203
Nem az érdekel, hogy ki vagy, hanem, hogy hogyan találtál az oldalra :)
  • Dragooon #83
    kerestem valamit.google.sg.
    sziasztok
  • Olcsy
    #82
    Voltam zárás előtt...Sok értelme nincs a témának.
  • RIZLA
    #81
    kocsival jöttem ..........
  • Laky
    #80
    google :>
  • BaliBoy
    #79
    Végig olvastam azt a topikot, meg a linkeket megnézegettem. És én még azt hittem, hogy elég régi motoros vagyok itt. Hát tévedtem. :DD
  • Rockynhooo
    #78
    haverom mindig irgalmatlan szar vicceket mesélt és mindig mondta hogy az sg-ről van.. aztán beregeltem de nem nagyon forumoztam csak olvasgattam a vicc topikot... aztán elkeztem terjeszkedni meg többet írogatni :D
  • zoolee
    #77
    Aznap lett net, és elÍrtam a webcÍmet.
  • Super Saiyan
    #76
    nyomkodtam a gomboka:DD: pl sdcxv.hu mzdfgmz.hu sg.hu ef.hu meg ilyenek :Dunatkoztam xD
  • motyodlee
    #75
    játékosok foruma elég látogatott volt egyidőben...
  • ForzaInter
    #74
    beírtam anno még suliban googleba hogy Inter és kidobta Inter topikot:D azt olvasgattam prá évig, aztán miko lett net beregeltem:D
  • Neoncsoves
    #73
    én ide születtem
    Viccet félretéve énis guglival kerültem ide... vmi szutykot kerestem, kiadta ezt, megtaláltam a megoldást meg minden... megint keresegéltem emgint itt találtam, aztán meg cikkeket olvastam és ugy voltam hogy reggelek
  • tpeterr
    #72
    Ha jól emlékszem (a változatosság kedvéért) google-n találtam rá az oldalra, aztán olvasgattam a tudományos cikkeket, és láttam, hogy milyen jól el vannak egymással a fórumozók, így egyszer én is regeltem és elkezdtem írogatni. Kb. ennyi a történet.
  • Palinko
    #71
    én is google... hogy mit kerestem már nemtudom de hogy google által az biztos
  • John Cena
    #70
    Google-n kerestem valami játékhoz magyarosítást stb. azt mindíg SG-n találtam 1-2 linket azt beregisztráltam:)
  • DJ Skyline
    #69
    volt osztálytársam (seAke) által
  • fanka93
    #68
    regisztráltam
  • Pluskast
    #67
    Én az idegenlégió honlapján leltem rá az oldalra!!!
  • zeli
    #66
    Newhouse unatkozott :D
  • OrioN the S
    #65
    engem az SG talalt meg

    []
  • Benny04
    #64
    köszi :)
  • zmeor
    #63
    + nem értem hogy miért jobb valakinek hogy tudja h egy másik ember hogy került ide
  • zmeor
    #62
    + nem értem hogy miért jobb valakinek hogy egy másik ember hogy került ide
  • Vegas
    #61
    fránya google :(
  • blackgamer
    #60
    itt több infót is találsz
  • Doomista
    #59
    bátyám itt olvasgatta a hireket nagyon nagyon régen,aztán énis,végül a forumon kötöttem ki...
  • zeli
    #58
    Én meg nem is tudom...Google mutatta először nekem is, aztán mikor itthon is lett netem, beregeltem. Hú, de furcsa volt, még az első favtopikra is emlékszem :) aztán sokáig csak kb 6 topik volt favba, most meg van vagy 77 :O
    jah és nekem is kezdőoldalam :)
  • kuci06
    #57
    ... a humoros és aranyos képek topik :D
  • K0CKA
    #56
    googléztam GRiD-re és rátaláltam az SG-re és regisztráltam hogy tudjak írni!
    (eléggé friss tag vok)

    SG a király!Nagyon tetszik ez a fórum!
  • dragon11
    #55
    Szomszéd ajánlotta.;-)
  • mama2
    #54
    google...
  • Szabi1991
    #53
    Toca 3 ban nem találtam egy értelmes magyar szervert se, de láttam googleval, hogy van itt egy Toca 3-as topik, ahol jó kis versenyeket csinálnak :))

    pár hónappal később megalakult az SG-s Hungarian Racing Club :DD
  • Dynamic
    #52
    Na most azért tegyük hozzá, ez nem az idegenlégió.Az a gyanúm, hogy igazán izgalmas és fordulatos történeteket itt senkitől sem fogunk hallani.Lényeg, hogy mindenki keresett végigjátszást, letöltést, vagy warezt és ezt dobta ki a kereső.Kb. ennyi.
  • Fülüke
    #51
    Én a csillagkapu oldalát kerestem aminek az angol címe STARGATE, vagyis rövidítve SG és ezt az oldalt dobta ki először! :) Tiszta véletlen...
  • [HUN]FaTaL
    #50
    Hm él még mind a 3 domain:D
  • [HUN]FaTaL
    #49
    Először állítólag superwarez.hu volt de akkor én még nem voltam itt:D

    Utána párhuzamosan futott 3 domainel (www.sg.hu, www.supergames.hu, www.supergamez.hu). Már az sg-t írom mert az a legrövidebb nem tudom hogy a másik kettő él e még:D
  • Benny04
    #48
    supergamez.hu? :S
    szóval akkor ezért sg :D
    eddig el nem tudtam képzelni, hogy mi a rossebért sg a neve :D
  • raven87
    #47
    Anno valami játékban elakadtam és se végigjátszás se semmit nem találtam így elkezdtem keresgélni a guglival és ezt dobta ki. :) Kb. ennyi.
  • Dynamic
    #46
    F*sse tudja már.Már több, mint 7 éve volt, amikor supergamez néven futott.De asszem warez FTP címek miatt jártam először ide
  • [HUN]FaTaL
    #45
    Én még az előző nickemmel, 2000ben kerültem ide, voltam 12 éves:D Akkor még nem volt regisztráció. Valamit kerestem és a google az SG-t dobta ki (még supergamez.hu-ként). Nem is bánom, best fórum:)
  • Roger6
    #44
    Miért? Hol vagyok egyáltalán? :-)