81
  • StoneCold7
    #81
    Lehetett volna benne több Adebisi... De amúgy elképesztően jó sorozat, jobbat még nem láttam nála, pedig rohadt sok sorozatot láttam már.
  • ForzaInter
    #80
    Meghalt Tony Musante aki Nino Schibetta-t játszotta a sorozatban.
  • Mor3llo
    #79
    Huh....belekezdtem, azóta falom.
    Egészen elképesztő a sorozat világnézeti, filozófiai sokszínűsége. Nem is igazán találkoztam még ilyen sorozattal. Isteni karakterek (Said da best:D), Hill narrációi, gondolatébresztői élményszámba mennek, és tényleg azon kapod magad, hogy az ott feldobott sokszor hétköznapi témák is súlyok kérdéseket vetnek fel.
    Tolom is tovább a 3. évadot :D
  • ForzaInter
    #78
    SIEG FUCKING HEIL!!!!!!!!!!!!
  • asde3
    #77
    Nah 3x6.
  • asde3
    #76
  • ForzaInter
    #75
    ja
  • asde3
    #74
    lol az kemény, most kezdem majd 3_évad_5_rész-t.
    Szöknek amugy ebbe majd ? :D
  • ForzaInter
    #73
    üdv:D

    én már másodjára nézem, 4 évad 7 részénél tartok.
  • asde3
    #72
    Most kezdem a 3_évad_4_rész-t. Üdv.
  • asde3
    #71
    Jaja nekem is rossz amit hozzá szedtem. Szedd le itt http://www.jancsiweb.com/sfree/sorozat.php?id=282 3évadnál katt, vársz kicsit azt jön is le. :)
  • Feckoo
    #70
    A 3. szezonnak a 3. részénél nekem nem jó a felírat. Az elnevezés stimmel, de egy tök más film felirata. Neked jó? Nem tud valaki ehhez a részhez jó magyar feliratot?
  • Quantumleap
    #69
    Valaki írna esetleg bővebb, tartalmasabb hozzászólást az egy vagy két mondatos dícsérésnél?
  • cooldoc
    #68
    Zseniális sorozat, eltalált karakterekkel!
  • ForzaInter
    #67
    És a legjobb is:))
  • hitch
    #66
    sztem a legjobb HBO-s sorozat a maffiozok után:D

    sőt a legelső HBO-s sorozat volt az OZ
  • ForzaInter
    #65
    Én már végignéztem egysszer, nem rég ujra kezdetem, nem soká kezdem 4. évadot:)
  • asde3
    #64
    Üdv leszedtem mind a 6 évadot, felirattal, nemrossz film. :D 2évadnál tartok.
  • ForzaInter
    #63
    na elkezdem megint a sorit, ugy sincs semmi más amit nézzek:D
  • hitch
    #62
    ez
    :vagy:
    ezz
  • Haffey
    #61
    Hali!

    Nem tudtok adni nekem linket ahonnan le tudnám tölteni az első évadtól kezdve? pl egy megaupload vagy data jól jönne :) köszi előre is
  • ForzaInter
    #60
    ja, én asszittem az eredetivel van baj.
  • Quantumleap
    #59
    Az, hogy hülyeség begyorsítani, maradjunk csak a normál tempónál. Ahogy emlékszem, számomra ez olyasmi volt, mintha egy lírai rockszámot bepunkosítanának.
  • ForzaInter
    #58
    mi volt a baj a főcímzenével? tök jó volt :-)
  • Quantumleap
    #57
    Most hétvégén először láttam az 1x01-02 óta tévében. Örömmel látom, hogy a főcímzene gyorsítását elhagyták, gondolom, kapták a felháborodott maileket. A felirat nem a legszínvonalasabb, egy tévés subnak nem szabadna helyesírási hibáktól hemzsegnie. A fordításról nem is beszélve. Elég hülyén néz ki, hogy az alkalmazottak tegezik a rabokat. És szerintem a kegyelem meg a feltételes marhára nem ugyanazt jelenti.
  • hitch
    #56
    nm.XD TÉK
  • ForzaInter
    #55
    azóta már rég megnéztem az egészet:) azé kösz.
  • hitch
    #54
    ingyen sorozatokrol le tudod szedni ott fent van az 1-6 évadig:D
  • ForzaInter
    #53
    6 évadot honnét lehtne leszedni? ahol fennt van nincs seeder, ahonann meg eddig szedtem már 2 hetet nem működik, vki plz dobjon már pmben egy címmel
  • ForzaInter
    #52
    1. évadhoz van felirat? sehol nem találok, csak olyat ahol egyenként van fennt:S
  • Quantumleap
    #51
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is tudom. Nekem, mint egy rab a sok közül, nem annyira jött be, narrátorként inkább. És utóbbi ugyebár továbbra is megmaradt, mégha egy kicsit osztozott is más hullákkal.
  • hitch
    #50
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon durva a hatodik évad.szegény hill pedig az egyik kedvenc szereplőm volt.
  • Quantumleap
    #49
    A port.hu szerint lesz. Meg kulonben is, miert ne "merne" bevallalni?
  • hitch
    #48
    én nézem:D Szombaton lesz a 7-8 rész az 1 évadnak.aztán nem tom bemeri e vállani a 2 évadot a tv6.
  • Quantumleap
    #47
    No, mi ujsag? Innen senki nem nezi a TV6-on?
  • Quantumleap
    #46
    Mi? Én még nem láttam ezidáig ilyet. Mi ez, valami új hülyeség?
  • hitch
    #45
    jaja.már majdnem mindegy adó átveszi ezt a gyorsitás de hogy minek OMG
  • Quantumleap
    #44
    Na, belenéztem, de nem sokat láttam, mert agyba-főbe bealudtam. Csak nekem tűnik úgy, hogy begyorsították a szignál zenét az elején és a végén is, majdnem duplájára?
  • Quantumleap
    #43
    Emlékszem, egyszer én is ugyanezt kérdeztem egy másik fórumon, amikor még nem láttam.
    Ebbe is van szökés ezerrel, avval az egy különbséggel, hogy itt koporsóban csinálják.Illetve (pici)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez egyik rab egyszer kijut, és fél évig kint van, de nem igazán láthatjuk kinti jeleneteit. És visszakerül.

    A lényeg, hogy a PB 1.évad csak kb.20%-ban koncentrált a börtönéletre. Ez viszont egy durva amcsi börtön mindennapjait mutatja be. Emberhullós sorozat, vigyázni kell, kit kedvelsz meg, és vannak benne durva fizikai bántalmazások/gyilkosságok, homoerotikus jelenetek, és legfőképpen kőkemény drámai légkör.

  • Suffering
    #42
    Mivel mássabb ez a sorozat a Prison Breaknél? ebbe is lesz szökés?