12414
  • Calver
    #4317
    90210? (a CW és a tinisorozatok garmadája, ehh)
  • passatgt
    #4316
    nem
  • Calver
    #4315
    One Tree Hill kizárásos alapon
  • Bulykin
    #4314
    thx, már rég nem használtam, nem tudtam, de ki van szedve, maradt 2, mind2 mükszik és jóak:)
  • Monoton
    #4313
    Amugy a Pirateclub ezen a cimen nem elerheto amire most hivatkozik, meg torlik is a kepeket ha nem a pirateclub forumba szurod be.
  • ProGabe #4312
    jónak tűnik, csak szerintem most haldoklik, mert 10 perc alatt 0 kép az 5-ből :\ a kepx.info működik. kösz mindenkinek!

    /off
  • Bulykin
    #4311
    ott lesz
  • passatgt
    #4310
    nem
  • Monoton
    #4309
    Gossip Girl?
  • passatgt
    #4308
  • Monoton
    #4307
    Én most ezt használom, szerintem tegyétek be banner alá is.
  • passatgt
    #4306
    Pict.com ftw

    Van hozzá progi is, amivel feltölthetsz
  • ProGabe #4305
    nem tud valaki egy, a media.proxnet.hu-hoz hasonló jó kis képfeltöltő oldalt? tehát olyan kéne, ahova egyszerre több képet is fel lehet tolni és nem méretezi át őket

    aki meg feljelentette azt az oldalt, tehet egy szívességet -.-
  • Calver
    #4304


    kifejezetten kellemes kis sorozat, nem hiába istenítette winnie annakidején.
  • LasDen #4303
    tudom, de valahogy nem jutottam el oda hogy megnézzem :D

    amúgy nem nehéz egy sorozatot letenni menet közben :D segít ha még szar is :D
  • passatgt
    #4302
    standoff
  • Calver
    #4301
  • Monoton
    #4300
    Ez 24? Nekem az se jött be :D Ha az átadom, én mentem aludni. by
  • Calver
    #4299
    namégegyet

  • Calver
    #4298
    mondom jobbat: én Ashes to Ashes-t s02e02 közepén hagytam abba, ott döntöttem úgy h Keeley Hawes dugja fel magának a "színészi teljesítményét"
  • Calver
    #4297
    lesz pár jópofa sorozat jövőre is, legalábbis reméljük... de pl engem FOX és NBC kínálatából szinte semmi nem érdekel, max belenézek Day One c. Survivors másolásba ABC és CBS kínálata viszont nagyon jónak tűnik, CW meg meh... Vampire Diaries promója fizikai fájdalmat okozott, talán PDA Shiri Appleby miatt
  • Monoton
    #4296
    Én sose értettem, hogy hogyan lehet eldobni egy sorozatot több évad után :D
  • Monoton
    #4295
    Van 2. évadja azt tudod?

    Meg ajánlom a Traitor c. filmet hasonló mint a sorozat.
  • LasDen #4294
    a heroest idén hagytam abba.....már túl vontatott volt....
  • LasDen #4293
    hát engem csak jövőre a foxon a Son of Tucson, ami érdekel, de leginkább Tyler Labine miatt....a Reaperben is állat volt :D
    az ABC-n meg a V, The Forgotten és Flash Forward érdekel...a többi elég felejtős számomra :D

    A Sleeper Cell meg kibaszottul jó volt.....az axn-n láttam, de valami geci jó volt.....akkor a no 1 sorozat volt számomra.... :D kár hogy vége....
  • Calver
    #4292
    hát... én amit valaha talán újra fogok nézni az repül dvdre - lásd Life, The Unusuals, Bones, NCIS, House, Primeval, társai - de pl Mentalist részéket gond nélkül leirtottam, Heroes-nál meg egyenesen kacagva nyomtam meg a gombot (már amíg néztem)
  • passatgt
    #4291
    én sosem írom ki, úgyhogy egy idő után mindig törlök, de mappákat meghagyok, hogy lássam, mit néztem már meg:D
  • Monoton
    #4290
    Fú én utoljára a del gombot az új Knight Rider sorozat 2. része után használtam ősszel. Én általában kiírom amit leszedek, később újranézem mindig.
  • Calver
    #4289
    jó, azért én a del gombot is szeretem használni

    btw nem Sleeper Cell. jópofaság meg... én L&O: SVU-t is simán lejópofázom, mondjuk amiből a kép van abban bőven található humor is
  • Monoton
    #4288
    Hát erről a Sleeper Cell ugrott be, de az nem igazán "jópofa" kategória. Úgyhogy én passzolom :D
  • Monoton
    #4287
    Nekem a 100as bírja 2 hónapig. Szintén minden 720p-ban kivéve ami régebbi és csak DVDrippben jött ki.

    Szinte minden új sorozatot nézek, a köv év is be van tárazva már :D

    Ami be van csillagozva, az story alapján kipróbálós.


    + erre jönnek még azok amik majd kábelen mennek. :D
  • Calver
    #4286
    ollé

    én ezt kezdtem el tegnap nézegetni, és kifejezetten jópofa.
  • Calver
    #4285
    nagyon más az ízlésünk úgy nézem, én ebből össz Scrubs-ot nézem

    btw több mint 700 gigával tolom és max két hónapig bírja egy 25-ös kupac dvd, nyertem? mindent (amit tudok) 720p-ben nézek, káros tud néha lenni

    na képet mindjárt rakok, ne haldokoljon a topic
  • Bulykin
    #4284
    jaj tényleg, ezt tudtam:D:D de már nem oylan lesz, kiszállnak a szereplők, JD meg a többiek csak 6-6 rész erejéig ugranak be, stb.
  • ProGabe #4283
    a scrubs folytatódik
  • LasDen #4282
    nekem egy 80-as vinyóra kell szorítanom mindent....
    a 2. kedvencemről is lekellett mondanom....de lehet, hogy lassan bepótolom sorozatonként, ha már vége a lostnak....
  • Bulykin
    #4281
    ez igaz, én is így vagyok, nekem a 160as vinyómon a sokminden más mellett:D alig van 10-12 sorozat bezzeg régen...
    igaz most előjött az ázsiafanságom is, szal már nem csak amcsi sorozatokat nézek^^ durva...
  • LasDen #4280
    nekem az a baj nincs helyem így idővel a nézett sorozatok leredukálódtak 1-re :( korábban volt 500-as vinyóm, de szarrá ment és....
  • Bulykin
    #4279
    amúgy a faszom kivan már az ide évéadzárókkal hát teljesen kivagyok már, egyszerűen tátva marad a szám minden egyes sorozat(amit nézek) évadzárója után...

    Prison Break: igaz még nem láttam, de tudom mi lesz...
    Lost: asszem egyértelmű:D
    Grey's Anatomy: ez teljes letargiába ejtett, kibaszott dúúúrva, kegyetlen, az összes sorozat közül ez a legdurvább, legjobb!!!
    Fringe: részről részre nézősebb, az évadzáró meg különösen az volt
    Supernatural: "He's coming"... én erre azt mondom: bekaphatjátok...mikor??:D:D
    My Name is Earl: igaz szitkom, de uccsó részben jól megkavarták a dolgokat:D ráadásul cancel-t is kapott a sori, szal duplánszáksz:S:S
    Scrubs: az egész sorozatnak vége, 8 év, heti 1 rész, nagyon a szívemhez nőtt, meg is könnyeztem az utolsó részt...respect!!!
    egend of the Seeker: igaz még hátra van az évadzáró, de amit a promóban láttam attól lazán összefostam magam, szal...
    stb...

    btw. képet kapunk L'man??:D:D
  • Calver
    #4278
    azaz, Clerks: The Animated Series.