12414
  • LasDen #8437
    waddafak. Fox Showhoz mé nincs felirat???
  • Narxis
    #8436
    Ja így már értem. :D
  • Malakai
    #8435
    Ez tényleg az. :)

    Akinek esetleg nem esik le, a Broadchurch még megy az angoloknál, jövőre jön a köv évad, így egyszerre fogja játszani ugyanazt a szerepet a két sorozatban. :)
  • passatgt
    #8434
    " nap szereposztó híre megérdemel egy külön posztot, mert annyira szürreális: David Tennant skót színész elvállalta a Broadchurch című brit sorozat amerikai remake-jének főszerepét is"

    LOL :D
  • passatgt
    #8433
    Breaking Bad vége összefoglalva:

  • Tikal #8432
    szomorú, mindegy akkor elkezdem megint SD-ben :)
  • Malakai
    #8431
    Én valószinüleg hetiben folytatom, szóval majd még írok róla, pl ha változik a formátum.
  • LasDen #8430
    akkor bele se nézek...
    köszi
  • Malakai
    #8429
    Van átívelő szál, de abszolút epizódikusnak tűnik így 3 rész után, lényegében MotW formátum.
  • Monoton
    #8428
    Az sírós jelenetet leszámítva nekem kifejezetten tetszett a Mom 1x01.
  • lemongrass
    #8427
    folyamatos story van...
  • passatgt
    #8426
  • ldavid
    #8425
    a múlthetiben a nyúlsütésnél szakadtam :D
  • passatgt
    #8424
    Bad Education
  • LasDen #8423
    mennyire epizódikus Álmosvölgy?
  • lemongrass
    #8422
    bizony... és a harapnivaló pittyú lány sportmelltartóban az álom előttt.... jujj, de kedvemre való! :D
  • Narxis
    #8421
    Jó kis sori ez a Sleepy Hollow.
  • Calver
    #8420
    hja, közben meg is találtam, csak befosott ugye oldal alján kereső, aztán így kicsit nehéz előkeríteni.
    #8097 hsz a tiéd, #8098-ban pedig a bölcs válasz.
  • ForzaInter
    #8419
    Én kérdeztem.:D
  • Calver
    #8418
    ezt nem h kérdezted már egyszer errefelé? vagy máshonnan rémlik?

    mindenesetre nincs, asszem 1 részt vettek fel összesen HD-ban. no meg emlékeim szerint valahol olvastam, h a dvd kiadások is elég szarcsi-foscsik belőle
  • dregnarr1 #8417
    Mármint HD nincs:) A neked-en fent van a sima.
  • dregnarr1 #8416
    Sehol nincs, mert "nagyon régi" sorozat, maximum az utolsó két évadnak lenne valamilyen változata, de kétlem, hogy úgy kiadnák, hogy a korábbi részei nem olyanok.
  • Tikal #8415
    Valaki valahol látta a The Shield-et normális verzioban? HD? :) A kölcsönzöbe ahova járok nincs sajnos... :(
  • Tikal #8414
    Nagyon szar ez a sorozat, én nem értem mit esznek rajta....
  • LasDen #8413
    én is sokat nézem CC-t, vagyis sokszor van, hogy míg elindul játék, betölt stb. addig kép a képben az szokott menni a sarokban. himymet is így nézem már csak. Ami van ismétlés, néha maradok rajta. De többnyire csak a rajzfilmeket szoktam nézni....
  • Bulykin
    #8412
    én is abbahagytam a HIMYM-t valahol a 4.évad közepe fele, ellaposodott nagyon :/
    Talán ha egyszer nagyon nem lesz mit néznem - ami úgyse lesz - akkor előkerülhet :D
  • lemongrass
    #8411
    szar, gyenge , "kitaposott bohóccipő". nem is értem a topic-jában miért vannak egyesek oda-vissza érte /még most is./
    ha évadonként van 1 jó rész, az már soknak számít... (mondjuk ezeket többször megnézem, ha már az évad többi epizódja botrányos)
    /kb ilyen volt a S07E20 - Barney erkélyfingós rész...a trilógiás rész/ és gyorsan visszapörgetve most a fejemben, hirtelen csak ez az 1 jut az eszembe...
    max 1-2 jelenet. ->



    a Ted neje meg, aki lesz... botrányosan ocsmány...
    a negyedik évad még emészthető... de az 5-diktől vakvágány... nem mondom, hogy épp ideje befejezni, mert azt sokkal korábban kellett volna... /hol vannak már az olyan részek, mint a Ted Mosby - Architect... vagy a pineapple incident, vagy a drumroll please./

    visszatérve a Comedy Central-ra. barátnőm örül, mert a DIGI-hez hozzácsapják... (neki is elérhető lesz) vázoltam neki, h ami értékelhető volt, azt már látta nálam...
  • Calver
    #8410
    ja mondjuk ezt kicsit félreérthetően írtam... kritikáikban lehúzzák ők a picsába, azért annyi jóízlés még van arrafelé, csak aztán junkie awards-on a pórnép szinte mindig fellöki az első-második helyre, amikor is előbb említett jóízlés halkan zokogva elvonul a sarokba, feketére festi a haját és szép csendben elkezdi magát egy borotvapengével vagdosni mély depressziójában
  • Narxis
    #8409
    sorozatjunkie értékelések szempontjából ilyen Bermuda-háromszög. Engem is sikerül mindig meglepniük. :/
  • Calver
    #8408
    uhh, HIMYM, azon még mindig halkan zokogok, amikor kapja sorozatjunkie-n a "legjobb szitkom" díjakat... mivan? mire? első pár évad vállalható és szórakoztató volt, de aztán... uhh. én ötödiknél mondtam azt, h ebből egy percet se vagyok hajlandó még nézni, de akkor sejtésem szerint jól döntöttem, semmit nem javult azóta.
  • Narxis
    #8407
    lol
  • bakkerman
    #8406
    akkor én vagyok az elborult lehet,de én mindent nézek ami a CC-n megy :D
  • LasDen #8405
    attól már nekem is herótom van :D
  • lemongrass
    #8404
    Comedy C. elment rossz irányba... életem értelmei, férjek gyöngye, elvárt gary... ezektől a hideg ráz.

    "te kemény leszel, én meg alád dolgozom..." ha 400x nem hallottam ezt a "poént" az ajánlókban, akkor 1x sem...
  • LasDen #8403
    én is CC-n láttam, de szerintem szörnyen nem vicces....
  • Narxis
    #8402
    Nekem tetszett, Merlin feeling volt valahogy. :D Bár olvastam, hogy kifejezetten a Merlin helyettesítésére készítették csak kicsit dárkosabb lesz. :D
  • ReszegKoldus
    #8401
    Hostages...ebből hogy akartak esetlegesen több évadot kihozni az rejtély (bár vannak ötleteim)
    A túszejtők szimpatikusabbak, mint a túszok, nem sajnálnám egyiket se, ha kinyírnák :D
  • Monoton
    #8400
    Pedig elég gyenge lett az első rész :D
  • bakkerman
    #8399
    Elvált Gary-t nézi itt valaki? :D Comedy central függő vagyok,de még eddig nem néztem ezt a sorit,na mondom ideje belenézni,és gecire jól döntöttem,az első évadot mindjárt ki is végzem :D Nagyon bejövős,kár hogy két évad után kaszát kapott :/
  • Narxis
    #8398
    A BBC új Atlantis sorozata lett a kedvencem. Nézzétek ti is, valaki nyithatna egy topikot neki.