3314
2ivmws8.jpg
  • Micsu
    #3314
    nah most sikerült, pedig tegnap újra is indítottam a gépet, meg töltöttem le az oldalról más feliratokat is, de ezek a évad csomagok nem jöttek le
  • Micsu
    #3313
    másik böngészőt próbáltam, megpróbálom inkognito módban
  • akyyy
    #3312
    nálam simán leszedni, és meg is tudom nyitni. másik böngésző, vagy inkognító mód? esetleg telefonról próbálod letölteni, azt elküldöd magadnak emailbe :D
  • Micsu
    #3311
    Most nézem újra a 1080ps verzát, elvileg Fringe S02 720p BluRay DD5.1 x264-CtrlHD.hun.zip ez a felirat jó hozzá de a felirat.inforol nem tudom leszedni mert sérült a file, máshol meg nem találom, valami ötlet?
  • Teppik Amon
    #3310
    Ha kijön a 3. évad dvd-n (magyar szinkronnal) szóljatok ám! :)
  • Teppik Amon
    #3309
    valamelyik magyar csatornán adják megint. Hátha nézi/újranézi valaki
  • Shiwo
    #3308
    bannernek jó lenne, bár a topik már nem nagyon fog pörögni...
  • Szabi #3307
  • Szabi #3306
    a Discovery HD-n Walter műsora megy most o.0
  • tarti19
    #3305
    Végre sikerült megnézni a sorozatot s szomorú vagyok, hogy így lett vége... Egyszerűen nem tudok nem csodálattal beszélni a sorozatról a hibái ellenére is. Hihetetlen mély érzelmeket sikerült belénk ágyazni az 5 évad alatt s ezt végül még meg is koronázták az utolsó résszel.
    Azt sajnálom, hogy a lezárás elég sok nyitott kérdést hagy maga után, de mindenképpen korrektül sikerült. Maga a téma s az azt körülvevő emberek s jellemeik valami félelmetes egésszé álltak össze s ezt leginkább csak az utolsó rész után tudjuk felfogni.
    Én is szeretnék kapni egy fehér tulipánt, úgy érzem...
  • Narxis
    #3304
    Ennyi. Ebben a sorozatban minden összefügg mindennel. Zseniálisan írták meg.
  • Gatti
    #3303
    Mostanában elkezdtem előröl a sorozatot , hiszen ez egy remekmű :)
    Egy érdekességet vettem észre a 2. évad 3 részében. Már akkor elmondja az ezredes akit letartóztatnak hogy a megfigyelők háborút indítani. És ott be is vallja hogy azért robbangatott hogy ezt a folyamatot lelassítsa.
  • ProGabe #3302
    Micsoda? Új Ryan Murphy sorozat? :OOOOOOOOOOOoooooooo
  • Szabi #3301
    az a rész amikor látja amit a hangulatátragadós srác csinál :D

    fb-re raktak ki képeket, ez meg a lentebb linkelt sorozat miatt érdekes :D
  • precision
    #3300
    már szedem is... :D
  • Szabi #3299
    első évad 17.rész.. :D
  • Teppik Amon
    #3298
  • Herold
    #3297
    Anna Torv új szerepben.
  • Narxis
    #3296
    Jah sajnos, de lehetne egy Farscape 2 John Crichton fiának a főszereplésével.
  • Bucser
    #3295
    Farscape-t befejeztek a peacekeeper warsal .
  • Narxis
    #3294
    loooooool
  • OptimusPrime
    #3293
    :D
    Performansz művész, anyád! :)
    Observer volt :D
  • SötétBarom
    #3292
    Az idő nem létezik, csak egy absztrakt fogalom, hogy tudjunk viszonyítani és számolni az univerzum változásait..

    Ha mégis lehetne utazni "benne", akkor az tök nagy szopás, mivel a naprendszer, a galaxis, és a bolygónk is folyamatosan mozog, így egy 10 másodperces időutazás is maximum rövid szenvedést eredményezne az űrben. Ha nem, akkor feltételezzük, hogy létezik a teleportálás is, ami megint rengeteg hülye kérdést vet még fel.

  • Narxis
    #3291
    Az nem a Fringe hibája, hogy nekik adtak még egy fél évadot más sorozatnak meg nem, Universe esetében nem is közös a csatorna tehát még azt se lehet mondani, hogy "elvette" előle az esélyt. Nyilván a háttérben tárgyaló emberek érdeme illetve a csatornáé.

    Szerintem ebben az iparban sose lesz igazság mivel kőkeményen üzleti alapon működik minden.

    FarScape-t kéne még folytatni.
  • stargatelost
    #3290
    Kickstarteren kellene hirdetni, de kétlem, hogy Veronica Marsot húznának vele :D Stargate-nek lényegesen nagyobb a rajongóbázisa, ott már lehetne kezdeni valamit, csak az mérföldekkel drágább is a CGI és a díszletek miatt.
    Na mindegy, ilyeneken kár rágódni, úgyse lesz semmiből semmi. De azért húzom fel magam, mert a Fringének megadatott a lezárás (más kérdés, hogy nem élt vele), míg milliószor jobb sorozatok kaszát kapnak lezárás nélkül. (most nem feltétlen SGU-ra gondolok)
  • Narxis
    #3289
    De nem értem miért kúr fel... neked mivel lenne szegényebb az életed ha lenne egy film? :D Kb. én is 1%-ot adok, hogy lesz de ha lenne baromira örülnék meg sztem még rajtam kívül pár millióan.

    Én örülnék egy SG: Universe filmnek is annak ellenére, hogy 1 részt nem tudok mondani ami 10/10-es lett volna nálam.
  • Szabi #3288
    szerintem jó volt az utolsó évad is
  • stargatelost
    #3287
    Nulla relalitása van :D Már senki nem is emlékszik a sorozatra :) Egyébként is fel tud húzni az (most nem csak a Fringe, általánosságban), ha egy lezárt sorozatot folytatni akarnak. Anyjuk picsáját, annak kell film, ami kasza lett lezárás nélkül, ez a sorozat még jutalom évadot is kapott, amit aztán szépen körbefosott, és egy szép nagy szarcsokorral megkoronázta. Egy évaduk volt egy ütős lezárást alkotni, erre mit csinálnak? Áhh, felkúr ez a szar, hagyjuk is...
  • Narxis
    #3286
    De, legyen csak.
  • stargatelost
    #3285
    Jajj...
  • Narxis
    #3284
  • stargatelost
    #3283
    Én pár hónapja odakapcsoltam egy részre, meghallottam Walter hangját, és kb. traumás élménnyel gazdagodva kaptam az irányító után, hogy elkapcsoljak :D SZÖRNYŰ így nagybetűkkel :D
  • Szabi #3282
    RTL Klub A rejtély III./2. rész, de fura magyar hanggal, viszont nem olyan vészes mint a legtöbb sorozatnál :D
  • Flamer
    #3281
    regen meg tudtak bulizni az emberek D:DD
  • pett3rson
    #3280
    hát ez hatalmas...

    vajon ezt a szöveget is el lehet rontani?!
  • Teppik Amon
    #3279
  • Narxis
    #3278
    omg
  • RAMyMamy
    #3277
    neeeee
  • precision
    #3276
    hát ezen most felröhögtem...
  • Medwyn
    #3275
    Közben találtam egy dalt 1979-ből, ami az első 12 observerről szól.
    Enjoy!
    http://www.youtube.com/watch?v=A8dfyAhLIas