12414
  • lemongrass
    #8397
    kimaradt a Sleepy Hollow. az eddig igencsak bejövős.
  • lemongrass
    #8396
    nálam ez így fest...
    - vagy véget ért (The Killing)
    - vagy még nem kezdett (Californication)
    - vagy még nem fejeztem be (The Following)
    - vagy fos, és csak azért nézem, mert már beleöltem X évet (How I Met Your Mother) /S09E02 hozta az 5-dik évadtól látott színvonalat... szánalmas/
    - vagy fos, és csak szöszmötölés mellé nézem (Castle)
    - vagy animáció/rajzfilm, amiben soha nem csalódtam még (Family Guy, The Simpsons)

    amikbe belenéztem, de kár volt azt a pár részt végigszenvedni SoA, Episodes, New Girl.../az elsőnél nem kaptam el a feelinget, az utóbbi kettő meg úgy szar, ahogy van... pláne az Igenemberes csajos... na azt ilyen 15éveseknek találhatták ki./ (egyszer a Dexter S01E01-et is próbáltam...)

    viszont, amit éjféltől lesek a prizmán, az egy old skool -> Miért éppen Alaszka?... az annyira sz*r, hogy már jó...
  • Narxis
    #8395
    Almost Human kezdődhetne már.
  • Malakai
    #8394
    We Are Men – Egy picit azért leengedett egy részen egy 20 perces pilotban, ami ad némi aggodalomra okot, de összességében jó volt, szereposztás különösen jól sikerült, a pov karakter picit lapos volt, de majd belejön, ha kap elég részt.
  • Calver
    #8393


    vicces h így szeptemberbe eljutottam oda, h mindent amit nézek
    - vagy véget ért (BB, Axter)
    - vagy még nem kezdett (Psych, Justified, Archer)
    - vagy fos, és csak szenvedésből/gép előtt szöszmötölés mellé nézem (Castle, Mentalista, bár még nem láttam az évadkezdést utóbbiból)
    - vagy szitkom
    - vagy az NCIS: LA, bár még az évadnyitó nem győzött meg

    gah... hová tűnt a mostani The Unusuals? a jelenlegi The Goods Guys? a kibaszott Terriers? a The Finder folytatás? [ökölrázás az ég felé] (vagy a gyermeki naivitás, amikor minden csillogó dolog lekötött :C)
  • Monoton
    #8392
    Mert jó mert jó mert jó ! :D
  • Calver
    #8391
    Castle, Castle... mi a faszért nézem én még mindig ezt a szart...
  • passatgt
    #8390
    Blacklistben a CGI büdzsé remélem hamar elapad:D
  • LasDen #8389
    de az vagyok. nagyon erősen szelektálok, nem nézek meg mindent. Ha a plot summary felkelti az érdeklődésem megnézem az első részt - de ha már az sem, akkor nem érdekel, és vagy folytatom vagy nem (ált nem). Ilyen heti nyomozgatósak szóba sem jöhetnek már...
    És minek nézzem meg minden idők egyik legjobb sorozatát, ha már láttam a legjobbat? :DD
  • LasDen #8388
    nem igazán érdekel :D nálam nincs visszaút...
  • Calver
    #8387
    nem vagy finnyás, az első két évad rettenetesen lassú, ami elég gyérré teszi. DE! érdemes "végigszenvedni" (még ha csak kisablakban nézed, én úgy toltam), mert a harmadiktól iszonyatosan beindul, és tényleg minden idők egyik legjobb sorozatává növi ki magát.
  • ForzaInter
    #8386
    Hát kb pont utána indul be. Ahogy olvasom sokan elkaszálták az 1 évadban és utána a hype miatt folytatták és nem bánták meg.. Az 1 évad még csak az út eleje, rengeteget változnak utána a karakterek folyamatosan, és a nagy dolgok is az 1 évad után történnek. Nekem tetszett az 1 évad is..
  • LasDen #8385
    MIndnehol csak a breaking bad. Nemtom, engem 1 évad után elvesztettek...nem volt különösebben jó vagy rossz, de engem semmi nem fogott meg. Egyik karakter sem ragadott meg vagy húzott volna be a sztori...
    De hát én már csak ilyen finnyás vagyok, nem lehet könnyen meggyőzni...:D
  • Malakai
    #8384
    Ja, kb, talán. :)
  • lemongrass
    #8383
    ez a Khedira-s hasonlat üt! :D
  • ProGabe #8382
    Az a sorozatok Khedirája, pont azok látják jónak, akiknek nem kéne!
  • Monoton
    #8381
    Na, nekem a Blacklist tetszik, szerintem korrekt kis első rész volt. :)
  • Monoton
    #8380
    Idén eddig a New Girl a legjobb a sitcomok kozott szerintem :)
  • Malakai
    #8379
    Hozzáteszem később kevesebb Zooey pillanat van és a három csávó több szerepet kap, ami szerintem is jót tett a sorozatnak nagyon, amellett, hogy nekem nincs bajom Zooey stílusával. :)
  • Monoton
    #8378
    New Girl, bár itt sokat számít szerintem, hogy mennyire kedveled a főszereplőt alakító Zooey Deschanelt.
  • Narxis
    #8377
  • Calver
    #8376
    Scrubs, Psych, Community, Parks and Recreation 2. évadtól
  • Monoton
    #8375
    Ncis a legjobb!
  • ProGabe #8374
    "Jópofizás, könnyedség megmarad"

    Igen, kicsit rosszul írtam. Szóval az elején szerintem még ez taszító lehet, hisz' tulajdonképpen vadidegenek jópofiznak, de ez ugye pár rész alatt megszokható és már a néző is egy lesz közülük.

    Ezért adok én még pár rész esélyt pl. a SHIELD-nek is. Első rész alapján hányinger a két nerd, ez még változhat. Viszont pont ezért soha nem fogok NCIS-t nézni, abban ez már számomra hihetetlenül sok, taszító, gyomorforgató, pfejjj, de taszít az a sorozat, csak képek alapján is beleborzongok :D
  • Bulykin
    #8373
    Na erre én is kíváncsi leszek :-)
  • Monoton
    #8372
    Atlantis
    Erről a sorozatról nem tudtam semmit, egyedül a címe miatt kezdtem bele.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kissé csalódott vagyok, mert nem egy Xena/Herkules klónt vártam, hanem egy fejlett civilizációt, bla bla bla. Valami hasonlót, mint a rajzfilm.

    Egyébként ebben a műfajban nem volt olyan rossz, következő részt is biztos megnézem, aztán majd kiderül merre tovább.
  • Malakai
    #8371
    Egykamerásoknál, azaz amiket nem élő közönség előtt vesznek fel ott azért viszonylag ritka manapság már a gépi alánevetés, tehát ahhol hallasz nevetést ott a tényleges közönség nevetését hallod. Márha eredeti nyelven nézed a sorozatot és nem szinkronosan.
    Meg vannak egyébként hibridek is, mint a How I Met Your Mother, ami egykamerás műsor, nem élő közönség előtt veszik fel, de később levetítik ugyanúgy egy közönségnek és azoknak a nevetését keverik alá.
  • Sir Quno Jedi
    #8370
    Nincs semmi baj az alánevetőssel, az egy műfaj vaze. Tisztelgés a műfajnak ezekben ez már.

    Meg aztán vannak az élő közönség előtt felvett sók, pl. a Big Bang Theory. Ott is vicces volt, mikor kijöttek táncolni a szereplők, meg a műszakiak.
  • Janika114
    #8369
    Raising Hope, esetleg a The League az ilyen haver sitcom de szerintem az egyik legjobb. Egyik se alánevetős.
  • Liszi
    #8368
    Tudnátok ajánlani egy olyan sorozatot amin "jóízűeket" lehet nevetni? A modern családra ráuntam 2 évad után, a tbbt is elkezdtem de már az első résznél nem tetszett, főleg az alánevetések, olyan mintha meg akarnák mondani, hogy mikor nevessek..
  • Malakai
    #8367
    Jópofizás, könnyedség megmarad, talán hivatalosan is dráma-komédia.
    Meg később is el tudják cseszni a karakterek közti kapcsolatokat (kémia), de maguk a karakterek nagyon megkedvelhetőek lesznek. :)
  • ProGabe #8366
    Ha úgy érzed, hogy túl jópofizós, nincs kémia az egészben, akkor is nézd tovább, mert idővel ezek rendbe jönnek és nagyon jó feelgood sorozat lesz! Kapgyák be, hogy elkaszálták. Hülyék ezek syfy-nál.
  • passatgt
    #8365
    The Wrong Mans kurvajó, mindenkinek ajánlom:)
  • bakkerman
    #8364
    Régóta szemezek már vele,el is kezdem ma!
  • Monoton
    #8363
    Eureka talán
  • Calver
    #8362
    én akármennyire a bukásáért szurkoltam, a végére meglepően vállalható lett jó, úgy is tele volt szarcsi-foscsi részekkel, de nem volt ANNYIRA rossz, mint vártam.

    amúgy etalon "hasonlóak" közül a The Stand, 4 részes minisorozat, és üdítően hátborzongató, az is S.K. feldolgozás.
  • passatgt
    #8361
    http://www.port.hu/dolmen_-_rejtelmek_szigete_dolmen/pls/w/films.film_page?i_film_id=78653

    nagyon régen láttam és úgy emlékszem rá, hogy tetszett:D
  • bakkerman
    #8360
    elkezdtem nézni az under the dome-ot,de minek...totál reménytelen az egész. Mondjatok már valami jó címet ilyen scifi témában,ne legyen túl elrugaszkodott mint a stargate,kb olyasmi mint a rejtély
  • ldavid
    #8359
    én csak a színészek miatt nézem még tovább, aztán majd meglátom
  • passatgt
    #8358
    nem tudtam mi ez, de most megnéztem, ugyanúgy indult mint a Happy Endinds ami nem tetszett, de aztán jöttek a jó arcok, úgyhogy maradok:)