3314
2ivmws8.jpg
  • Herold
    #2706
    szinészi játék, hol?

    Oliviának két arckifejezése ...


    Abból az egyik a "szarnom kell, de nagyon".
  • stargatelost
    #2705
    Ez a cikk jól rámutat arra, hogy miért is volt ez az évad átgondolatlan. Leonard Nimoy szereplése, meg az, hogy egy emberen, Olivián múlt az egész...
  • Renegade
    #2704
    szvsz Anna kapot lehetőséget, hiszen papíron nagyon különböző lenne a két Olivia, viszont, ha nem lenne más a hajszín akkor fel sem tűnne sajnos, hogy az egyik karótnyelt a másik meg laza.

    Míg ugye Bishop vagy Lee karaktere a színészi játék miatt is megkülönböztethető.

    Nekem a legantipatikusabb Péter, mindig ugyan az a tekintet és hangszín, hihetetlen, pedig elvileg már mindent eljátszott (szerelmes, ijedt, világmegváltó, haragtartó, megbocsátó, stb).

    Mondjuk itt meg olyan mintha ez az Anna lány nem is lenne olyan ügyetlen, szóval nem értem miért nem él jobban a karaktere. Persze, lehet, hogy a britt, hbo sorozatok magasra tették nálam a lécet :-)

  • Narxis
    #2703
    Most arról nem tehetnek, hogy nem kaptak lehetőséget többféle érzelmi skála használatra. A szerelmi szál nagyrészt ebben az évadban bontakozott ki, de akkor se irigyeltem Olíviát amikor Bell volt a fejében és el kellett játszania egy olyan karaktert amelyik akkor még jó ha 5 percet volt a vásznon. Lehet neki elmondta a rendező, hogy milyen legyen de a nézők nem tudták mihez hasonlítani mert nem szerepelt olyan sokat Bell, hogy legyen viszonyítási alap. Így tényleg úgy tűnik, hogy nem egy nagy színész de ne felejtsük el, hogy neki egy szomorú, zárkózott FBI ügynököt kellett játszania 3 évadon keresztül, ez se ad esélyt arra, hogy megmutathassa a tehetségét.
  • Narxis
    #2702
    Szerintem csak téged. :D Ez nem reboot volt hanem inkább csak egy kitérő, abban a részben amelyikben Lincoln átmegy Boliviáékhoz még az is volt a cím, hogy minden a helyére kerül vagy valami ilyesmi.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tulajdonképpen minden visszaállt, sőt talán Peter halála(mindkét változat meghalt) eredményezte azt amiről Bell beszélt, hogy Walter egy új világot akart teremteni mert iszonyat dühös volt stb. Vagy fel lehet fogni úgy, hogy a Megfigyelők rájöttek, hogy hasznos tagja lesz az ellenállásnak és ezért próbálták kitörölni az időből vagy honnan.

    Szerintem baromi unalmas lenne ha simán csak beteljesülne minden úgy ahogy azt valamikor eltervezték, ezek a történetcsavarok teszik még izgalmasabbá, sőt még az évadzáróban láthattuk, hogy a Megfigyelők se látnak mindent előre.
  • Renegade
    #2701
    szinészi játék, hol?

    Oliviának két arckifejezése vagy Peternek egy, Segal bármelyiküket lejátszaná, vagy mint Redic, a wire óta semmit sem fejlődött, szóval díjat nerkik, de aranymálnát. :-)

    egy kívétel van, természetesen John Noble, de hát az ő múltjával ez nem is csoda.

    számomra ez a legkettősebb sorozat amit nézek, cool történet, csapnivaló színészekkel :-)
  • Narxis
    #2700
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kémkedtek, pénzt szereztek Bell kutatásaihoz, odafigyeltek, hogy ne zavarják őket stb. Az új világban szerintem nem lett volna helyük így valószínűleg már meghaltak.
  • stargatelost
    #2699
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felesleges ilyen részletekbe menően logikát és visszautalásokat keresni előző évadokra, hiszen SEMMI NEM TÖRTÉNT MEG abból, vagy csak máshogy történt meg.
    Nem igaz egyébként, hogy ez csak engem zavar ennyire :D

    Újra a Losthoz viszonyítok, mert ott viszont egy gyönyörűen és precízen átgondolt, több évadon átvitt időutazást láthattunk, ahol minden a helyére került.
  • 123xyz
    #2698
    nekem tetszett az évadzáró, de egy dolgot hiányoltam az évad végéről. (inkább beteszem spoilerbe, mert olvastam olyat, h egyesek több részt kihagynak, hogy utána egyhuzamban tudják azokat megnézni, bár nem tudom akkor miért olvasgatnak fórumot... mind1.)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha jól emlékszem, annak idején volt az a rész, amikor az alakváltós központot megtalálták, ahol pl volt az a nyomkövetős rendszer, ahol minden alakváltónak egy térképen látszott a pozíciója. és arról volt szó, hogy fel kell törni a kódot és akkor fogják tudni, hogy pontosan kik azok...
    szóval csak én nem vettem észre, vagy ez a szál tényleg elvarratlan maradt? egyáltalán így mi értelme volt az alakváltóknak? csak annyi, hogy 1-2 fontos pozíciót a kezükben tartottak? és a többi alakváltó, akiket nem találtak meg, azok meg éldegélnek szépen békességben tovább? Meg ott volt az is, akit "megmentettek" és áthoztak Walterhez, hogy majd ő megvizsgálja és próbál segíteni neki...
  • precision
    #2697
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az observer mondja, hogy "They coming...", azaz jön a többi kopasz és átveszik az irányítást a Földön, mint ahogy a 19. részben láthattuk
  • vg
    #2696
    Jü rész volt, de eméltem, hogy meg lesz magyarázva a 19-es részben történtek, de nem lett. Az a rész nagyon tetszett. Ian Cusick vajon vissza fog térni? Ő már másik sorozatban van.
  • Narxis
    #2695
  • Teppik Amon
    #2694
    +1
  • stargatelost
    #2693
    LOL

    (Nem is tudom, melyik a katyvasz... hint: amelyik sorozat kikukázza az első három évadát, hogy új sztorivonalat kezdjen...)

    Mindkettő remek a maga nemében, imádom én is a Fringe-t, de azért a Lost jobban át volt gondolva.
  • Herold
    #2692
  • cylonflatus
    #2691
  • Sir Quno Jedi
    #2690
    Namost a Lost az nézhetetlen katyvasz, ez meg egy profi kis sci-fi műértőknek.
  • stargatelost
    #2689
    Lostról beszélsz?
  • Narxis
    #2688
    Gyerek, 3 szót írok: VILÁG LEGJOBB SOROZATA

    Oscar-t nekik, színészeknek is!!!! Annyira, de annyira imádom az egészet, eszembe jut az első rész és kezd összeállni, hogy mennyi kaland történt azóta, ahogy eljutottunk ide. Eeeszméletlen, maguk a karakterek is. Ez A Sorozat.
  • Fenrir
    #2687
    Kicsit csalódás nekem ez az évad, nagyon kezdenek már szuperhősösbe átmenni. Az első és második évad még jó volt mert eléggé hasonlított az X-Files-ra, de ez az utóbbi kettő már számomra túllőtt a célon.

    Kb ugyanígy voltam a Supernaturals-szal is, a harmadik évadig jó volt, utána meg már nagyon vontatott lett, azóta sem nézem.
  • ForzaInter
    #2686
    tényleg kurva jó volt az évadzáró..

    sorozatzárónak is elment volna ez a rész, ha kaszálták volna. csak utolsó walteres jelenetet kellett volna kihagyni.
  • simon7108
    #2685
    Nagyon jó évadzáró volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most már csak arra vagyok kíváncsi,hogy a jövőben mi van Oliviával?Mert a 19. részben csak Petert és Waltert szabatították ki a jövőben.Olivia nem volt ott.Na meg vajon a köv évadban azt fogják folytatni vagy mondjuk az évad feléig eljutunk oda,hogy be borostyánozódnak majd a másik felében meg folytatódik a 19. rész?Vagy vajon hogyan lesz?
  • AlrightSir
    #2684
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez az első olyan évadzáró, amiben SEMMI meglepetés nem volt. Oliviának meg kell halni-pipa. Walter újraéleszti-pipa. Oliv terhes-pipa. Utalás a Megfigyelők érkezésére, így átkötés 4x19-re-pipa.

    Egyébként az tetszett, hogy Szeptembert így lőtték meg. Meg gondolom, ha nem rendelték volna be az 5. évadot, akkor az utolsó Walteres-megfigyelős jelenet egyszerűen nem lett volna bevágva.
  • stargatelost
    #2683
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem baromira zavar, hogy ennyire rebootolták az egészet. Terhes? Hisz áloliviának már meg is született a gyereke... ja de az meg sem történt, igaz... mint ahogy fingunk nincs arról, miért is jött át a másik világból álolivia, ha nem volt Peter. Mind1, úgy látszik az első 3 évad történéseit kivágták a kukába :)


    Na de ezt kivéve baromi jó zárás volt :)
  • Isti005
    #2682
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm jóféle volt:D Van egy olyan érzésem, hogy olyasmi 5. évadot kapunk, mint anno a Lostban, mikor már a 3. évad végén tudtuk h Jack-ék haza fognak jutni, de azt hogy miként csak a 4. évad végére derült ki. Szóval szerintem flshback/flashforwardos évad lesz, úgyhogy látni fogjuk, azt is hogyan harcoltak Oliviáék az Observerekkel és hogyan kerültek borostyánba és emellett az is folytatódni fog, amit már láttunk a jövőből, amikor a lányuk kiszabadította Peteréket a borostyánból. Várós! :D
  • cylonflatus
    #2681
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kézfejével biztos...
  • Gatti
    #2680
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon kemény rész volt , a végén biztos figyelmeztetett hogy jönnek a megfigyelők. Amúgy akkor ott a hajón lévő állatok mind emberek?
  • Teppik Amon
    #2679
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bellel? Szinte biztos. Engem a túloldal érdekelne inkább.
  • OptimusPrime
    #2678
    Az utolsó mondatban (kérdésben) minden benne is volt szvsz! :)
    Na akkor lehet az első évadtól elkezdeni újra, John Scott-tol kezdve, hogy szeptemberre tiszta legyen a kép! :)
    Amúgy nem volt ANNYIRA durva évadzáró, de NAGYON jó volt, végül is minden benne volt, amit ebből ki lehetett hozni jelen keretek között.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon találkozunk még Bell-el?

  • Zomil
    #2677
    Nagyon jo rész volt és meg is kaptuk a felvezetést a zároévadra :)
  • pett3rson
    #2676
    jaa, azt még nem láttam, akkor azért tűnt soknak. köszi :)
  • cylonflatus
    #2675
    Nem, szimpla. A trailer fele meg az előző részekből van, azért tűnhet sűrűnek.
  • pett3rson
    #2674
    ez duplarész lesz? annyi minden volt ebben, hogy ihaj.
  • Teppik Amon
    #2673
    WTF? WTF? Hát ez hihetetlenül..érdekes rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Olivia nem kicsit lehet pipa Walterre. Én is morcos lennék ha fejbe lőnének :o
    És kik jönnek? A jövőből a kopaszok? És hogy találkoznak megint Bell-el? Benne volt a smaragdban. És még milló kérdés..


    És mikor jön a következő évad?
  • cassoneitaly
    #2672
  • OptimusPrime
    #2671
    Némi spoiler van benne, de rohadtul várom! :D
    Brave New World
  • Narxis
    #2670
    naaaaaaa
  • Fenrir
    #2669
    Oké :)
  • Herold
    #2668
    Olyan arca van mint egy döglött pontynak.
  • kill3r21
    #2667
    jah láttam bocsi....:D de mondjuk a lostban is kiöltözve sminkelve igen jó nő :D