3314
2ivmws8.jpg
  • kriszwells
    #686
    Értem! Mondjuk díjazom az ilyet, ha ilyen dolgokat csempésznek a filmbe, bár tényleg nem sok jelentősége van és nem észrevehető, de ha veszik ilyenekre is a fáradságot a pozitív nálam!
  • ProGabe #685
    képi, de annyira semmittelenek, hogy úgysem lehet őket észrevenni, lásd:
  • Evin
    #684
    Én angolul nézem, csak az első és a mostani részbe néztem bele, de szerintem is változott az öreg hangja. Amaz sem volt túl jó választás, de ez végképp rossz.
  • kriszwells
    #683
    Tök jó! :) Úgy érted, szöveges utalás? Vagy képi?
  • ProGabe #682
    itt a legtöbben letöltöttük, szóval nem szinkronosan nézzük

    az ábrák mind egy betűt jelölnek, kijön egy szó, ami általában az adott rész fővonalára jellemző. bővebben

    ezen felül minden részben van valami kis kicsi, szinte észrevehetetlen utalás a köv. részre. észrevehetetlen, mert úgysem tudod mit kell nézni, hiszen egy héttel később látod, amire utalnak :D
  • kriszwells
    #681
    Hi!
    Valaki nézi most a sorozatot, az öregnek más lett a szinkronja vagy csak én hallom rosszul?

    Jah és valaki tudja hogy azoknak a jeleknek van, vagy lesz valami jelentősége(lehet már volt róla szó, bocs) szóval a virág egyik szirma szitakötőszárny, embrió az alma magjában stb...
  • Micsu
    #680
    eddig nem tűnt fel hogy full lehetetlen dolgok vannak benne de pont ezért egyedi és jó
  • Vardar
    #679
    Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de a mostani, pénteki rész kicsit felhúzott. Nátha vírus mozog meg hőt ad ki?? Meg Olivia első dolga, hogy a kábításból felébredve kiiktat 2 józan embert? Azért ezt ne akarjk már nekem bemesélni.
    Observer hol volt az utolsó 2 részben?
  • LasDen #678
    nah.....4-5 nap alatt végeztem ezzel is....7. résznél abbamarattam azt most gyorsan bepótoltam.....nem volt rossz :D jöhet a 2. évad :D
  • Monoton
    #677
    Jól néz ki :)
  • ProGabe #676
    Warner Home Video has announced DVD ($59.98) and Blu-ray ($79.98) releases of Fringe: The Complete First Season for the 8th September. Extras will include 3 full-length commentaries from the writers and producers, featurettes ("Evolution: The Genesis of Fringe", "Behind the Real Science of Fringe", "A Massive Undertaking: The Making of Fringe", "The Casting of Fringe", "Visual Effects"), unaired scenes, a gag reel, a Gene the Cow montage, and a Roberto Orci Production Diary. The Blu-ray release will also include an additional Pattern Analysis feature. We've attached the official package artwork for each release below:


  • mollee
    #675
    Szerintem már rég eldöntötték csak a magyar sajtó írkál össze-vissza :)
  • precision
    #674
    hát lol ami már megy :)
    el kéne dönteni h megy e vagy marad :)
  • Herold
    #673
    Mégis megy?
  • precision
    #672
    http://www.origo.hu/teve/20090526-elbucsuzott-de-ki-sem-rugtak-acevedo-rejtely.html
  • akyyy
    #671
    3ds max esetleg Blender a szöveg létrehozására
    bonjou hogy elhelyezd a levegőbe és úgy forogjon mint ahogy a kamera
    after effets az elhelyezésére a videón

    + ha igazán látványosat akarsz, számítógép által vezérelt mozgó állványra/darura.
  • Balin
    #670
    hello!
    érdeklődni h mien progival lehet oylan betüket betenni 1 videóba mint ami a sorozatba van a helységkiírásoknál?
  • Szolnokboy1
    #669
    tényleg, köszi. Starstruck a szám címe.
  • Micsu
    #668
    az tán lady gaga ha jól emlékszem de nem biztos
  • Szolnokboy1
    #667
    engem annak a számnak a címe és/vagy előadója érdekelne, ami a Nightmare című epizódban a diszkóban hallható Olivia álmában. pls help!
  • Monoton
    #666
    Először nekem is ez ugrott be :P De lehet a párhuzamos világokra gondolt :)
  • akyyy
    #665
    1 rész erejéig még szerepel, ahol megölik, felboncolják, beborítja a kamerát majd a felrobbanó teste...:)
  • Monoton
    #664


    Fringe: Jeff Pinkner elmondta, hogy Kirk Acevedo-t nem rúgták, s a 2. évadban többet is fogunk látni Francis ügynökből. Szó szerint.
    /sorozatjunkie/

  • ProGabe #663
    szeptember 17-én kezdődik az S2
  • ForzaInter
    #662
    Nekem az első részek anno annyira nem jöttek be, de aztán faszául beindult, azóta a kedvenc sorim lett.
  • Monoton
    #661
    Nem tudom, rám az első rész is mély benyomást tett, ahogy az összes többi rész.
  • Herold
    #660
    Ha érdekelnek a párhuzamos dimenziók meg az összeesküvés-elméletek, akkor lehetséges.
  • Victor1103
    #659
    Hali! Én ezt a sorozatot annak idején a 6. résznél lelőttem mert nem igazán tett rám mély benyomást. Viszont sokan mondják hogy lassan beindul. Most adnék neki még egy esélyt de kérdem én tényleg megéri?Előre köszi!
  • ForzaInter
    #658
    Amugy az uj szereplő gondolom kevésbe ismert színész lesz, és jóval kevesebbet fog keresni mint Kirk Acevedo, mert ő azért elég ismert színész, de akkor sem őt kellet volna elküldeni. :(
  • ForzaInter
    #657
    Az aranyos csajszi. :)
  • Monoton
    #656
    Vele szerintem nincs semmi baj, ő állítólag több szerphez fog jutni a 2. évadban.

    Szerintem nem kellett volna változtatni, ennyi.
  • akyyy
    #655
    inkább azt a néger nőtt küldték volan el, aszteroidát
  • ForzaInter
    #654
    Gondolom majd vmi olyasmi lesz hogy elköltözött, vagy áthelyezték másik városba és ennyivel letudják... Néküle nekem egy kicsit szürkébb lesz a sorozat, na mindegy majd csak hozzászokok hogy nincs..
  • ProGabe #653
    ezt akár én is írhattam volna :)

    a jó öreg Joe Toye nélkül ez így szar(abb) lesz. ráadásul így kihagytak egy ziccert: a sorozatban kellett volna megölni. volt az a rész, amikor megfertőzte az a nagy dög. valami hasonló, szenvedős, pár órán át tartó halált írhattak volna. persze még megcsinálhatják, csak mindenki tudni fogja, hogy úgyis meghal :\
  • ForzaInter
    #652
    Ó bazz, egyik kedvenc színészem, még örültem is anno hogy szerepel fringeben, bírtam nagyon.. Mondjuk én sem értem minek vesznek fel mást, ha költségcsökkentés miatt basszák ki?
  • Monoton
    #651
    Először csak egy kétes hír jött, miszerint Kirk Acevedo (Charlie) a Facebook-ján bejelentette, hogy kirúgták a Fringe-ből, majd pár belső forrás is megerősítette újságíróknak, hogy állítólag költségcsökkentés miatt megváltak a színésztől. Hivatalos reakció nincs, de az biztos, hogy a Fringe S2-re már keresnek is egy új visszatérő, potenciális állandó szereplőt. Egy FBI-ügynöknőt.
    /sorozatjunkie/

    Pedig Charlie jó arc, kár érte. Ha meg költségcsökkentés miatt rúgják ki akkor minek vesznek fel helyette másikat?

    Az új szereplő leírása
  • Monoton
    #650
    Új időpont, WTF?

    Hát erre nagyon kíváncsi leszek.
  • ForzaInter
    #649
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közben ujranéztem a jelentetet, és azt mondja akkoriban vmit vagy vkit visszakar hozni mert elvesztette, de azt nem mondta hogy vissza is hozta, de tényleg valószínű hogy Peterre gondolt, és akkor őt hozta vissza, én azt hittem még van vmi más is amit viszakar hozni. A megfigyelőről meg gondolom pár dolgot majd megtudunk a 2. évadban, mert eddig csak találgathatunk, hogy ki ő, honnét jött, mondjuk a szándékai jók az tuti, de az tényleg lehet hogy a jövőből jött, ha igen akkor erről is szólhat a 2. évad, mert ha áttudnák menni egy alternatív világba akkor lehet a jövőbe is áttudnak. Amire még kiváncsi vagyok hogy a sok félresikerült kisérletek amik után nyomozotak, azok közül mindet Jones csinálta? Mert ugye őt kirugták a massive dynamictól, és gyakorlatilag alapított egy uj zft, aminek az alapját Walter és Bell írta, de vajon Bell is kisértlezett emberekn továbbra is?
  • Monoton
    #648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja Liv átment. Walter mit hagyott el? Arra célzol amikor azt mondta Peternek hogy elvesztett valamit? Mert ott szerintem a fiára gondolt aki meghalt abban a betegségben, majd Walter átment egy másik világba és elhozott egy másik Petert. Gondolom ez akkor volt amikor a Figyelő kimentette őket a tóból. Én úgy gondolom a megfigyelő semleges, mert mondta is Walternek nem avatkozhat bele. Lehet hogy ő a jövőből jött hisz láttuk a kis srácot a jelenben aki lehet a Megfigyelő is. Peter anyja még nagy kérdés, ugye a képen a port nem törölte le ott. Remélem 2. évadban kicsit többet megtudunk Walter múltjáról, nemhiszem hogy véletlenül nem emlékszik.
  • ForzaInter
    #647
    nem az az álleejtős évadzáró, de még is nagyon jó volt szvsz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    liv meg akkor átment a másik dimezióba igaz? kit vagy mit hagyhatot ott walter? petert nem mert őt visszahozta, akkor talán az anyját? a megfigyelő meg gondolom járkálhat a két dimenzió között és azért küldték walterhez, hogy akadályozza meg jonest hogy átmenjen

    most várhatunk szeptemberig, nem bírom ki addig:S