12414
  • Jim Morrison
    #10883
    igen - bevallom első két részt még szombaton néztem meg :)
  • SzirmosSzisza
    #10882
    Első rész marha unalmas volt, de majd valamikor rászánom magam, mert tényleg csak jót hallani róla.
  • Jim Morrison
    #10881
    Fargo s02
    Tegnap vettem a bátorságot és délután/este-hajnal ledaráltam az egész évadot. Szerintem nagyon jó volt, zene meg minden a helyén volt.
  • karajjj
    #10880
    A logikátlan hülyeséget a félperc alatt bekövetkezett pálfordulásokra értettem, amire több példa is volt.
  • cylonflatus
    #10879
    Szerintem semmivel nem volt jobb ez régen sem. De logikusabb biztos nem. Nem tudom ki mit várt tőle, de ha valami realisztikus scifit, az az X-Aktákkal rossz lóra tett. Nekem az a bajom vele, hogy túl nagyot merítettek az elején, és ehhez jönnek még az egy epizódos ügyek. Elég lett volna, ha ez a 6 rész pl csak az ufo összeesküvéssel foglalkozik.
  • cylonflatus
    #10878
    NWO=New World Order. Az összeesküvés hívők zászlóshajója.
  • karajjj
    #10877
    Parancsolj, jó szórakozást!
  • grebber
    #10876
    Nem tudom mi az az NWO és nekem nem logikátlan.
    De neked nem jön be, ennyi ok elhiszem.
  • karajjj
    #10875
    Az a baj, hogy ha belenézel az NWO topikba, ott a sztori 90%-a. A maradék meg logikátlan hülyeség.
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2016.01.27. 09:28:49
  • grebber
    #10874
    Igen, csak szerinted
  • karajjj
    #10873
    Megnéztem este az új X-Akták első részét. Csak szerintem lófasz esti fénnyel az egész?
  • cylonflatus
    #10872
    A DC Legends-ből ma jött ki az első. Viszont van fönt egy 0.-rész is, ezt esetleg látta valaki? Az érdekelne, hogy az valami bevezető, előzmény a sztorihoz, vagy egy werk film, mint az X-Akták 0.
  • Jim Morrison
    #10871
    na, csak megnéztem a harmadik részt és jó lett. filmbe nem fért volna el, rendesen (najó, de nagyon hosszú lett volna), ez így pont jó volt.
  • Jim Morrison
    #10870
    And then there were none
    Elso ket resz alapjan jo kis krimi, bar aki olvasta a konyvet annak ez nem okoz meglepetest. egyelore ugy tunik, jo kis miniseriest csinaltak beleole.
  • passatgt
    #10869
    Shades of blue überfos
  • Tikal #10868
    uh..szörnyű, nekem nem jött be... talán mert sok benne a műmájer feka?..
  • bakkerman
    #10867
    Ha már Fox...csak pár napja találtam rá az Empire-re,és nagyon komoly szinten beszippantott,itt nézi valaki? :D
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2016.01.16. 10:32:42
  • stargatelost
    #10866
    A Fox nem szarozik, Scream Queens 2. évad, 24: Legacy :O :O Előbbinek nem örülök...
  • LasDen #10865
    2 órás doku ahol a díszletek (vagy még az se) között ülnek és beszélgetnek a sorozatról.... sounds good
  • ReszegKoldus
    #10864
    Friends cast reunion confirmed for two-hour special
  • passatgt
    #10863
    Billions nagyon jó
    Illetve amit most kezdtem el nézni, az angol Cuffs. Rendőrös sorozat, Southland-hez tudom hasonlítani.
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2016.01.06. 12:25:52
  • Malakai
    #10862
    Galavant s2 indult, természetesen "duplával". :)
  • Inquisitor
    #10861
    Az a nem mindegy, hogy hetedikétől a Viasat3 szinkronosan nyomja. És akkor biztos nem lesz fent szinkronnal HD-ben a virágboltokban. :D

    Más. The Brink. Ez valami zseniális, vicces, gonosz, nem PC és ijesztő is egyben. Mi van ha tényleg a hülyék és a véletlenek irányítanak mindent?
  • hapi
    #10860
    köszi :)

  • Isti005
    #10859
    The Affair - van új évad és zseniális :)
  • hapi
    #10858
    srácok segítség kéne, mert néztem egy sorozatot de elfelejtettem a címét és most folytatnám ha van új évad.
    Dráma sorozat volt és egy részen belül a férfi és a nő szemszögéből is bemutatták ugyan azt a történetet. Egyébként a családos férfi csalja a feleségét egy pincérnővel akinek van férje de nincsenek túl jól meg.
  • karajjj
    #10857
    2 nap alatt ledaráltam a man in the high castle-t, baszki, ez valami hihetetlen nagyon el lett találva
  • Calver
    #10856
    Banshee idei szezonja elég gyász lett, főleg előzőhöz képest.
  • Tikal #10855
    Én már kicsit lentebb írtam, de csak TOP3-at, hozzátenném még a Fortitude-ot negyediknek.
  • LasDen #10854
    Top? Hat neztem a mr robottót, aranyeletet meg Got-t. Mast azt hiszem nem...
  • Zsoxx
    #10853
    1. Limitless,
    2. Narcos,
    3. Blacklist,
    4. Strike Back,
    5. The Player,
    6. Allegiance,
    7. Ray Donovan,
    8. Mr. Robot,
    9. Forever,
    10. Power
  • stargatelost
    #10852
    Évvégi toplistázás? Nálam valahogy így néznek ki az év legjobbjai:

    1. The Leftovers
    2. Rick and Morty
    3. The 100
    4. BoJack Horseman
    5. Mr. Robot
    6. Black Sails
    7. Agents of S.H.I.E.L.D
    8. The Last Ship
    9. Ash vs. Evil Dead
    10. Unreal

    Shameless és Banshee most kimaradt, pedig mindig top 10-esek nálam, most valahogy pár nekem nem tetsző dolog miatt lecsúsztak...
  • karajjj
    #10851
    Azért a "kurválkodsz" is kemény volt! :D
  • xido
    #10850
  • xido
    #10849
  • Zsoxx
    #10848
    kasza
  • LasDen #10847
    Aranyélet 6. rész.
  • Jim Morrison
    #10846
    ?
  • LasDen #10845
    "Hogy van pofád?!" Hát bazmeg az év beszólása....:DDDD
  • LasDen #10844
    Obi-Wan kemény ember. Az 5. rész végére elég sok szart kapott, nem csodálom hogy elege lett :DD