306
Orosz foci szerelmeseinek
  • Rita79
    #186
    Ha ma nem nyernek ők sem, engem nem érdekel tovább az egész EB az biztos.
  • kulabácsi
    #185
    ja énis remélem, ha a spanyolok úgy játszanak mint az olaszok ellen, akkor nem kérdés h ki a továbbjutó
  • karajjj
    #184
    hát remélem, hogy visszavágnak a 4:1-ért... :D
  • Rita79
    #183
    Szerintetek mi várható a ma esti meccsen?
    Mert a tegnapi török vereség után az oroszokban van minden reményem.
  • desigo
    #182
    kapust meglincselték utána xD
  • pinnacle
    #181
    Arshavin pimaszsága:)
  • LasCar16
    #180
    ja az
  • limperatore
    #179
    ? remélem ez poén volt
  • LasCar16
    #178
    és te ennek örülsz?
  • limperatore
    #177
    Lampard jön az Interbe, kell helyére vki
  • pinnacle
    #176
    Nahtessék:)

    Jan Koller, a német FC Nürnbergtől az orosz Szamara labdarúgócsapatához szerződött. Erről ügynöke, Pavel Haska számolt be a CTK hírügynökségnek.
  • Rita79
    #175
    Én sem szurkoltam eddig az oroszoknak, csak most már kétszer hoztak pénzt a számlámra, ezért baromi szimpatikusak lettek.
    Meg ezek után is nekik drukkolok, ugyanis még van rájuk egy pár fogadásom.
    Hajrá oroszok! Csak így tovább!
  • pinnacle
    #173
    Egyrészt igazad van, de attól függetlenül, hogy ez "3naposcsoda" topik vagy sem, akkor sem kellene fikázni a csapatot és az embereket. Vagy legalább ne itt.

    A sok sérült lelkű ember, kinek a kedvencét kiütötték ne itt élje ki a "mostkemény vagyok leszólom a másikat" perverziójukat.

  • ThisZip
    #172
    Ez a topik, akkor nyílt amikor az oroszok kiütötték a Hollandokat, szal sok ember gondolhatja, hogy "3naposcsoda" topik. Ha az EB után is boldogan fogsz írni az elért eredményekről/játékosokról/edzőről stb. több emberrel, akkor teljes joggal írhatod ezt.
  • karajjj
    #171
  • pinnacle
    #170
    Miért egy focicsapatot csak a múltbéli játéka miatt lehet szeretni?

    Kezd már nevetséges lenni, hogyha egy csapat jóljátszik mostanába, akkor miért ne szerezzen magának szurkolókat, fanokat, szimpatizánsokat?!

    Fogjátok már fel, eddig senki nem mondta azt, hogy én már 1975-ben is a szovjeteknek(oroszoknak) drukkoltam. Csak sokaknak szimpatikus a csapat, ezért nyilt egy ilyen topik a néemt/olasz/angol/spanyol stb. topikok mellé. Mi a francért bassza a szemeteket. Ha nem tetszik, nem kötelező látogatni a topikot.

    Fikzni lehet nyugodtan a "saját kedvenc" csapatotok topikjába.

  • Rundstedt17
    #169
    már várom azokat a hozzászólásokat hogy én egész végig az "oroszoknak szurkoltam" mindig is ők voltak a kedvenceim.mondjuk ezért is valahol nevetséges ez a szurkolás mindig vagy az emberek 90százalékának a kedvenc csapata az aktuális legjobb.
    mondjuk én szurkoltam oroszoknak a svédek ellen.persze mindenki azt mondta a társaságomban hogy az oroszoknak esélyük sincs...na de aztán én nevettem,persze erre a válasz az volt hogy a kis senkik úgyis kikapnak később..és most?hírtelen orosz drukerek lettek egy páran:D
  • karajjj
    #168
    ott lehetne az is írva, hogy nagyanyám térgye kalácsa... XD
    akkorsem csak 1-2 meccsről van itt szó...
  • Nandusz
    #167
    #1
  • karajjj
    #166
    te se néztél UEFA kupát idén...
  • fanka93
    #165
    vagy inkább 3x-or is kijött nekik a lépés?
  • Nandusz
    #164
    Ugye ez csak vicc ez a topik? Vagy itt hirtelen páran belezúgtak az orosz fociba, mert egyszer kijött nekik a lépés?
  • fanka93
    #163
    menjen is oda,majd rájön hogy minek ment oda,amikor csak ligakupa meccseken fog játszani...
  • Oziris666
    #162
    Kell a francnak Deco,annyi középpályás van mint a szar...
  • karajjj
    #161
    azis hülye, aki Arshavint nem játszatná, ha ottlenne a csapatban...
  • limperatore
    #160
    sztem abramovicsnak nem kéne okoskodnia scolarival mert nem fogja játszatni ha ő decot akarja
  • fanka93
    #159
    áhh Berlusconinak még túl fiatal Arshavin:D
  • LasCar16
    #158
    Abramovic bekaphatja...Berlusconitól látnám egyszer h ilyen ajánlatot tenne
  • pinnacle
    #157
    majdmeglátjuk:)
  • Bulykin
    #156
    Shevchenko-t is ő akarta, mégse játszik sose...
  • pinnacle
    #155
    jajde nem jó ez igy:S
    De legalább játszani fog, mert Abrapapa ha megveszi, játszatni fogja:)
  • gabber_saviola
    #154
    köszönöm szépen
  • Bulykin
    #153
    gabber_saviola kérésére ide is bemásolom:)

    Abramovics Scolarinak: Felejtsd el Decót, Arsavint vesszük meg!

    A foci Eb egyik legnagyobb felfedezettje Andrij Arsavin, az orosz válogatott játékmestere. Az irányító jelenleg a Zenit Szentpétervár játékosa, de könnyen előfordulhat, hogy néhány héten belül egy európai sztárcsapat édesgeti magához. Roman Abramovics, a Chelsea pénzeszsákja már meg is tette a maga ajánlatát, de úgy tűnik, a Barca is beszáll a harcba.

    - pepsifoci.hu - Andrij Arsavin a hírek szerint nagyon jól érzi magát Oroszországban, Szentpéterváron kis túlzással ő az isten, ezen kívül évi 4 millió euró körüli összeget keres, így tényleg visszautasíthatatlan ajánlattal kell előállnia annak, aki komolyan gondolja a fazonszabász szerződtetését.

    Elsőként a Milan érdeklődéséről lehetett hallani, de az orosz sportminiszter szerint a játékos inkább Spanyolországba költözne, mégpedig az FC Barcelonához. Vitalij Mutyko szerint viszont minden bizonnyal nem lesz semmi a költözésből, mivel a katalánok nem tudnak versenyezni a sztár hazájában folyósított fizetésével.

    Így jöhet a képbe a kifogyhatatlan pénztárcával rendelkező, ráadásul orosz tulajdonban lévő Chelsea. Az lett volna a meglepő, ha Roman Abramovics nem tette volna meg rögtön a maga ajánlatát, de nem kellett csalatkoznunk. Miután Luiz Felipe Scolari megpendítette, első igazolásaként, 12 millió fontért Decót kívánja Londonba csábítani, az orosz mágnás az asztalra csapott, és kijelentette, a brazil mester gyorsan felejtse el portugállá lett honfitársa szerződtetését, viszont „fájdalomdíjul” megveszi neki Arsavint. Angol lapok tudni vélik, hogy Abramovics egy 20 millió fontos, hivatalos ajánlattal kopogtat be hamarosan a Zenit illetékeseihez.
  • desigo
    #152


    tatter bevállalta xD





  • Rita79
    #151
    Akkor nem, ugyanis a fogadás az első 90 perc végeredményére vonatkozik.
    A döntetlenre is raktam. Tehát, ha döntetlen lesz az eredmény és hosszabbítás következik akkor is nyerek függetlenűl attól, hogy mi lesz a végeredmény és ki fog továbbjutni. /lásd: sportingbet szabályzat/
  • Taranov
    #150
    Én azt gondolom, hogy aki jó focit játszik, aki eredményes a selejtezők során, az had jusson ki.
    A magyarok csak maguknak köszönhetik, hogy sehol sincsenek a fociban, nem kell irigyelni másoktól a helyet.
    Törökország és Oroszország meg még földrajzilag is teljesen jogosan szerepel az EB-n, Izrael és Kazahsztán már tényleg érdekesebb.
    De én rájuk is azt mondom, hogyha le tudják győzni az ellenfeleiket a selejtezők során, akkor legyenek csak ott.
  • ThisZip
    #149
    "Egy esetben vesztek el mindent, ha ezután mind a két csapatot 90 percen belül megverik."-------> akkor nem, ha döntetlen utáni hosszabbításban verik meg?
  • fanka93
    #148
    grat! én eddig ami a legnagyobb kaszálásom volt,amikor a holland-román félidő X lett :)
  • Rita79
    #147
    Eddig a rárakott pénzem négyszeresét nyertem vissza úgy, hogy csak a törökökre, oroszokra, meg a döntetlenekre raktam.
    Most az egészet ráraktam a következő mérkőzéseikre szintén ezzel a szisztémával. Megint mindenhol ők az esélytelenebbek, így az occ is mindig nagyobb rájuk.
    Egy esetben vesztek el mindent, ha ezután mind a két csapatot 90 percen belül megverik.
    De ennek szerintem vagy legalábbis remélem kicsi az esélye.
  • fanka93
    #146
    mennyit nyertél?