3314
2ivmws8.jpg
  • Flamer
    #3274
    lol :D
    btw nice subs <3
  • cassoneitaly
    #3273
  • Flamer
    #3272
    ugyanez a velemenyem nekem is. :\
  • Narxis
    #3271
  • cassoneitaly
    #3270
  • Zomil
    #3269
    Arra már nem emlékeztem, csak ez maradt igy meg bennem :D
  • Malakai
    #3268
    Ja bár már azután kiabálják, hogy Martin is úgy konferálta fel. :)
  • Zomil
    #3267
    Itt volt azt hiszem :)
  • ProGabe #3266
    Linkt!
  • AlrightSir
    #3265
    Hát nekem se esett le, hogy a White Tulip a végén kvázi köszönet a rajongóknak. Hmm...
  • Zomil
    #3264
    Nekem egyik ilyen kedvencem, mikor a Game of throne-os interjuk voltak és bejött a Robb-ot játszo szinész és mindenki azt kiabálta, h King of the North :D
  • pett3rson
    #3263
    Hmm, mennyire máshogy élik meg az ottani emberek ezt a sorozatot, meg úgy általában az Életet. Ez a tulipános utalás, ha nem mondják teljesen máshogy jön le..bár annak is biztos lett volna egyfajta értelme. Azért jó lenne egy ilyen Comic-Con itthon is :) Vagy Én ott :)
  • Narxis
    #3262
  • Herold
    #3261
  • cassoneitaly
    #3260
  • Zomil
    #3259
    :)
  • Narxis
    #3258
  • Narxis
    #3257
    need
  • davidka003
    #3256
    30 font a teljes első 4 évad
  • Szabi #3255
    "J.J. Abrams Set to Direct Next 'Star Wars' Film " :)))
  • Narxis
    #3254
    omg :D pótold de gyorsan!!!!
  • akyyy
    #3253
    na milyen lett a lezárás? én a második évad elején kaszáltam, azta nem is nagyon vonzott :D
  • Narxis
    #3252
    John Noble meg jónak tartotta, legalábbis izgatottan beszélt róla a comic con-on a 4. évadról mikor faggatták, persze lehet csak kedves volt és nem akart csúnyát mondani.

    Igazából ez már a mi lett volna ha... azt meg már sose fogjuk megtudni.
  • stargatelost
    #3251
    Olvastam pár hónapja egy interjút a showrunnerrel, és ő is azt mondta, hogy hiba volt a kitörölt Peter szál.
  • Narxis
    #3250
    Jó de ettől még nekem nem tud kevésbé tetszeni a 4. vagy 5. évad. Jöhet ellenem 7 milliárd ember is, nekem akkor is tetszett a sorozat az elejétől a végéig, egyszerűen így érzek. Lehetett volna jobb is, franc tudja, látnom kéne vázlatokat pl. hogy merre akarták elvinni a sorozatot évadonként, biztos több lehetőség közül választottak vagy ilyesmi.
  • stargatelost
    #3249
    Azért ha már a nézők/kritikusok/hozzászólók/rajongók nagy része sérelmezi, hogy a negyedik évadtól elbaszták a sorozatot, ott már csak van valami igazság...
    Sixx jól megfogalmazta, amit itt már sok hsz-ben én is. Jó írás.
  • Narxis
    #3248
    Nem tudok teljesen egyetérteni vele de 1-2 dologgal igen, pl. az időutazás betiltása a TV-ben mert mindig megosztja a nézőket. Van aki legyint rá, van aki úgy érzi érti és van aki ragaszkodik a saját logikájához.
  • Herold
    #3247
    Nem oldódott meg...
  • Narxis
    #3246
    need
  • OptimusPrime
    #3245
    Relikvia a fanoknak! :)
  • RAMyMamy
    #3244
    szerintem is sokkal jobban néz ki vörösen
  • Malakai
    #3243
    Kissebb költség, mehet helyette midseason [[b]﹖[/b]]] sosorozat (The Following).
  • vg
    #3242
    Az is jutalom volt, hogy egyáltalán lezárták. Pont 100 részes lett, így jobb üzlet eladni a szindikátusi vetítést (sajnos nem tudom ennek a pontos részleteit).
  • pett3rson
    #3241
    Na, frissen átélve :)

    Az érzelmi szál az nagyon jó, a búcsúzás, a párbeszédek, többféle tartalommal bírnak, hozzám közelebb áll Peter és Walter párbeszéde, lévén nekem is van egy kisfiam, az nagyon szívszorító volt és szép is egyben.

    De összességében nem tetszik, sok a logikai bukfenc nálam is, nem áll össze a kép és nem érdekel annyira a téma, hogy komolyabban elmélyedjek benne. Ez már a Terminátor filmnél kiégett nálam, az időutazás eleve egy paradoxon :)
    Maradok annál a véleményemnél, hogy az első 3 évad nagyon jó, a 4-edik egy kicsit, ez az utolsó már egyáltalán nem, több volt a negatív élményem vele, csalódás. Hát ez van, majd jön egy másik sorozat helyette :)

    Goodbye Fringe.
  • Herold
    #3240
    Tulajdonképpen miért lett csonka az 5. évad?
  • Narxis
    #3239


    Végre a hazai közönség is kulturálódik.
  • Szabi #3238
  • Gatti
    #3237
    INFÓ!
    Az RTL II január 17. től vetíti a 2. évadot. Egyes információk szerint 2013-ban a 3. évadot elkezdi vetíteni az RTL Klub.
  • Zomil
    #3236
    Szvsz az elsö évad egy CSI volt csak ugye xaktás rejtélyekkel. A 2. évadtol kezdve pedig kitalálták a készitök, h itt lehetne akár valami komolyabb összefüggö történet is.
  • Gatti
    #3235
    vagyis erre gondoltam:http://www.youtube.com/watch?v=DybrM4CSNy4