3314
2ivmws8.jpg
  • Golyo69
    #2749
    Fringe VS M3D :)

    A köztévé lenyúlta a Fringe főcímét :)

    forrás: http://comment.blog.hu
  • proway
    #2748
    akkor szerinted sem volt halott a 19. részben?
  • Malakai
    #2747
    Szerintem sem akarod, hogy meghaljon...
    Szerintem jó esélye van, hogy az évadzáróval lerendezték Olive halálát.
  • proway
    #2746
    én sokat agyalok a 4x19. részen és azon hogy amit september mondott oliviának a színházban h meg kell halnia. a 19. részben nem láttuk oliv-ot de mindenki biztosra veszi h meghalt, de miért is? meg kellet halnia a hajón de túlélte. lényeg h nemakarom h meghaljon! :) szerintetek?
  • Micsu
    #2745
    flashforward, ennyi, mit kell ezen magyarázni? páran absz nincsenek a képzelőerejük határán
  • vg
    #2744
    Megérteni? Szerintem nem volt magyarázat arra, hogy miként kerültek abba a trutyiba.
  • Fillmore Dude
    #2743
    Hát nem neked való ez a sorozat barátom :)
    Amúgy igazad van ... egy óriási ugrás, de majd meg fogod érteni, nem akarok lelőni semmi poén, nézd meg a többi részt. Jó szórakozást.
  • Narxis
    #2742
    :D

    Legyél egy kicsit megértőbb.
  • JethroHUN
    #2741
    Az S04E19 ez most mi? Valami óriási ugrás a 18. részhez képest. Nem is értem. Teljesen más időben vagyunk már megint...
  • stargatelost
    #2740
    Akkor semmiképpen sem fog bejönni az s4 (bár sztem azért nézd tovább). Nekem is ezért nem tetszett, nyomtak egy törlést az eddigi három évad történéseire, és nyitottak egy új idővonalat, ahol kb nulla dolgot magyaráztak meg, mi miért történt Peter nélkül. (gép, két világ, stb...)
  • Narxis
    #2739
    Szerintem ezt úgy kell elképzelni, hogy utólag belenyúltak az idővonalba. Mint amikor kiradírozol valamit a papíron, de látszik a nyoma. A gép amúgy is valami időn kívüli cucc volt, nem? Am. az 5. évadban szerintem jobban megismerjük a Megfigyelőket és azzal megválaszolnak mindent . Amúgy nem akarom neked elspoilerezni, de a 4. évadban jobban megmagyarázzák ezt az eltűnést. Persze bele lehet kötni, de azért az X-Akták se volt a logika királya. Az ilyen sorozatokban mindig van egy kis misztikum. :)
  • JethroHUN
    #2738
    Eljutottam a 3 évad végére. Eddig nagyon tetszett az egész. Azzal meg is vettek amikor az S01 alapján egy X-Files féle nyomozós sorozatnak tűnt, de aztán S02 jött ez a világok harca dolog. Változatos volt, és a fent tartotta az érdeklődést, h egyszer a másik világot mutatja, egyszer múltban vagyunk. De a S03 utolsó részének, legvégén sikerült romba dönteni az egészet. Nagyon úgy érzem nem kéne tovább nézni mert ilyen orbitális hibát, logikai bukfencet elkövetni, h a fő karaktert Petert egy delete gombbal kiszedni a sorozatból... nincs értelme az egésznek. Pláne h mondja a egyik megfigyelő h sosem létezett...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1 - Ha Ő sosem létezett akkor a rések sem jönnek létere.
    2 - Walternatív semmiképpen nem tudta volna aktiválni a gépét
    3 - a "mi" oldalunkon valszeg össze se rakják
    4 - Ha a gépet Peterre készítettek akkor megint jön a poén, h akkor az sem létezett volna
    5 - Amikor beállt a gépbe, most nem tudom, h az mutatta meg neki a jövő eseményeit, vagy ami valószínűbb h megtörtént csak előre ugrottunk oda (és nem volt kiírva 25 évvel később :D )és vissza került oda az időben h más döntést hozzon bla bla bla. -> de ez megint ne indokolja h eltűnjön a semmiben
  • Herold
    #2737
    Jaja, egy hologram.
  • Narxis
    #2736
    Ez az volt mikor egy hitelkártya volt a társa? :D Me azt a sorit imádtam. :D
  • Herold
    #2735
    Kissé mintha a Time Traxra hajazna a téma.
  • Herold
    #2734
    Új scifi sorozat.
  • Fenrir
    #2732
    Ez már azért sci-fi-ben is hardcore. Azért a legtöbb sci-fi tartja magát egy bizonyos szinthez és nem talál ki ennyire van dolgokat.
  • Herold
    #2730
    Amiket én ismerek, azokon nincs. A zártkörűekhez meg nincs meghívóm.
  • Micsu
    #2729
    magyar torrent oldalakon
  • OptimusPrime
    #2728
    HDD-n az összes ST! :) (OS, ENT, VOY (the Best), TNG, DS9) de Fringe helyett nem nézném most egyiket sem. X-Aktákat gondoltam még volna elkezdeni, mint valamiféle "előd-sorozat", de arra a 9 évadra sem visz már rá a lélek...

    Mentalistát nézek még a Fringe mellett, másra nem áll rá az agyam most, még, ha van sok más is. Mondjuk már Jane figurája is kezd sablonossá válni, még azért így is tetszik.
  • Herold
    #2727
    Én meg azon gondolkodom, hogy meg kéne nézni még egyszer az ST: Voyagert. Csak nem tudom hol találok szinkronos verziót.
  • Narxis
    #2726
    Nekem sc-fi-ben kéne valami jó. Most nyáron lesz a Falling Skies és asszem folytatódik a Warehouse 13 meg itt van az Eureka szóval persze megleszek én, de azért Fringe csak egy van. :D Elkaszálták a V-t(gyíkos Föld megszállós sc-fi akik nem ismernék) és a Terra Novát is pedig ezek olyan sorozatok voltak amik nálam alapból 6 pontot kapnak az alaptörténet miatt. :D Az eredeti V-t szoktam nézni AXN Scifi-n, de valahogy ez a feldolgozott verzió jobban tetszett még ha ostoroztam is őket, hogy nem tudnak egy belső hajódíszletet összedobni. Na szóval nekem ilyenek kellenének. Még a StarGate Universe is jobb volt mint a semmi,, én csak akkor bólintottam volna a kaszára ha helyette jön egy másik StarGate sorozat vagy folytatják az Atlantis-t.

    Vagy még fantasy mint pl a Game of Thrones vagy volt a Legend of the Seeker amit imádtam de kaszálták. Ebből sincs sok.

    Szóval Sc-fi meg fantasy, ez a lényeg. Persze nézek mást is de csak ha tényleg tetszik mint pl House vagy Modern Family.
  • simon7108
    #2725
    Mit találtam:D
    Júnis 2-től kezdődik a Discovery Sciencen.(valami megújulása lesz a csatornának júniustól)
    Link
  • Fenrir
    #2724
    Nem kifejezetten neked szántam, hanem úgy mindenkinek.
  • stargatelost
    #2723
    Whoa, ember, nyugi :D :D Az itt lévő fórumozók közül pont én vagyok az, aki azt hajtogatta többször is, hogy mennyire átgondolatlan a Fringe, és hogy totál figyelmen kívül hagyják az előző évadokat. Szóval én teljesen egyetértek veled, magam sem mondhattam volna el jobban, és valóban középszer a Fringe.
    De be kell érni ezzel, mert nagy pangás van a témából...
  • Fenrir
    #2722
    A Fringe egy erős közepes, egyáltalán nem annyira jó mint amennyien itt istenítik. Nagyon sok benne a logikai bukfenc, miért van az, hogy a második évadban bemutatott 2 párhuzamos világot teljesen törölték, úgy mintha soha meg nem történt volna? Miért van az, hogy a harmadik évadban bemutatott jövőt (amiben Walternatív megöli Oliviát) ugyancsak teljesen figyelmen kívül hagyták? Mi értelme volt akkor ezeknek? Szerintem az írók most már kapkodnak, nem tudják, hogy a történetet merre folytassák és mindenbe csak belefognak, aztán pedig törlik.

    Most az ötödik évadban behoznak megint egy lehetséges jövőt, holott még a jelen sincs teljesen lezárva...

    Ez pedig, hogy a kortexifan-nal mindent meg lehet magyarázni egy nagyon gyenge dolog.

    -Gyorsabb vagyok a kilőtt golyónál, mert kortexifan van bennem.
    -Képes vagyok az elmémmel más embert irányítani, mert kortexifan van bennem.
    -Ha fejbe lőnek akkor is túlélem, mert kortexifan van bennem.
    -A leheletem is jobb, mert kortexifan van bennem.
    -Az orromat is tisztíccsa, mert kortexifan van bennem.

    Azért ez még egy sci-fi-ben is erős, ez már Supernatural kategória, ami kb a harmadik évadtól ugyancsak nézhetetlen mert ugyanazt eljátszották benne mint itt a kortexifannal, csak ott mindenféle ördögi meg angyali képességekkel.
  • stargatelost
    #2721
    Most sorolhattok itt szerintetek jó sorozatokat, de az a baj, hogy jelenleg futó sci-fit egy kezemen is nehezen lehetne összeszámolni...

    (Persze darálni mindig lehet...)
  • Fenrir
    #2720
    Castle, Californication, The Big Bang Theory, Firefly, Homeland, The Closer...
  • ForzaInter
    #2719
    Egy halom jó sorozat van.. A Fringe-nél sokkal jobbak is, csak körül kell nézni.:)
  • precision
    #2718
    én tudok ajánlani ilyesmiket:

    Burn Notice
    Breaking Bad
    The Killing
    Dexter
    House
    The IT Crowd
    Sanctuary (bár ez néhol gyengécske, de azért nézhető sci-fi)
    Supernatural

    vannak azért még jó sorozatok amiket lehet nézni nyugodtan :)
  • Fenrir
    #2717
    Van még elég sok jó sorozat ezen kívül is. Sőt, jobb sorozat is.

    Tudom ajánlani a The Wire-t pl, nekem eddig nagyon tetszik, sajnos az ötödik évadig húzta csak az is, pedig IMDB-n 9.5-es, ami már top 10 a sorozatok között.
  • Narxis
    #2716
    Első szombat Fringe nélkül... várva az 5. évadra... nem lesz egyszerű. :/
  • Gatti
    #2715


  • Golyo69
    #2714
    :D:D
  • Narxis
    #2713
    :DD

    00:26-tól hangerő legyen.. :D
  • precision
    #2712
    :)
  • Narxis
    #2710
    Annyira nem különbözőek, csak leegyszerűsítették. Egyik laza, másik zárkózott. :D
  • JethroHUN
    #2709
    Nagy jó ez a sorozat. Most nézem az első évadot, csak nem rég kezdtem, de eszméletlen. Ahogy áll össze a kép a kis részletekből epizódonként az klassz, nézeti magát a sorozat.

    Jah aki meg Petert játssza, a Dawson és a haverokban is benne volt, és ha ott is ugyan ez a nézés, de amúgy illik a sorozatba, valami iszonyat ijesztő, hideg kiráz a tőle
  • asteroid
    #2708
    Ez a jó színészek vagy nem - mindenkinek saját izlés dolga. Díjat is kaptak érte, úgyhogy azért letettek valamit az asztalra.
    Az Observerek tervére meg már a 2x03 végén utaltak, tehát azért nem lehetett ez olyan átgondolatlan az írók részéről.
    Az 5. évadon sok fog múlni, hogyan folytatják, zárják le stb.
    Egy biztos még egy ilyen sorozat nem lesz.
  • shenmuedc #2707
    Imádom a sorozatot úgy ahogy van de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jönnek, jönnek... ez egy olyan olcsó z kategóriás jelenet volt hogy csak na.