12414
  • Calver
    #6719
    majd lehet belenézek egyszer :)
    Hustle 7x05 se lett gyenge... illetve annyira nem ász rész mint előző volt, de egy dolog miatt üt:
    [spoiler]- Oh, Ash... I'm so pleased you're OK. How are you feeling?
    - Sexually aroused by the feel of your impossibly firm breast against my chest.
  • Bulykin
    #6718
    röviden: kibaszott jó :D
  • passatgt
    #6717
    fbi viselkedéskutató csoport sorozatgyilkosokat kap el, minden rész 1 történet, de van visszatérő is
    úgy épül fel, hogy valami városban sorozatgyilkos van, szólnak az fbi-nak, ők odamennek és menőznek:D
    hasonló mint a Mentalist lényegébe

    nekem nagyon bejön, karakterek nagyon el vannak találva és a történetek 95% nagyon eredeti és rohadt beteg:)
  • Calver
    #6716
    Criminal Minds az úgy... ööö... jó?
    mármint mihez hasonlít? még egy részt sem láttam belőle, azért kérdem első sorban
  • passatgt
    #6715
    Criminal Minds-ból évad végén Paget Brewster(Prentiss) is megy
    De legalább utolsó 2 részre visszatér AJ Cook, de nem tudom mi lesz így a sorozattal, az új csaj eddig kb 3 sort mondott, nem érzek benne olyan potenciált mint az előbb említett 2 szereplőben:(
  • Calver
    #6714
    Mad Dogs 1x02 közben kijött, és üdítően sötét és gonosz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Philip Glenister arca az elektromos késes poénnál, váááá
  • Calver
    #6713
    NCIS: Los Angeles eheti rész (2x16) meg váááá... ok, over-the-top "egy csöppet" az összes része, de ez, azt leszámítva h kurvajó volt, hátööö...
    Placebo - Running Up That Hill-re egy három perces, B filmeket lazán elpicsázó akciójelenet, ami alatt pár emberből tésztaszűrőt csináltak, és az egész rész alatt laza 12 hullát generáltak főhőseink kis külsős segítséggel... ahhoz képest h "anyasorozatban" általában még fegyvert se rántanak a szereplők ez egy elég szép szám
    amúgy csípem, csak néha elfilózok h hogy a fenébe mehet ez odakint este 9-kor?
  • Calver
    #6712
    illetve az első 2 rész ütős volt, aztán... meh. túl sok duma, túl sok unalom. minisorozatként kellett volna letolni, 3 részbe összesűríteni, hadd pörögjön.
    de azért egyszer vállalható.
  • Calver
    #6711
    hmmm... ez a Paradox ez ütős.
    nem is kicsit.
  • passatgt
    #6710
    közben visszanéztem, és nem remegett neki, de úgy látszott, így már nekem is leesett volna:D
  • passatgt
    #6709
    nekem nem esett le, mert amikor keverte a kártyát remegett a keze
  • Calver
    #6708
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én aljas módon már azon a ponton kitaláltam a "végső nagy kavarást", amikor Eddie szenvedett ott a kártyákkal


    viszont tényleg évad legjobbja eddig, 7x05 még nálam várat kicsit magára.
  • passatgt
    #6707
    na megnéztem hustle 04-et, eddig évad legjobbja toronymagasan, erre tényleg nem gondoltam
  • Calver
    #6706
    John Simm (Bax)? pedig ő is ász színész szvsz, Life of Mars-nak főszereplője, és valami veszett jó volt abban is, Philip Glenister-rel együtt
    ...aki amúgy Robert Glenister, avagy Hustle-ből Ash-nek a tesója
  • passatgt
    #6705
    ja, hogy a 05-höz:D
  • passatgt
    #6704
    addic7ed van a 04-hez
    amúgy a 03 csak szerintem volt kurvajó?:D mondjuk egy kis logikai bukfenc volt benne, hogy mindenre figyel, de nem veszi észre, hogy egy nagy serifjelvényt rak az asztalra és még forgatja is?:D
    de mindegy, kivitelezhető végülis, szóval kurvajó volt:)
  • passatgt
    #6703
    nekem egyedül a szemüveges színész nem jön be, a karakter jó, csak valahogy nem adja
  • Calver
    #6702
    Hustle feliratával se siet a nép
  • Calver
    #6701
    jaja, van benne potenciál, bár nagyon bevezető rész volt ez még csak...
    mondjuk Philip Glenister-el nagyon szarnak kell lennie valaminek ahhoz h ne nézzem - lásd Ashes to Ashes
  • passatgt
    #6700
    megnéztem, fasza lett/lesz:)
  • Calver
    #6699
    e!
    tegnapelőtt most már konkrétan, ha tvrage igazat mond :)
  • passatgt
    #6698
    akkor az nem tegnap volt, hanem ma:)
  • Calver
    #6697
    ollé
    onnan vettem észre h kezdett, kint volt felirat addic7ed főoldalán

    btw Archer 2x03 EPIC. eddig szerintem a sorozat legjobb része
  • passatgt
    #6696
    feliratot találtál hozzá?
  • Calver
    #6695
    Mad Dogs (tudjátok, a sorozat amit NÉZNI FOGTOK) kezdett ám tegnap
  • Calver
    #6694
    - And so you took Boyd?
    - It made sense at the time.

    Justified kezdett ám

    #6692: tbh nem is emlékszem milyenek voltak zenés cold open-ek... többen emlegették már, de akárhogy töröm a fejem, nekem nem is rémlenek.
  • ProGabe #6693
    http://www.tv.com/desperate-housewives/show/24641/episode.html?tag=page_nav;episode
  • passatgt
    #6692
    nagyon állat, csak a zenés coldopenek nagyonnagyonhiányoznak
  • Megtörhetetlen
    #6691
    A The Cape-nek tegnap este néztem meg a 4. és 5. részét és mit ne mondjak a színvonal egy kicsit csökkent :S
    Vagyis jó volt jó volt de kezd unalmassá válni semmi újdonság, csak hogy a jó és a rossz kezdd közelebb kerülni egymáshoz és hogy elég relativ hogy mi a rossz illetve mi a jó, de a szereplők is igen unalmasak az "ellenség" is elég gyengus, és ami a legidegesítőbb az állandó picsogás, elvégre ez egy szuperhősös sorozat vagy mifene???
    Ellenben Summer Glau egy hatalmas plussz a 4. részben is :) Nagyon nagyon :)
  • Stefilla
    #6690
    Nem tudja valaki, mi a helyzet a Született feleségekkel? Csak, mert nem adnak már második hete újabb részeket. A 7. évad 13. részénél megállt a dolog. Leálltak Amerikában? Nem is olyan régen volt szünet, alig ment le azóta 2 rész és most megint? Próbáltam utána olvasgatni, de nem nagyon találtam semmi információt.
    A Castle utóbbi két részét én is láttam és jónak tartom. Végre sikerült valami újat hozni.
    Ezeken kívül még a nyomozós sorozatokat imádom, s nézem is azokat, amelyeket tudom.
  • Calver
    #6689
    csak én gondolom úgy, h a Castle írói alsó hangon is zsenik?
    minden részben beletolnak olyan jeleneteket/beszólásokat, amik valami hihetetlenül élővé teszik a karakterek...
    most is 3x14 végén Beckett gitározása, valami eszméletlenül aranyos volt
  • Calver
    #6688
    hmmm... Primeval szagot érzek.
    de legalább egy dologban biztos lehetek: esélyük sincs utolérni
    [apro]viszont most Primeval-nál jó pár hónap szünet, szipp-szipp
  • Bulykin
    #6687
    az új Battlestar Galactica-ban pedig lesz egy magyar szereplő is!!!
    Bordán Lili személyében
  • LasDen #6686
    jaa ez a dínós....az idegenekkel kevertem először....címeket még nem jegyeztem meg...:D
  • ProGabe #6685
  • AliasSubs
    #6684
    feliratok.hs.vc az új cím, majd olvassátok el a Közleményt a lap tetején.
  • Örm
    #6683
    Nekem se jó!
  • Bulykin
    #6682
    nekem meg a hosszupuska szar XD
  • Örm
    #6681
    Hello!
    Valaki nem tudja véletelnül, hogy mi van a feliratok.hu-val, mert nekem nem jön be az oldal!
  • passatgt
    #6680
    drága rtl elkezdte adni a Breaking Bad-et, Totál szívás címmel. Ez az első baklövés, hiszen ez egy nagyon erős dráma sorozat, erre kb egy sitcomos címet adtak neki. De nem álltak meg ennyinél:
    Ugye a sorozat logójában a szavak első betűi a periódusos rendszeren vannak, RTL-nél okosan megoldották To és SZ vegyjelekkel...
    Aztán az "eredeti" sorozatban meth-et (metamfetamint) készítenek. Erre lefordítják úgy, hogy speedet kotyvasztanak. Hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz, rejtély.

    Komolyan mondom, ilyenek senkinek nem tűnnek fel? Vagy ez a buzi kolosi ennyire leszarja az egészet, mert úgyis megnézik majd?