306
Orosz foci szerelmeseinek
  • Rita79
    #145
    Az oroszok nagyon jó focit játszanak.
    Legyőzték a mindenki által esélyesebbnek tartott hollandokat is.
    Engem mindenki lebeszélt arról, hogy rájuk fogadjak, mert ugye Hollandia annyira jól játszott eddig, de nem mindegy, hogy milyen csapat ellen.
    Mert az oroszok akárki akármit is mond nagyon hajtanak a győzelemre. Nem eresztenek le és futkorásznak a pályán, hogy majd csak lesz valami, hanem hajtanak.
    Ezért is raktam rájuk, így nyertem is, mert az ellenfeleik az eddig elért győzelmi sorozataik miatt teljesen elszálltak.
  • pinnacle
    #138
    Háát akkor miért nem megy a rinya a francia topikba?

    Sőt!

    Portugália

    Nuno Espírito Santo – a harmadik számú kapus Sao Tome szigetén született, Afrika nyugati partjainál.

    Bosingwa – a jobbhátvéd a Kongói DK szülötte, gyerekként került Portugáliába.

    Képler Laverán Lima Ferreira , Pepe – 18 évesen még nem tudott volna portugálul, ha Brazíliában nem úgy beszélnének.

    Armando Gonçalves Teixeira, Petit – Franciaországban született (innen a becenév), bár szülei mindketten portugálok.

    Deco – 19 évesen ért partot Európában, talán ő az egyetlen, akit kicsit sajnálnak a brazilok, hogy nem maradt otthon. És néhány portugál is.

    Nani – a Zöld-foki-szigetek 1975-ig Portugália fennhatósága alatt álltak, mostanra viszont Nani is helyet követel magának összeállításunkban.


    Szal pszt:)
  • ForzaInter
    #137
    23-0-ák meg hasonlók:D
  • ThisZip
    #136
    Az rendben van, hogy nem olyan születésű, mint amilyen zászló alatt játszik. Össze-vissza adják veszik az embereket.
  • pinnacle
    #135
    Azért keres az Ázsiai selejtezőkben, mert az Óceáni csoport másról se szólt, csak arról, hogy Ausztrália mennyi 0-ra veri a kis szigeteket.

    Ezért a kihívás miatt átment másik csoportba.

  • fanka93
    #134
    a "francia" kezdőből 7-8 játékos olyan fekete mint a korom...
  • pinnacle
    #133
    Igen az a maradék 30-40%-ból jöttek a focisták 98%-a.
    2 vagy 3 olyan játékos van aki nem Oroszország Európai részén született. Erről ennyit.

    Franciao. több nem Európai állampolgárral játszik...
  • ThisZip
    #132
    Na az is szép. :D Meg hogy Izrael EB-n.......
  • fanka93
    #131
    Ausztrália mit keres az ÁZSIAi vb selejtező csoportban?
  • pinnacle
    #130
    Nem tudom mit rinyáltok:)
    Oroszországnak van olyan része ami beljebb van Európában, mint Finnország.

    Nem mindegy ki nyeri az EB-t? Szép focit játszanak, eredményesen. Akkormeg?
    inkább nyertek volna az olaszok antifocival? vagy mi?
  • ThisZip
    #129
    Bizonyos részei Európában van, de 60-70%-a Urál keleti részén. Törökországnak meg hangyányi része...... Tényleg, mióta vannak EB-n?
    Inkább Magyarország, mint az előző kettő. :P
  • kulabácsi
    #128
    hát látva azt a meccset énis sírtam, ekkora szar meccset még nem láttam az eb-n, gyakorlatilag elég lett volna ha megbeszélik az elején h rúgjanak 11eseket mert kb semmi nem történt a meccsen...
  • kulabácsi
    #127
    ha a spanyolok ekkora gyér játékot játszanak, akkor az oroszok megeszik őket reggelire az biztos
  • Muki100
    #126
    Mert Moszkva az Urálon innen van.
    Ha már földrajzilag nézzük akkr Izraelt nem értem hogy miért játszik EB selejtezőket, mert az aztán tényleg nem ide tartozik csak gondolom kiutálnák ha a Közel-keletiekkel kéne játszaniuk.

    A törököknek is vannak / voltak azért a Boszporusz európai felén részei, meg ugye Isztambul. Amúgy meg hogy még szebb legyen a történet Kazahsztán is játszik EB selejtezőt :)
  • grizzly21
    #125
    mint Torokorszag, semmit.
  • Taranov
    #124
    Aki szerint Oroszország nem az EB-re való, az tekintsen meg egy térképet.
    Oroszország bizonyos részei Európában vannak.

    (Akik ennek ellenére nem szívesen látják őket az EB-n, azok irigylik tőlük a helyet? Gondolják, hogyha Oroszország meg Törökország nem lenne ott, akkor Magyarországnak lenne helye? Nem értem ezt a gondolatmenetet.)
  • sz4bolcs
    #123
    Amég ilyen jól játszanak, addig felőlem amradhatnak. :D
  • ThisZip
    #122
    Az is igaz, h 50 éve mit kerestek itt. XD
    Amugy meg földrajzilag marhára nem idetartoznak. Sztem csak azért vannak meghívva, mert nagy ország, van hatalma és befolyása....(főleg olajban) Ha nem hívták volna meg őket, akkor meg sértődés lenne, és püfölnék az asztalt, hogy ugyanúgy joguk van részt venni. Ráadásul hatalmas presztízs, hogy a büszke, orosz ifjak milyen jól játszanak. eh......
  • sz4bolcs
    #121
    50 éve mit kerestek itt? :D
  • lippet
    #120
    Visszavágó az elődöntőben a spanyolok ellen=)
  • sz4bolcs
    #119
    Lehúzzák a szinvonalat, mi? :D
  • ThisZip
    #118
    Oroszország mit keres EURÓPA Bajnokságon?????
  • fanka93
    #117
    azóta is sírunk :D
  • zaki
    #116
    +fav :)
  • kulabácsi
    #115
    legalább együtt sírhatnak a végén :D
  • kraawz
    #114
    mennyit raktál rá ? :O
  • ForzaInter
    #113
    mert utálják olaszokat, csak azért.
  • John Cena
    #112
    jelentkeznek:D szeritem VDS szólítják majd felXD
  • kulabácsi
    #111
    miért veszi ennyire mindenki biztosra a mai spanyol győzelmet?
  • fanka93
    #110
    na este kivi leszek a spanyolokra,szentem nagyon nehéz dolguk lesz az oroszok ellen majd az elődöntőbe,nagy meccs lesz az biztos
  • sz4bolcs
    #109
    A hasából meg éppen tör elő az alien.
  • sz4bolcs
    #108
    juj :D
  • desigo
    #107
    auch

  • gabber_saviola
    #106
    eb után szerintem kurtanagycsapatban fog játszani
  • Monoton
    #105
    AZ nemkicsit készvan :D
  • desigo
    #104
    ez a gyerek kész xD

  • sz4bolcs
    #103
    LEgalább tele lesz a Spanyol foci szerelmesei topic! :D
  • banok
    #102
    ahogy figyelem az orosz futball fejlődését lesz ide mit írni...
  • John Cena
    #101
    én nem reménykedek ebben:P
    #89 nem lehetne banner?:P
  • Japep
    #100
    #100 :D

    Remélem eljutnak a döntőig...én nagyon szurkolok nekik! :)