216
James Bond 007: Quantum of Solace
  • chicco
    #176
    sZIASZTOK
    A toronyban verekedős jelenetet ,hogy kell megcsinálni.Amikor le van lassítva minden és 1 célkereszt mozgatható.van mikor zöld lesz és előnyt szerzek de mikor leesünk az álványra a csővel mindig elkalapál.
  • strebacom
    #175
    nekem is ez a véleményem!!
  • davidka003
    #174
    Végigvittem én is. 7/10. Szerintem nem volt unalmas. Grafika közepes.
  • strebacom
    #173
    Na bammeg dobj egy mailcimet....
  • wedge31
    #172
    Azért mert csórikám nem csinált profilt , anélkül meg nem ment.
  • zsotesz
    #171
    Végignyomtam, egynek jó volt de semmi több. Nem értem néhány emberkénél mi ez a nem menti el játékot hiba. Nálam nem volt ilyen gond.
  • Carlos HUN
    #170
    ezta kurva geci játékot hogy nem mentet el semmit valaki adjon egy mnetést nekem légyszives mert nem kezdem elöről megint
  • tep
    #169
    nem rossz, de az előző film sokkal jobb volt(sztem), az új Bond-zene meg iszonyú gáz
  • strebacom
    #168
    A film nagyon jó nézzétek meg!!!
  • strebacom
    #167
    Fel kell törni..tarts lenyomva az F gombot a többire rájösz!!
  • The Best
    #166
    A csonakházhoz hogy lehet bejutni a kodod nem tudom beutni
  • Gerisone
    #165
    senkinek sem akad be a játék? lefagy meg minden
  • tep
    #164
    ez is tetszett a játékban
  • tep
    #163
    azért végigjátszottam és nem bántam meg, mert a vonatos rész meg a mérgezéses rész pl. tetszett....de a #152-es hsz-omat tartom
  • tep
    #162
  • Snexi
    #161
    paint powa
  • saxicola
    #160
    Gondoltam csinálok egy fejlécet a topic-nak. Ha tetszik akkor rakja be egy illetékes.
  • saxicola
    #159
    Topik fejléc
  • Gerisone
    #158
    Csak nálam akad be minden ok nélkül a játék? Simán megy aztán meghal.
  • koschwarz
    #157
    bolt polcáról b+
  • tep
    #156
    azt még nem próbáltam, de már más is említette....
    ...pedig a cod4 szuper volt, imádtam
  • balee4
    #155
    ahogy a Treyarch másik munkája a cod 5 is az
  • gruber trans
    #154
    üdv mindenkinek
    ezt a 007es játékot honnan lehet leszedni?
    ha vki tudna egy linket megköszönném!!
    elöre is kösszz
  • Shep
    #153
    Hát másabb mint azok, de nem mondanám, hogy rossz, legalábbis nekem tetszett. A hossza is pont jó, voltak jó és izgalmas lövöldözések szép helyeken, pusztakezes likvidálás (mondjuk a Dead to Rights szintet nem üti meg). Bár a történetet elég érdekesen vezették, nyilván arra alapoztak ,hogy megnézed/megnézted a filmeket. Kétségtelen, hogy nem egy GoW, de azért jól el lehet vele szórakozni.
  • tep
    #152
    3-4 részen vagyok túl, nagy csalódás ez a játék a Nolf1-2 és 007Nightfire játékok után....
  • grebber
    #151
    4 max 5 órás az egész!
  • Vlaghimiir
    #150
    Császtok valaki tudna nekem küldeni 1 gyors torrentet amivel vagy 10-14 óra alatt lent lenne a game? köszi császtok
  • Shep
    #149
    Na ez jó hír. Kösz.
  • Snexi
    #148
    az még nagyon az eleje,még van csomó pálya onnan
  • wedge31
    #147
    Legalább három pályán kifejezeten mondják hogy lopakodni célszerü.
  • Shep
    #146
    Jól sejtem, hogy ez a játék marha rövid? A Boliviás barlangos lövölde után azért ugye van még vagy 5-6 pálya?
  • Shep
    #145
    Milyen lopakodás, ebbe az új Bond stílusba az már nem fér bele. Ez az én vagyok a Jani, csúnyán nézek és mindenkit ledarálok Bond. Nem pedig a régi sármos, nőcsábász, poénos kissé szélhámos angol úr, aki először az eszével operál aztán ha az nem jött be marad az erőszak. Persze lehet csak én látom így :)
    A játék nekem amúgy tetszik (elején tartok még)
  • Snexi
    #144
    ott elöször én sem tudtam mit kell,igaz kb éjfél volt :D
  • JackSparrow88
    #143
    a W,A,S,D gombokat kell nyomkodni, vagyis épp azt, amelyiknél majd zölden fog jelezni.(gyors reflex kell hozzá xd)Tehát mondjuk ha a jobb nyílnál fog bevillani zöldre akkor az A gombot nyomod meg gyorsan, stb. 5-ször kell jól csinálnod és akkor kinyílik az ajtó. Max. 3-szor ronthatsz,ennyi.
  • Maxtreme
    #142
    Hihetetlenül bonyolult dolog xD
  • gabika110
    #141
    sziasztok! tudja valaki hogy az első pályán hogy kell kinyitni a kodos kaput? elöre is köszi.
  • TaRka0107
    #140
    Szevasztok!! Megmondanátok h hol lehet felbontást állítani? Mert nekem el van csúszva a kép és jobb oldalt egy nagy feketeség van... Lehet vele játszani de szem tudjátok h milyen:D
  • Snexi
    #139
    moobs-on nincs most meghívó (user limit miatt) pedig én 10-et tudnék küldeni xD
  • strebacom
    #138
    Na azt én is megköszönném......a 404 hibát vedd úgy hogy nincs free reg....
  • Vlaghimiir
    #137
    Hellósztok
    naon megkösszönném ha a moobs-ra vagy a majomparádéra valaki küldene nekem meghívót már régóta ácsingózok utánna de a moobs-on elvileg szabad reg van de amikor elfogadom a szerződést 404-es hibát ir ki a köv oldalon..... hát na a faxomat ..... piratebayen meg ami van fent alig seedelik a cuccokat és kurva lassan jön.....pls....