12414
  • ProGabe #5839
    mi ez a puzis lokóak? :S :P

    szerk, ON:

    büszke vagyok magamra, mert 1 hét alatt sikerült végigszenvednem még 2 Prisoner részt :D

    ha nem lenne benne ez a csaj, talán nem sikerült volna:



    mintha keresztezték volna, őőőőőő, nem jut eszembe, imdb, megvan: Rhona Mitra-t Scarlett Johansson-nal, meg pont azzal a csajjal, aki az új Nip/Tuck részben eltávolíttatta a bimbijeit :D

  • Monoton
    #5838
    Modern Family egyre jobb lesz
  • LasDen #5837
    csak JD....Turk és Cox maradnak....
  • Bulykin
    #5836
    hmm...:D
    mondjuk a régiek is csak 5-6 részig lesznek
  • LasDen #5835
    én meg úgy tudom, hogy azé nincs, mer hogy egy nővér mit keresne egy suliban :D
  • Bulykin
    #5834
    én asszem akarták, csak ő nem jött...
  • LasDen #5833
    biztos :D ja és a guy love is felccsendült :D
    Jónak néz ki ez a felállás, de szerintem ha akarták volna, akkor Judy Reyest (Carla) is bepaszírozták volna....hisz attól még mászkálnak ott nővérek :D
  • Bulykin
    #5832
    remélem lesz aki fordítja:D
  • LasDen #5831
    visszatért a Scrubs :D és jó volt...az új karakterek is jónak néznek ki....Jan Itor meg hogy távozott már :D
    És még Snoop Dogg doktor is visszatért :D
  • Bulykin
    #5830
    Misfits elég jó, Skins+Heroes keverék, vicces, hangulatos.
    Paradox meg...hát a sztori az igen tetszetős de a megvalósítás annyira nem jön be, valahogy a levegőbe lóg az egész, de azért nem rossz, pár részig maradok, mert az 1.rész vége WTF volt:D
  • Bulykin
    #5829
    Epitafios
    omg, ez is igen jónak tűnik így sztori alapján...ha jól tudom akkor ez vmi spanyol cucc és adja az AXN is
  • LasDen #5828
    biztos alkotói válságban van...:D na de majd a fia a helyére lép...azé még a King filmek nézősek :D
  • ProGabe #5827
    szóval az eureka találkozik a heros-zal. egyrészt king tényleg kiégett, másrészt lehet ez még jó is, sőt
  • Monoton
    #5826
    Nézős
  • Bulykin
    #5825
    A Syfy 13 részre berendelte a Haven-t, mely Stephen King The Colorado Kid című regényéből fog készülni. A sorozat titokzatos kisvárosról fog szólni, melyben szuperképességekkel megáldott emberek élik normális életüket, de egy FBI ügynöknő egy nyomozás miatt megérkezik, s szörnyű, lappangó titokra lel.
  • Bulykin
    #5824
    jaja, ezerszer jobb mint a 3.évad volt
  • passatgt
    #5823
    dexter 4. évad eddig nálam toronymagasan vezet, még 2 rész van, nagyon durva lesz:)
  • Monoton
    #5822
    Cougar Town egyre jobb lesz. ep08 hatalmas volt, Travis nagyon beteg :DD
  • passatgt
    #5821
    igen arra:)
  • LasDen #5820
    őőő...Michael Hall és Jennifer Carpenterre gondolsz ugye mert a sorozatban testvérek nem??? :D amúgy igen olvastam itt-ott hogy fura nekik így eljátszani a testvéreket :D
  • Bulykin
    #5819
    hee? tényleg?:D
  • passatgt
    #5818
    ti tudtátok, hogy debra és dexter házasok?:O
  • Bulykin
    #5817
    The Prisoner első 2 rész....aaanyááád!! WTF?!
    #5781 nekem pont ezért tetszik ennyire^^ csak lestem én is az elején, hogy mivan, mert kúrvára nem értettem, de valami eszméletlen szerintem:D rohadt kíváncsi vagyok mi lesz ebből,este folyatatom, addig ma nem alszok amíg meg nem nézem
  • Bulykin
    #5816
    ez a Misfits se semmi, mindkettőt elkezdem, meggyőztek:D:D
  • LasDen #5815
    tessék...junkien van írás a paradról :D
  • Bulykin
    #5814
  • LasDen #5813
    nézd meg te basszus :D
  • Bulykin
    #5812
    ezmiez a Paradox? vki nézze már meg ,van hozzá magyar felirat is! most indult, asszem csak 1 rész van
  • LasDen #5811
    nekem tetszik....és van eyecandy rendesen :D
  • Bulykin
    #5810
    jó ez a Chuck? amikor elkezdte a RTL adni akkor belenéztem, de már nem emlékszemXD
  • LasDen #5809
    No more mr nice spy :D
  • LasDen #5808
    az ismeretlenbe és tovább...
  • Bulykin
    #5807
    én most a Dexterre meg a Seekerre vagyok nagyon "rákattanva"XD mindkettő nagyon pörög, ezerszer jobbak mint az előző évadjaik
  • LasDen #5806
    nah a Cougar a hálaadási részével feltornázta egy kicsit magát :D a kosarazó srácok rész jó volt :D
    a MF meg mennyire eltért a megszokhatótól...semmi hálaadás nem volt :D Manny még mindig a király....
  • passatgt
    #5805
    criminal minds 100 nagyon durva volt...
  • Bulykin
    #5804
    stfuXD
  • LasDen #5803
    mekkora szégyen má, hogy az éjjel 2-es Lie to Me-t többen nézték mint a Heroest :D
  • passatgt
    #5802
    hi dad, omg
  • Bulykin
    #5801
    okés:D:D
    addig meg nézzed a Seekert, mert kecinagy a 2.évad!
  • karajjj
    #5800
    lehet hogy úgy kéne XD
    majd szépen kiírod és kölcsönadod :D