3314
2ivmws8.jpg
  • Monoton
    #726
    Esetleg ez, itt is van néhány rész ismertető.

    ep01-11 leírás magyarul
  • Monoton
    #725
    Csak angol nyelvűt tudok.

    tv.com
  • Kandurex
    #724
    Nem, nem, maguk a történeketek röviden összefoglalva, ...sajnos egyelőre nem tudom, hogy mit láttam eddig és próbálom összevadászni!
  • ForzaInter
    #723
    a részek címe? imdbn megnézheted
  • Kandurex
    #722
    Nem tudtok véletlenül valami oldalt, ahol röviden le vannak írva az eddig megjelent részek? A Bannerban lévő Hungary és Site kritikán aluli...
  • Monoton
    #721
    Nem lehet csak a főszálon futnia egy sorozatnak. Egyébként az első évadban sem volt sok filler rész. Legtöbb eset kapcsolódott a főszálhoz.
  • akyyy
    #720
    én remélem szakitanak ezzel az 1 rész egy esettel, nem szeretem az ilyeneket. legyne az egész évad sőt, a legeslegjobb ha az egész sorozat alatt 1 eset van:D
  • rooney8
    #719
    Végül is igazad van. Nem lehet rögtön az 1. évadban mindenre választ adni :D
  • Monoton
    #718
    Ez várható volt :D Sok évadra tervezik a sorozatot.
  • macselek #717
    Nekem azon tátva maradt a szám. :D Nagyon bátor (és szerintem jó) húzás volt részükről.
  • rooney8
    #716
    Az úgy oké, csak hát azt hittem több kérdésre kapunk választ
  • Monoton
    #715
    Nagyobbra? :D Hát az utolsó képsorok eléggé WTF :D
  • rooney8
    #714
    Na ki nézte az évadzárót? :) Én kicsit nagyobb csattanóra vártam, de azért nem volt rossz...
  • akyyy
    #713
    Második évad előzetes:

  • macselek #712
    Tévében láttam pár nappal ezelőtt egy részt, és megtetszett szóval behoztam a lemaradást.:) Rohadt jó sorozat, nálam egy szinten van a losttal. Walter a legjobb.
  • ProGabe #711
    Comic-Con: Fringe Q&A
  • akyyy
    #710
    most jön majd. akkor azt megnézem én is magyarul:D kis vérfrissítés.
  • akyyy
    #709
    vagy feltörték vagy tele lett spemmel
  • rooney8
    #708
    Ja még annyi, hogy nálatok is vinnyog a firefox meg a vírusírtó, hogy a Fringe Hungary támadó webhely? :)
  • rooney8
    #707
    Nekem egyik ismerősöm megkért, hogy töltsem le neki szinkronosan (akkor kb. a 15. résznél tartott) és mondom belenézek én is ha már letöltöttem. Bejövős volt, aztán mondom akkor már végig nézem szinkronosan... Úgyhogy egyelőre én az évadzárót várom :D
  • ForzaInter
    #706
    Jöhetne már. :)
  • Monoton
    #705
    Itt szinte mindenki már a 2. évadot várja.
  • rooney8
    #704
    Hmmm... Jó sokan írtak :D Tegnapi rész is volt
  • rooney8
    #703
    Jó rész volt. Amúgy olvastam a régi hsz-ek között, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindenki sejtette, hogy William Bell a ZFT fejese. Akkor csak én lepődtem meg ezen? :D Mármint nekem is fura volt, hogy szinte az összes esetnek köze volt a Massive Dynamic-hez, de hogy "ők" azok... :)
  • kriszwells
    #702
    Nah, megint csak 16os, múltkor 18as volt, mi van itt? Megijedtek a fél napos elsötétítéstől a múltkor? :)
  • rooney8
    #701
    Kezdődik rtl-en :D
  • ldavid
    #700
    attól még simán.. de remélem nem csinálják, mert én ott nézem :D
  • Monoton
    #699
    Igen 20 része van.
    Legalább így nem vágják meg a részeket. Vagy igen? :)
  • kriszwells
    #698
    RTLK nagyon megijedhetett a múltkori büntetéstől, már 18assal adja a Rejtélyt :)
    Igaz 20 része van az első évadnak?
  • Herold
    #697
    Az új csaj
  • kirol
    #696
    Hány testvére van neki?
  • Monoton
    #695
    Liv húga
  • ForzaInter
    #694
    Ha már kiírták az egyik kedvenc szereplőmet akkor alap hogy egy jó csaj legyen helyette:D Végre lesz egy jó nő is a soriban.
  • Monoton
    #693
    Az új szereplő. Elég dögös
  • ProGabe #692
    Thursday, Sept. 17
    9:00-10:00 PM ET/PT FRINGE (Season Premiere)
  • Herold
    #691
    És Robert Patrick hangját hallottad már? Az semmi ehhez képest.
  • stupido
    #690
    Kár:( Bírtam a karakterét. Viszont mindig úgy beszélt, mint akik épp a nagy dolgát végzi :D
  • ForzaInter
    #689
    pff, kapják be..
  • passatgt
    #688
    rohadt kreatív:/
  • Monoton
    #687
    A “kreatív okok miatt” távozó Kirk Acevedo helyére egy 25-30-as Sonja nevű FBI-ügynököt keres a Fringe.
    /sorozatjunkie/