Kib*zgatóhelyettesek - Az HBO új vígjátéka július 18-tól

    mi ez a cím? :D
  • cobol
    #10921
    Meg lehet nézni,de nem nagy szám.
  • cylonflatus
    #10920
    A The Path c. sorozatot ha ismeri valamelyikőtök, megosztaná a benyomásait? Köszi!
  • Jim Morrison
    #10919
    Bloodline valaki?
    s02 előzetes hangulatos, gondoltam megkérdem érdemes e elkezdeni / s01et ledurrantani vagy nem.
  • cobol
    #10918
    Cocked.
    Meg néztem az első részt,nem volt rossz.
    Nem is lesz több rész?
  • passatgt
    #10917
    *Heartbeat
  • ReszegKoldus
    #10916
    Rush Hour, mintha kb a teljes első filmet belesűrítették volna 40+ percbe kisebb-nagyobb változtatásokkal
    Remélem a folytatás jobb lesz...
  • passatgt
    #10915
    Hearthland nekem bejött, kicsit House szerűség.
  • Zsoxx
    #10914
    Kösz!
  • Caliph
    #10913
  • Zsoxx
    #10912
    A Colony évadzáró végén hallható számnak ki az előadója, nem tudja valaki?
  • Inquisitor
    #10911
    Amúgy a legjobb dolog ami a sorozatokkal a Divx kitalálása óta történhetett az az x265/h.265 kódek.
    Nem értem miért tilos a magyar virágboltokban, mindenhol máshol ez megy. Azért ha gáz valakinél a net, nem mindegy, hogy 160MB egy 720p epizód vagy 800MB. És akkor az SD felbontás el is veszíti értelmét. Az összes valamire való sorozat kint van ebben a jó kis formában. Tény, hogy combosabb gép vagy HW lejátszással bíró VGA kell hozzá. Viszont 10K környéki androidos kínai médialejátszó elviszi akár 4K/60Hz-en is ezeket.
  • Inquisitor
    #10910
    The Magicians S01EP09

    Előző három esemény dús sötét rész után úgy látszott lesz egy unalmas kitöltő rész, de ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végére az unalmas ZS kategóriás gyerekbarát szellemházas sztori végére kiderült Quentin kedven könyvének írójáról, hogy egy beteg állat. Julia meg végre talált egy méltó mestert, aki kedves, normális, sokat tud, szóval egy jó kis habos babos tündérkeresztanyás kis mesébe pottyant. Aztán meg meg kellett ölnie. Szóval érdekes kis sokk volt az epizód vége.

    Remélem a következő azért érdekfeszítőbb epizód lesz. Az a betegsége meg több epizódnak megvan, hogy olyan mint ha 60 percesre forgatták volna és utólag pánikszerűen és random vágtak volna belőlük negyedórát, amit már sokan leírtak előttem is. Egy két nap és kiderül.
  • cobol
    #10909
    Szerintem is szar
  • grebber
    #10908
    Ezek a sorozatok ahol kb semmi se "takarja" a hőst mekkorák már. Ott mindenki vak rohadjak meg.
    Supergirl-ön már köpeny se volt,de így se volt ismerős senkinek se....

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.16. 23:21:03
  • Selminar
    #10907
    Damien

    Ez nem jott be, szerintem uncsi es következetlen.
  • Jim Morrison
    #10906
    Adok majd neki egy esélyt.
  • cobol
    #10905
    River.
    Tegnap néztem az első részt,nekem tetszett.Jól adja a főszereplő a karaktert.
  • cylonflatus
    #10904
    Köszi mindenkinek a tanácsokat. Azt hittem, hogy ha pontot rakok, akkor is több ezer találatot dob ki, mint space esetén. Köszi még1x.
  • Tikal #10903
    Billions valaki?

    most kezdtem el, rohadt jó volt az első rész.. és még mindig nincs fordítója, nem is értem.

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.03.02. 01:23:53
  • Janika114
    #10902
    Tegyél utána egy pontot, oz. így keress rá én még beállítottam azt is h eng xvid kategóriába, és egy darabot hozott ki a komplett 6 szezont. Amúgy egy nagyon jó döntés bele kezdeni :D Nekem kedvencem Adebisi benne, azóta is bírom a színészt
  • stargatelost
    #10901
    publicon próbáld, hozzáteheted, hogy complete, vagy season, akkor tuti azt dobja ki.
  • cylonflatus
    #10900
    Le akarom szedni az Oz börtönös sorozatot, de baromi tanácstalan vagyok, most erre hogy keressek rá? Az enc. keresőjébe ugye minimum három karaktert lehet beírni, de ez még önmagában nem baj. Fogalmam sincs hogy keressek, hogy ne kismillió találat legyen.
  • cobol
    #10899
    Vinyl Eddig 8/10. Bejött,van pár érdekes figura a sorozatban
  • cylonflatus
    #10898
    Vinyl - a HBO megint belenyúlt a tutiba. Igaz, még csak egy rész ment le, de ha tartja a színvonalat -és miért ne tartaná- akkor egy maradandó alkotással leszünk gazdagabbak. Az biztos, hogy a színészeken nem fog múlni, de valószínűleg Scorsesén sem.
  • stargatelost
    #10897
    Én még a negyedik részt megnéztem, de nálam is kasza. Első két részben még jópofa volt Lucifer, de aztán átbillent az idegesítő szerepbe. Meg már az is unalmas volt ennyi rész után, hogy az az egy képessége van, hogy kimondatja a vágyakat...

    Ellenben pl. a Limitless hétről hétre szállítja a kreatív részeket, kurva jó az a sorozat :D
  • LasDen #10896
    imo Lucifer elviszi a hátán a sorozatot...
  • cobol
    #10895
    Meg néztem a Lucifer 3 részét,elég is volt ennyi.Sablonos,klisés,unalmas,fantáziátlan stb.........................
  • Selminar
    #10894
    11.22.63

    Anno olvastam a konyvet, első blikkre stimmel (majdnem) minden, nagyon tetszett!
  • Palinko
    #10893
    megvalósítás valóban nagyon jó, viszont nekem a forgatókönyvvel vannak problémáim. számomra unalmas :( az első 4 részt láttam.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.02.16. 08:47:48
  • LasDen #10892
    Nem gondoltam volna, hogy SyFy ebben az évezredben még fog csinálni valami értékelhető, nem zs kategóriás sorozatot. De az Expanse meglepően érdekes lett. Mégha az alapfelállás elég általános (Mars vs Föld vs Öv), de érdekes szálakat sikerült összepakolni. A CG min megfelelő. Kicsit videójátékosak az űr jelenetek, de teljesen elfogadható. Hiányzott már valami űrscifi...
  • grebber
    #10891
    Befejeztem végre az Atlantiszt. A bele folyjon ki és a varjak lakmarózonnak abból, aki így abbahagy egy sorozatot.
    Akkor legalább a netre tettem volna fel egy összecsapott rész amivel lezárják. És mennyi jó sorozat jut ugyanerre a sorsra :(
  • grebber
    #10890
    Attól még ,hogy valamit soha nem láttam nem biztos , hogy nem létezik.
    Ezért jó ez az egész X-akták téma. Raklap ember hiszi-tudja-látta stb ,hogy vannak ,de raklap ember legyint rá.

    És szerintem az hogy egyre több ilyen aktát nyit meg mindenféle nagy szervezet , azt mutatja, hogy kezdik belátni, hogy amitől eddig féltek, hogy pánik lesz (ezt nem is értem mitől lenne pánik ,de hagyjuk) nem lesz. Látják, hogy az emberek ugyanúgy leszarják és akik nem hittek eddig sem ezután se fognak ,akik meg hittek max elmormolnak egy hát ez mi már tudtuk/láttuk.
  • karajjj
    #10889
    Egy időben olvasgattam egy hasonló facebook csoportot. Bőven van olyan, aki ezt halálosan komolyan veszi. Persze olyan is akad, trollkodni szokott csak velük, de azt kivetik általában maguk közül.
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2016.02.06. 14:33:35
  • LasDen #10888
    az nem lehet hogy ez csak egy rakás troll?? ennyi fasságot nem lehet összehordani csak úgy :D
  • karajjj
    #10887
    Na erről beszéltem az X aktákkal kapcsolatban.
  • LasDen #10886
    American Crime Story igazán minőségi volt. Lehet, hogy ha valami original story lenne, akkor nem érdekelne annyira a 2. rész, de így igazán megfogott a dolog. És milyen gárdát sikerült összerántani erre az évadra....
  • cobol
    #10885
    Narcos: 2 nap alatt megnéztem az évadot,nagyon minőségi és kurva jó sorozat!!! Csak is ajánlani tudom mindenkinek.
  • cobol
    #10884
    A 6-ik résztől be indulnak a dolgok,van mit nézni :)