12414
  • Bulykin
    #6679
    ÚJ MAGYAR WEBSOROZAT!!!
    vélemények?
  • LasDen #6678
    remélemm geci jó lesz...:D
  • ProGabe #6677
    16 millió dollárba került a Terra Nova pilotja :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo

    ebben persze benne vannak azok a díszletek is, amiket egész évben használnak
  • Rotyoka
    #6676
    Kössz :D

    Nem tudom melyik lesz, de már szedem mindkettőt :)
  • LasDen #6675
    vagy az OVer there-re vagy a Generiation killre gondolsz...vagy nem tudom...:D
  • Rotyoka
    #6674
    Üdv

    Van valami nem olyan új sorozat, ami azt hiszem Afganisztánban játszódik

    Az ottani katonákat mutatja be, azt hiszem úgy mint az Elit Alakulatban. Ennek a címét valaki le tudná írni?
  • Bulykin
    #6673
    viszont ez a The Cape nem a legjobb... nem rossz, csak lehetne jobb is sokkal!

    Lights Out?? ez kegyetlen jó viszont, csak kár hogy kecifos a nézettsége XD
  • Bulykin
    #6672
    alap
  • Calver
    #6671
    4400 szagot érzek...
    mondjuk én attól tartok ezt ugrom, JJ bácsi egyetlen sorozata sem jött még be nekem
  • passatgt
    #6670
    jj-s Alcatraz című sorira is érdemes figyelni, történet röviden: 30 évvel ezelőtt rejtélyes módon eltűntek a rabok az alcatrazból, majd ma rejtélyes módon megjelennek, fbi meg keresi őket és nyomozzák, miért tűntek el annó:)
  • Calver
    #6669
    nyomozós, de nem ilyen szieszájj stílus, sokkal inkább... ööö... Life on Mars? (sokan Wallander-hez hasonlítják, abból még egy részt sem láttam) mászkálás, gondolkozás, szinte mindenki korrupt, főszereplő lépten-nyomon szopat mindenkit, vicces - szóval inkább "intelligens nyomozós" még "csili-vili tech nyomozós"
  • Calver
    #6668
    helyes :)
    [apro]én meg nem zártam le a hsz-ben az "apro" taget, pedig csak az Ashes to Ashes-t akartam kisbetűkkel megtaposni - mert megérdemli
  • passatgt
    #6667
    ez miről szól?
  • passatgt
    #6666
    alap:D
  • Calver
    #6665
    és ha már így belemelegedtem: Zen.

    angol, 3 rész (de azon másfél órásak), Rufus Sewell (akit Eleventh Hour óta csípek), Olaszország, szép nyugis, "lassú sodrású" történetvezetés (bár egy pillanatra sem ereszti el a kétlábú figyelmét), jó pár "cool" pillanat és beszólás, valamint Zoe Tapper (Anna - Survivors) alsóneműben
    szép sorban a 3 rész 7.5/10, 6.5/10, 9/10, legalábbis szerintem - de én szigorú vagyok.

    mindenesetre ajánlom, jó néznivaló egy golyólefagyasztó téli estére.
  • Calver
    #6664
    a sorozat, amit NÉZNI FOGTOK

    miért?

    a) Marc Warren, avagy Danny Blue a Hustle első pár évadjából
    b) John Simm és Philip Glenister - Life on Mars, mondd valamit? ha nem, pótolandó, sürgősen, angol, "időutazós", zseniális, és 1973-ban játszódik majdnem az egész. [apro](a "folytatását", Ashes to Ashes-t meg max bottal, és csak akkor, ha idegbajt akarok kapni)
    c) éééés... Max Beesley - avagy Tom. avagy a legcoolabb karakter a Survivors-ból. aki kb elvitte az egészet a hátán.
    d) mert fekete komédia... ne értsetek félre, ezzel a 4 arccal a főszerepben én akár egy könnyfakasztó drámát is megnéznék a tányérmosók mindennapjairól, de sorozatban a fekete komédia egy szinte ismeretlen műfaj - legutóbbi a The Unusuals volt, de az is csak 10 részt élt meg... többé-kevésbé zseniális 10 részt, de az akkor is csak 10 rész.

    szóval, röviden és tömören: nézni fogjátok.
  • Bulykin
    #6663
    majd ha lesz felirat :P
  • ProGabe #6662
    The Cape milyen? valaki nézze meg és mondja el. MOST! :D
  • repvez
    #6661
    köszi a linkeket remélem egy darabig elérhetöek lesznek még mert eltart egy jo ideig mig le tudom oket vadászni.

    mégegyszer 1000 hála
  • Bulykin
    #6660
    -Anyu, ha valaki tüsszent, azt mondjuk, egészségedre?
    -Igen kislányom.
    -És ha valakinek kisagyi-schistostomiázis-késleltetett-hiperzenzitivitási-reakciója van?
    -Nincs több Dr. House.

  • karajjj
    #6659
    abban volt mikor az alsónemű minőségellenőrt meghívták és sültcsirkét ettek és nem volt tökéletes ember az ellenőr, mert késselvillával ette a csirkét és ne kézzel és ezért elsírta magát...
  • LasDen #6658
    nem hinném, hogy megtalálod...max részeket, és azt is max angolul....de sok sikert hozzá....:D am én is néztem régen...de egyedül arra emlékszem mikor 24 órát fenn akartak maradni...de arra is halványan és torzan...:D
  • Animefox
    #6657
    Emlékeztek a Pete és kis Pete-re a Nickelodeonról? Magyar nyelven hol tudom leszedni?
  • Bulykin
    #6656
    én blogom, úgyhogy mindjárt teszek be neked letöltési linket hozzá!
  • repvez
    #6655
    igen itt szereztem rola infot én is , de nem tudom honnan lehetne megnézni
  • Bulykin
    #6654
    ITT tudsz róla olvasni pár sort
    én egyébként néztem, csak ajánlani tudom!
  • repvez
    #6653
    erröl a sorozatrol ki milyen infoval tud szolgálni?(letölthetöség, felirat stb..)
    comrades
    eddig 5 résznek az elözetesét találtam meg a youtubon de nem tudom hogy mennyi a teljes sorozat
  • passatgt
    #6652
    már töltöm is:D
  • Calver
    #6651
    és igazam volt, ma kezdett Hustle 7. évad.
  • Calver
    #6650
    Primeval negyedik évad kezdett

    avagy:
  • karajjj
    #6649
    ezt ismeritek?
  • Calver
    #6648
    Running Wilde-ot nézi valaki? táposodik, vagy a színvonal marad az első két részben megismert? belenéztem, eddig csöppet meh, vacillálok h folytassam-e...
  • passatgt
    #6647
  • passatgt
    #6646
    töltöm fel youtubera, gyorsan nézzétek, mert úgyis törölni fogják
  • karajjj
    #6645
    képt
  • passatgt
    #6644
  • Calver
    #6643
    Psych finálé.
    utolsó perc.
    Lassie tekintete.

    lazán a legjobb dolog eddig 2010-ben.
  • karajjj
    #6642
    ezkurvajó :D
  • ldavid
    #6641
    ezt ismeritek?

    elcsesztem majdnem két hónapot xD
  • ricsa008
    #6640
    Sziasztok a Villámlás - Újratöltve című sorozatot keresem a Nat Geo Wild en szokot menni