3314
2ivmws8.jpg
  • Herold
    #2874
    Elvesztette a fejét. Megesik az néha.
  • AlrightSir
    #2873
    Úgy mindjárt más
  • Szabi #2872
    nem kamerát, csak kazettákat :DD
  • AlrightSir
    #2871
    Iszonyatosan jó hangulata van az egésznek, de valahogy a történetvezetést nem érzem annyira. Ez a kincskeresős dolog, hát...még 10 részen keresztül kamerákat keresünk? Ne már.
  • Zomil
    #2870
    Sztem nem rossz ez, legalábbis nem érzem ilyen eröltetett müdrámának, de lehet csak azért mert tulságosan szeretem a sorozatot :)
  • kill3r21
    #2869
    Nah nekem most canchel a sorozat.
    Spoilerbe kifejtem miért!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy végezhette desmondkánk így?
    :D
  • ldavid
    #2868
    lassú beszélgetések szomorú zenére. ez az évad eből fog állni?
  • Narxis
    #2867
    Jó rész volt, nagyon együtt tudtam érezni szegény komával.
  • Zomil
    #2866
    Ez a jelen :D
  • ForzaInter
    #2865
    Jó rész volt, de a jelenbe már nem is lesznek egyáltalán?
  • Teppik Amon
    #2864
    Kicsit vegyesek az érzéseim, de mostmár nem hagyom abba a sorozatot!
  • Zomil
    #2863
    Köszi a feliratot!


    Sztem ez is nagyon jo rész volt :)
  • Fenrir
    #2862
  • cassoneitaly
    #2861
    Fringe 5x02 (hdtv-lol, 720p-dimension, hdtv-afg) magyar felirata elkészült:

    LETÖLTÉS: Hosszupuska | Feliratok.info | Addic7ed

    Jó Szórakozást Mindenkinek!
    Cassone
  • ProGabe #2860
    Kicsit 'meh' rész volt, remélem kevés ilyen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1 helyszínes, sokat drámázós lesz az évadban.


    Az meg micsoda már, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a nulladik kazetta nem mutat sehova? Csak annyit mondott Walter, hogy "takarodj az első kazihoz". Hova bazmeg? :D

    Azon is gondolkodtam, hogy a játék készítők kezdtek el sorozatokat írni, vagy a sorozatírók mentek el játékkészítő cégekhez. Tisztára olyan ez, mint egy játék, ha megnyomom a Tab-ot, látom az aktuális célomat? :D
  • cassoneitaly
    #2859
  • Narxis
    #2858
    huhú ez de király lesz!
  • cassoneitaly
    #2857
  • Hoz_Hun
    #2856
    off

    Tényleg John Locke! Hogy is felejthettem el. Végig (amig néztem) ő volt a kedvencem. Örömmel láttam most a Falling Sky részeiben.

    on
  • pett3rson
    #2855
    off:

    John Locke-nak hívták a kopaszt és nagyon fontos karakter lett a vége felé a sorozatnak, szerintem jó volt a színész is hozzá.

    on:
  • Hoz_Hun
    #2854
    Azért csak belenéztem már ha így el kezdték játszani az új évadot. Sajna nem ez lesz az én évadom. Az ilyen diktatórikus környezet világot nem csípem. Az Observerek sem hoznak lázba. A Szeptember nevű egy érdekes karakter volt de a sok kopasz "man in black" számomra kicsit ötlettelen. Valószínűleg megnézegetem majd Peter/Olivia/Walter/Astrid miatt. Őket nagyon csípem.

    A LOST 3. évadánál nem jutottam tovább. Nálam ott már betelt a pohár. Nagy csalódás volt az a sorozat pedig az első évadnál még minden részen csüngtem. A kopasz fazon (már nem jut eszembe a neve) rá nagyon emlékszem őt végig csíptem. Meg a Sayert (vagy hogy hívták). Máig nem tudom mi lett velük...
  • pett3rson
    #2853
    Egyszerre több részt is néztem anno, nem tudnám megmondani, hogy hogy indultak, de valószínű csak nem akartak mindent lelőni az elején..nem is lehetett volna :)
    A 24 3. évada volt nálam ilyen, mikor 3 csavart is beleraktak, azzal megfogtak egy időre, pedig a 4. és a 6. évad bitang szar lett, legalábbis szerintem - mármint a többi évadhoz képest.
    Túl sokat rakott már a Fringe elénk, hogy nagyon sokat változzon, Én meg lehet ezt vártam...mindegy, majd meglátjuk.
  • Zomil
    #2852
    az összes fringe évad nehezen indult szerintem :)
  • MikX
    #2851
    Nohát így olvasgatva fura, hogy sokaknak nagyon bejött ez a rész, én imádom a sorozatot, de ettől most így többet vártam, vagy nemtudom...
    Jónak jó volt, és még akár azt is ráfoghatom, hogy évadnyitónak jó, de remélem ennél azért megy feljebb a színvonal. Leginkább az volt a bajom, hogy hiába történtek események, ha azok unalmasak voltak.
    Vége mondjuk nagyvolt walterrel, ez tény...
  • precision
    #2850
    ez a Captain Windmark az egyik új kedvenc superevil karakterem :)

  • PiszkosFred
    #2849
    Csak magaert az utolso jelenetert megerdemel minden elismerest Noble. Egyszeruen zsenialis a ficko, eddig is tudtuk, de az utolso egy perc mindent vitt.

    A resz meg, a kovetkezo 2-3 resz eldonti majd, hogy mennyire lesz jo vagy kevesbe, mindenesetre egyelore tetszik, bar ahogy eddig is minden szezon elejen, megint valami ujat kapunk. Csak ezt most tudtuk elore a 4x19 utan :)
  • Narxis
    #2848
    Pár hétig nem szólok hozzád de talán kiheverem. :D
  • pett3rson
    #2847
    Ezt nem hiszem, hogy el tudnám magyarázni, de egyszerűen nem hódított meg valahogy. Volt persze pár rész ami nagyon jó volt, mint már említettem Walter eleve viszi a pálmát, de a többiek most valahogy nem raktak le annyit az asztalra amitől azt mondanám hogy mély nyomokat hagyott bennem ez a rész. Amikor Olivia és Peter nézik a lányukat és ott álmélkodnak, azt kicsit át tudtam élni, fiatal apukaként könnyen ment..de ott is hiányzott valami. Lehet, hogy rosszkor néztem meg, bármi adódhat, de ugye nem haragszol most? :D
  • Gatti
    #2846
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem csak kábító lövedéket használnak hogy utánna kitudhassák vallatni vagy azt csinálni vele amit akarnak. Emlékezzünk vissza amikor Petert lőtte le September a tetőn, akkor se lett semmi baja Peternek.
  • Gatti
    #2845
    Szerintem király rész volt :) Kicsit már messzi járunk talán attól a műfajtól ami az első évadban volt viszont ez is tetszik. Ez megint olyan évadnak néz ki mint a 2. amikor a fő téma a "másik világ" volt. Nekem tetszett ez a rész főleg az utolsó jelenet azt nagyon eltalálták :)
  • precision
    #2844
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    hát engem az observer vs. Walteres résznél konkrétan kirázott a hideg... :)

    utóbbi idők egyik legjobb (ha nem a legjobb) főgenyója az observer főnök
  • Narxis
    #2843
    Hogy nem tetszhetett? :|
  • pett3rson
    #2842
    őszintén szólva nekem nem tetszett ez a rész. bár legalább innen már csak felfelé ívelhet a kedv...remélem
  • Herold
    #2841
    Bocsi, lehet, hogy kellett volna. Bár nem írtam semmi lényeges dolgot.
  • precision
    #2840
    úgy sem tartja be mindenki, szóval itt az a "szokás", hogy addig nem jössz be amíg nem láttad az új részt :) csak a saját érdekedben :)

    én egyszer futottam bele egy csúnya spoilerbe (igaz nem itt)... azóta egyszerűen nem nézek be az adott topikba amíg nem néztem meg az aktuális részt
  • Golyo69
    #2839
    Felirat után 1 napig azt hiszem! de az lejárt sztem :)
  • Lacika 79
    #2838
    Itt nem szokás spoiler taget használni?
  • ForzaInter
    #2837
    ez nekem is eszembe jutott..
  • Herold
    #2836
    Hogy volt az 15:20-nál, mikor a megfigyelő rálőtt a szöszire, és annak semmi baja nem lett?

    Amúgy meg nekem az egész epizód alatt ott motoszkált a fejemben, hogy ez a Henrietta nem is az, akinek hiszik.
  • Narxis
    #2835
    Szerintem ez az évad erről fog szólni, jobban megismerjük a Megfigyelőket. Am. sztem igen, a csajok is kopaszok. :D