5079
htc_one_banner_1.jpg
  • Bencee7
    #4879
    Én ugyan lecseréltem egy éve, de nagyon szerettem :)
    Az alu ház nagyon szép, de sérülékeny sajnos, arra vigyázni kell. Hangerő gomb tényleg szériahiba, az enyém kicsit "laza" volt. Szerintem a kamerája nem a jó 8mpixelesek közé való, a hangszóró sem a legjobb, a HD2-m jobban szólt.
    Sense nagyon tuti, a ram elég hozzá, néha szerintem a cpu kevés, kicsit be-beakadt, de egy CM-mel gyors volt :)

    Egyik legjobb telefonom volt, nagyon szerettem, ha találsz szép, nem ütött-kopott, nem beragadó gombos példányt, akkor jó vásárt csinálsz :)
  • bigbigle
    #4878
    Nekem jelenleg is ilyen van.
    Az alap SENSE felület egyszerűen kezelhető, de ha minden apróságra figyelsz akkor egy iső után észlelhetsz kisebb akadásokat, de ezeket orvosolhatod majd.
    Kamerája a hétkoznapokra megfelelő, ahogyan a hangzása is.
    Egyetlen nagy hibája, az a hangerő gomb, ami ha nem vigyázol rá akkor könnyedén ki tud jönni a helyéről, de ha vigyázol akkor ott marad. (Bár ez ha jól rémlik valami szériahiba.)
  • papi08
    #4877
    Nekem még mindig Desire HD-m van. Ügyes kis telefon, aktívak az xda-s ROM fejlesztők is. Persze, nem egy hiperszuper gyors telefon, de nekem megfelel még :)
  • bboyatty
    #4876
    Helló. Gondolkodok egy HTC Desire HD beszerzésén. Olvastam, több féle tesztet meg minden ilyet amit ilyenkor szokás de azért ide is bejöttem, hogy lássam itt milyen vélemények vannak. Szóval szeretném hallani a véleményeket, ha esetleg valakinek van/volt ilyenje írjon pár sort róla.
    Köszi!
  • rastaman
    #4875
    neeeeee!
  • desigo
    #4874
    bazz

  • desigo
    #4873
    Frissült a kamera szoftvere amivel sokat javult a képek minősége.
    Itt egy összehasonlítás :
    HTC One vs HTC One Camera Performance After the Update

  • gabi89
    #4872
    Fasza kis cucc lesz ez is :)

    Vajon ez mit takarhat:
    "an "UltraPixel" camera similar to the HTC One's"

    Reszeltek a szoftveren ami One esetében nem lett a legjobb, vagy valamit magán a kamerán is modosítottak. Ami szintén ráférne mert egyelőre ez az ultrapixel nem váltja be a hozzáfűzött reményeket.
  • ktomi22
    #4871
    ennyi? .. az jo.. akk tudom mit veszek :) (amugy nagytesoja lenne, de szamomra az mar tul nagy)
  • desigo
    #4870
    -kisebb méretű,felbontású kijelző
    -csak 2 magos processzor
    -kisebb aksi
    -kisebb felbontású előlapi kamera
  • ktomi22
    #4869
    HTC M4 hw miben gyengebb nagy tesojatol?
  • Bucser
    #4868
    Azt eszrevettetek, hogy a promo kepen a facebook status a kovetkezo:

    "Went to Sziget with Brian Karen and Lisa!"

    LOL:D
  • desigo
    #4867
    HTC M4 leaks as a 4.3-inch miniature One

  • getila
    #4866
    Sziasztok htc one x-em van a legujjab frissítés óta nem megy a Hdmi kimenet. Valaki tapasztalt hasonlót?

  • Miguel125
    #4865
    Köszi a tippeket, ezekről tudtam én is. A fő problémámra egyik sem megoldás, mert pont az a gondom, hogy nem akarom végigpötyögni a szavakat, hanem a SwiftKey szótárát használva akarok írni. Ezt maradéktalanul megtudom csinálni a lentebb említett app-okban, de a gyáriban ezek szerint sajnos nem...
  • rastaman
    #4864
    tudomásom szerint nem megoldható. 2 megoldást tudok:
    1. nem irsz ekezettel :)
    2. "visszafelé" ékezetes betűket írsz, azokért nem von le sok karaktert.
  • Miguel125
    #4863
    Üdv! Desire X-en gyári sms app-ban megoldható, hogy ékezetes karaktereket normálisan kezelje? Nem lehet használni a SwiftKey szótárát mert egy "á" - betűért kapásból levon 90 karaktert. Jó lenne ha nem kellene third party sms appot használni mint mondjuk handcent vagy GO SMS-T...
  • ba32107
    #4862
    Közben rájöttem, hogy hardveres probléma volt.... bevittem szervízbe. Köszi azért a segítséget.
  • rastaman
    #4861
    energiatakarékos módot is tudod finomhangolni, teszem azt rezegjen még akkor is, ha alig van az akksiban
  • Falabu #4860
    Nincs véletlenül bekapcsolva a energiatakarékos mód? Ez egy újítás a JB-ben.
  • ba32107
    #4859
    Sziasztok! Pár napja jött a jelly bean frissítés a htc one s-emre. Azóta problémáim vannak a vibrálással. Néha működik, néha nem. Az emailek, sms-ek nem vibrálnak, néha a telefonhívás sem. A haptic feedback is megszűnt a billentyűzetnél. Mindenhol be van kapcsolva a vibrálás.

    Most csináltam egy factory resetet, de még mindig nem működik rendesen. Van valami ötletetek?
  • kifli
    #4858
    hd2 készülékem van :)


    Énis kb erre jutottam, de megkérdeztem az eladótól, ő azt mondta, hogy nem kompatibilis, máshol pedig azt találtam, hogy jó hozzá. Ezek után bizonytalanodtam el. (illetve az után, hogy fater telefonjához nem volt jó az én fülesem)
  • Bucser
    #4857
    Azt nem mondtad milyen telefonod van, de mivel a HTC topicban kerdezted gondolom az. Azok pedig a standard 3.5-os kiosztast hasznaljak. Tehat jo lesz a fules egy HTC_hez az inlineal.
  • kifli
    #4856
    2 féle kiosztás van. az egyik: iphone/samsung/htc/nokia/motorola viszont pl a sonynak, lg, huawei és még egy rakás másiknak más a kiosztása.
  • Bucser
    #4855
    Android central szerint mukodik
  • Bucser
    #4854
    Ha 3 pines 3.5es jack van a vegen akkor jo. Ha azt irjak iphone-al mukodik akkor androiddal is fog.
  • kifli
    #4853
    Behalt a drágaságos akg fülesem és ebay-en vennék noisehush nx80 headsetet 20$-ért, de nem találtam rá egyértelmű választ, hogy kompatibilis-e a pin kiosztás a telefonommal. Az eladó azt mondja nem, máshol meg azt találom, hogy kompatibilis.


    Valaki tudja esetleg? Illetve hasonló áron tud valaki jó headsetet? (Erről írták, hogy nagyon jó kis headset ennyiért)


    Sima füles nem jó, headset kell mikrofonnal :)
  • Miguel125
    #4852
    Megjött a Desire X JB jav., most már újra lehet élvezhetően zenét hallgatni ugyanúgy mint korábban az ICS alatt.
  • desigo
    #4851
  • desigo
    #4850
    HTC One Teardown

  • desigo
    #4849
    HTC One - One új a nap alatt
    mobilaréna teszt



  • radai
    #4848
    segitséget kérek adott a HTC Desire vas amin ha syncronizálni akarom a pc -vel azt irja ki miután elinditotam a müveletett azt irja ki hogy " nem lehet kapcsolatokat másolni a PIM-röl (1003) ilyenkor mit tudok csinálni és van még egy kérdésem hogy tudom a belsö memoriából a sd kártyára át tenni programokat hogy ne a belsőt memot terhelje
    sajnos nem magyar a készülékem és igy elég nehéz müködni rajta
    várok segitséget
    Péter
  • Bucser
    #4847
    Csak megsugom, hogy a "Beats" egy szimpla equalizer. A poweramp equalizere jobban teljesit. A fules meg legjobb esetben is max kozepszeru.... Nem eri meg az extra penzt. Szimpla moneygrab.
  • TheBuddha
    #4846
    Persze 1 éves garanciával veszem. A mostani árában benne van a beats füles is. Én úgy gondolkoztam hogy megpróbálkozok elősször vele aztán pedig ha nem jön be veszek hozzá egy komolyabb tudású füllhalgatót mert a benne lévő chip szerintem más füllhalgatókkal is előhozza a jobb hangzásvilágot. A porosodást el lehet kerülni esetleg valamivel? Illetve az alaplapi hibát? Bocsánat ezért a hülye kérdésért de új vagyok az "okostelefonok" világában egy 4 éves telefonom van.
  • desigo
    #4845
    Üdv! Mindenképpen garanciával vedd mert előfordul kijelző porosodás és néha alaplap hiba.
    Én ezek miatt vettem inkább One S-t.
    A Beats füles nem túl jó minőségű.Inkább a márkát és a designt kell megfizetni.
    Sokkal jobb fül/fejhallgatók vannak töredék áron mint a Beats.
  • TheBuddha
    #4844
    Vidéken lakom a bolt budapesti. Maximum csak annyit tudok tenni hogy megkérdezem de az meg nem biztos hogy pontos választ tudnak majd rá adni. Ezért jöttem ide hátha találok egy olyan embert aki vásárolt már ilyen típust itt Magyarországon és talán tud segíteni.

  • rastaman
    #4843
    kipróbálni nem tudod?
  • TheBuddha
    #4842
    Csak igazából találtam egy magyarországi boltot ahol beats fülessel árulják csak nem tudom hogy mégis milyen az és hogy tényleg azt kapom e hozzá amit gyári felszereltségnél külföldön is kapnak.
  • rastaman
    #4841
    ahogy érzed...
    beats füles am nem tudom pontosan milyen, illetve, hogy megéri-e az árát; nekem egy wesc fejhallgatóm van, a one x nálam azzal is bitang jól szól.
  • TheBuddha
    #4840
    Mégis maradnék mert nem olyan idős telefon ez és csak jót halottam róla és még mindig elég kemény ára van. A külön beats fülessel pedig egy kész vagyont kéne érte kicsengetnem azt pedig nem igazán szeretném.