3314
2ivmws8.jpg
  • Monoton
    #646
    Elég jó volt az évadzáró, kaptunk pár választ de nagyobb kérdések nyitottak maradtak

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen ezek szerint Peter meghalt gyerekkorában, és Walter áthozta. Kiváncsi leszek mi is volt akkor az műtét gyerekkorában. Talán Walter elnyomta az eredeti emlékeit?


  • Herold
    #645
    Az a párhuzamos világbeli WTC, ahol nem történt meg a 9/11.
  • Herold
    #644
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor ha jól értem, Peter ebben a világban meghalt, és Walter áthozott egy másik Petert a párhuzamos világból?
  • Herold
    #643
    Van felirat.
  • Monoton
    #642
    Fringe site régóta nincs már. FH-val meg nem tudom mi lett.
  • akyyy
    #641
    most néztem, fringe site se működik. hát ezért szenvedtem vele ennyit anno?
  • Shep
    #640
    A magyar fringe oldal csak nekem nem jön be?
  • Monoton
    #639
    Ja Fring-ből is de arra nem vagyok kiváncsi :)
  • akyyy
    #638
    de lostból más is csinál feliratot nem csak ők:D
  • Monoton
    #637
    Ja csak Lost évadzáró is héten volt, ráadásul dupla rész ha jól tudom, azt is ők csinálják. Egyébként most nézik össze hamarosan felteszik.
  • akyyy
    #636
    ohh, még mindig nincs felirat.:D
    én helyükbe az utolsó részeket próbálnám mihamarabb:D első részekkel mindig megvannak.
  • SötétBarom
    #635
    A nyíltfelirat.szervezet-en szokott lenni a leghamarabb mindenhez, ellenben ott a leggányabb a minőség is..
  • ForzaInter
    #634
    én nem nagyon szoktam találni, csak a rövidstukkeren:\
  • akyyy
    #633
    Tud valaki valami gány magyar feliratról?:D nekem jó az is, szombat este nem érek rá, mire kész lesz a rendes felirat, filmfóniára megyek ám:D
  • Bmx01
    #632
    akko ennyi volt vége az 1. évadnak :(
  • ProGabe #631
  • ProGabe #630
    igen, az volt. kíváncsi vagyok mikor, kinél üti ki a biztosítékot ámérikában
  • tomkeller
    #629
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egész évad folyamán én azt hittem, hogy az fog kiderülni, hogy Peter Walter klónja, de hát akkor csak egy másik dimenzióból való. Amúgy a végén az mi akart lenni, ahogy a William Bell-es jelenetből távolított a kamera, a World Trade Center? Vagy nem volt igazából jelentősége az épületnek?
  • kirol
    #628
    Vége az évadnak? 20 rész? Legalább szép kerek szám. :D
  • ProGabe #627
    én nem olvastam spoilereket, de nekem sem ütött nagyot. vártam, hogy mikor lesz vége a lassú felvezetésnek, vártam, csak vártam...hopp vége lett :D

    amit írtál, arra az utalás már-már túl egyértelmű, nem tudom, az minek kellett. persze lehet azért mutatták meg, mert így vittek be minket az erdőbe és majd valamikor kiderül, hogy amit most gondolunk, az nem is úgy van

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és nem Peter az, akit, vagy amit Walter "elvesztett"
    Peter anyja még érdekes lehet. most megmutathatták volna a képen, amit Peter felvett a házban, de azt a felét nem törölte le
    William Bell remélem jó pár részben szerepel majd. biztos olyan lesz, aki minden kérdése készségesen válaszol, mégsem érnek semmit a válaszai
    amikor Walter magát látta az elmegyógyban, az akár egy igazi ember is lehetett, tehát önmaga a másik dimenzióból. bár ezt kétlem
    LSD-vel a másik világot látni, LOL :)
  • tomkeller
    #626
    Hát vége van akkor az első évadnak, annyira nem volt állleejtős a finálé, bár lehet csak azért, mert sok spoilert olvastam külföldi oldalakon, de természetesen jó rész volt, csak nem értek igazán meglepetések.

    Bár egy főszereplő múltjáról érdekes dolgok derültek ki vagy jobban szólva utaltak rá...
  • Augustus Gigo
    #625
    Új rejtélyek a FOX hivatalos oldalon, a víruskampány megfejtése és egyéb nyalánkságok: Fringe Víruskampány az évadfináléhoz
  • tomkeller
    #624
    Harris az nem a belső elhárításnál volt? Szóval igazából nem főnök, hanem ellenőri szerepet töltött be. Ennek ellenére nála igaz volt, hogy aki a tűzzel játszik, az megégeti magát
  • ldavid
    #623
    off

    elég ennyi is: http://www.youtube.com/v/AXryOMzl49U" width="853" height="505
  • precision
    #622
    jaja, ez nekem is feltűnt
    ugye ilyet kellett Oliviának megoldania mikor hatástalanított egy bombát
  • Monoton
    #621
    Egyébként ezt se véletlenül mutatták a raktárban, ahol Harris a lányt aktiválta.

    [center]
  • Monoton
    #620
    Utalások mindig is voltak (pl. sokszor hátráltatta a nyomozást) csak senki sem hitte beépített.
  • precision
    #619
    ezért ütött ekkorát, mert eddig nem volt szó róla
    eddig is tudtuk hogy egy g*ci, de hogy ennyire... :D
  • ForzaInter
    #618
    De, csak nem akartam elhinni, mert eddig szó sem volt róla hogy beépített lenne, és nem volt rá semmi utalás, ezért elég meglepő volt számomra, hogy hirtelen belekerült ebbe az egészbe.
  • ProGabe #617
    OFF

    sg bug :)

    ugyebár van az embed code:

    <object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AXryOMzl49U&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AXryOMzl49U&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>

    ebből a beszúrandó ennyi lenne:

    http://www.youtube.com/v/AXryOMzl49U&hl=en&fs=1

    és most jön a lényeg, ezt szúrod be:

    http://www.youtube.com/v/AXryOMzl49U&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"

    a width és height értékeket ugyebár ott tudod választani. HD esetén én át szoktam írni úgy, hogy a legnagyobb -100 a szélesség és akkor nem lóg ki (a magasságot ki kell számolni, jelen esetben ugyebár így: 505/853*753)

    arra kell figyelni, hogy a "-jel ne legyen ott az elején, mert akkor szövegként értelmezi
  • akyyy
    #616
    Lostot AXN-en nézem, 4 évad alatt hozzászoktam magyar hangokhoz, 5. évadot beprobáltma felirattal, vagy anélkül, de nem jött be.
    De olyan nagy youtube videót hogy tudtál beszúrni, hisz nem vagy modi:D
  • ProGabe #615
    te tényleg nem értetted meg, hogy Harris tulajdonképpen egy beépített ember volt? igen, a főnökük volt, pont emiatt durva a dolog

    "mekkora star trek utalás volt már gecc"

    árukapcsolás :) promó. a lost múlt heti részének a főcímét is Trekesítették. ugyebár Fox a gyártó. de pl. a How I Met Your Motherben Wolverine-t promóztak, annak is a - közvetett - gyártója a Fox
  • akyyy
    #614
    mekkora star trek utalás volt már gecc :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD még a végén kiderül, és átkeresztelik a sorozatot mint a legutobbi sorozatnál is, aminél az első két évadba nem volt ott az előtag:

    Star Trek: Fringe
  • Monoton
    #613
    Fringehungary-val mi lett? :S
  • Monoton
    #612
    Én meg már múltkor is mondtam, hogy a videón amin Liv gyerekkorában van, egy szénné égett szobában van és a két doki nyugtatgatja. Ezért írtam, hogy talán.
  • v150r
    #611
    az nem az volt, amire te gondoltál. minden preview-ban van többször is ilyen effekt, ezt kicsit benézted
  • MerlinW
    #610
    Mindenkinek más képessége volt eddig..
  • ForzaInter
    #609
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi van?:D erre én nem emlékszek hogy választ kaptunk volna, elég zavaros volt számomra ez a rész. :D
  • ForzaInter
    #608
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    őőő jó rész volt:D de ebből a harris dologból semmit nem értettem, ő most nem oliviáék főnökre/felettese volt az fbinál????? mit csinált ő ott ahol a csajon kísérltezgettek? mi köze volt neki az egészhez? és meghalt, aztán meg se magyarázzák semmivel, elvégre csak a főnökük halt meg:D és nem volt róla semmi, végén Sharpot ki/kik lőtte le vajon? waltert kiváncsi vagyok hova hívt a megfigyelő, azon a részen meglepődtem
  • Monoton
    #607
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És akkor választ kaptunk arra is hogy talán Liv is tud gyújtogatni :)