12414
  • Bulykin
    #5879
    Alice Csodaországban feldolgozás:)
  • Calver
    #5878
    hajrá

    btw nem írsz pár szót róla? valamit rövid kis jellemzés jól jönne, bár úgy is meg fogom nézni - van benne Andrew Lee Potts, aki kurvajó volt a Primeval-ban, meg Matt Frewer, aki kb a Weirdsville legzseniálisabb mellékszereplője volt
  • Bulykin
    #5877
    nekem rengeteg ismerősöm azt mondja, hogy azért utálja a feliratos filmeket, mert akkor csak a feliratot látja a filmet nem mondom omg! whatta?
    baromság, csak kecilusta vagy kecibutaXD
  • Calver
    #5876
    az a baj, hogy a legtöbb ember balga módon ilyen bolhafingnyi 12-14-es betűméretre állítja a feliratokat... ahol tényleg hajlamos elvenni a figyelmét, tekintve h próbálja nagy nehezen kibogarászni h mi a fene van oda írva.

    ellenben 26-28-as betűméretnél ezek a gondok... hirtelen megoldódnak
  • Bulykin
    #5875
    próbálom én is, de tesóm rendíthetetlenXD
  • Monoton
    #5874
    Én így családba is szoktatok rá mindenkit a feliratos sorozatokra. Szinkronost már le se szedek, csak néha. Am sokan hiszik azt hogy elveszi a figyelmet a képernyőről a felirat, és hiába magyarázom hogy pár rész után már nem is nézi a szöveget csak érzékeli :D
  • LasDen #5873
    érdekes...:D

    és igaz...:D az embereknek meg persze, hogy furcsa :D de szerintem, ha most elkezdenék - az összes - adó feliratosan vetíteni, akkor 10 év múlva már teljesen természetes lenne mindenkinek....szép lassan beleívódna a köztudatba....viszont az utolsó bekezdésben lévő szöveg, hogy elveszi a figyelmet a kép többi részéről, max azokra igaz, akiknek csőlátásuk van....
  • Bulykin
    #5872
  • Monoton
    #5871
    Az nem probléma, én hozzáigazítom :)
  • LasDen #5870
    hát a hdtv-chgrp-t fogom fordítani ha maj feliratok.hu-n válaszolnak, hogy vihetem....ma megnézem az első részt, aztán a hétvégén lesz időm csinálni...:D
  • Monoton
    #5869
    Akk hajrá mert mindjart lent van a 720p :D
  • LasDen #5868
    ha minden jól megy :D én fordítom majd az Alicet :D
  • LasDen #5867
    a Lost room óta ez az első Syfy mini ami érdekel :D
  • LasDen #5866
    vasárnap volt az első rész...
  • Bulykin
    #5865
    ok, FAILXD
    2 rész van fent
  • Bulykin
    #5864
    eztv-n 3 van fent:)
  • LasDen #5863
    nem két részes csak??
  • Monoton
    #5862
    Azt hittem most kezdődik csak :D
  • Bulykin
    #5861
    Alice?? 3 részes mini, most lett vége... tavaly a The Tin Man fasza volt, remélem ehhez is lesz felirat^^
  • passatgt
    #5860
    nyomorék

    misfits meg kurvajó:D
  • LasDen #5859
    ha már dexter...
  • Bulykin
    #5858
    Dexter a menő most:) meg a Seeker!
  • LasDen #5857
    én se :D de az se pálya, hogy 20 percig hallgatom az elmélkedését a világról és hogy mekkora király csávó ő valójában....:D
  • Monoton
    #5856
    Egyébként nekem bejön, nem olyan elvárásaim voltak, hogy "Nico" a törvény és osztja a headshotokat :D
  • LasDen #5855
    akkor azér volt olyan furcsa :D aszittem csak nem figyeltem és azé volt furcsa :D de akkor már értem...legalább ne venné ilyen komolyan magát...:D komoly meló, de lehet kevésbé karótnyelten is csinálni...én a társát sajnálom, akinek hallgatnia kell a monológjait :D
  • Monoton
    #5854
    De figyelted hogy megvágták amikor a gyufát ellövi? :D
  • LasDen #5853
    hát ez nem jött be....unalmas...Seagal sem csinál semmit...csak a harcművészetek dumát nyomja egyfolytába...lövész vizsga meg jó nagy kamu volt :D annyira tuttam, hogy 97 ponttal megy át :D
  • LasDen #5852
    az má megy??? akkor meglessük :D
  • Monoton
    #5851
    Steven Seagal: Lawman -t nézi vki rajtam kívül? :D Rohadt jó sztem, bár a gyufás jelenetett jobban is megcsinálhatták volna :DD
  • LasDen #5850
    ma mikor jöttem haza buszon volt időm és azon gondolkodtam, hogy a CBS-nek mit érne meg februárban a Super Bowl mögé rakni, de nem jutottam semmire...:D talán az NCIS LA :D
  • passatgt
    #5849
    tragiend és hepiend is van
  • LasDen #5848
    megkéne nézni az utolsó évadot....:D remélem télleg jó a lezárás....
  • Monoton
    #5847
    Úgy is megnézem, tehát mind1 mit írtok :P
  • Bulykin
    #5846
    ne higgy neki
  • passatgt
    #5845
    Monk
  • ProGabe #5844
    ezt egy 1.5 órás filmben esetleg, vagy csak 4 részben, de mindenképpen nem így, ahogy megcsinálták. arra gondolok, hogy magában hordozza a japó filmek gyermekbetegségét, vagyis adott egy tök alap, 2 mondatos sztori, aztán köréfostak valami misztikus zagyvaságot.

    itt nem olyan a misztikum, mint pl. a Lostban, itt nincs igazán súlya azoknak. a készítők este tízkor bezabáltak egy jó adag körömpörköltet, mellé benyomtak egy zsíros cupákot, lefojtották 4 liter sörrel, aztán lefeküdtek aludni. a hülye álmaikat meg filmre vitték, mert az volt a feladat, hogy legyen minél elvontabb, árnyaltabb, misztikusabb az egész sorozat

    na ez a gond vele!
  • Bulykin
    #5843
    dehogyis!
  • Monoton
    #5842
    Ennyire szar? :D
  • ProGabe #5841
    kész, vége, ennyi volt! megnéztem az utolsó két részt is. SOHA többé még csak hallani sem akarok erről a sorozatról
  • Monoton
    #5840
    Nagyon rákattantam :DD